Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie Etrian Odyssey Milenium Girl i tego Tower Defense że świata Steampunk.

Niby nie musialbym bo mam dość gier pudelkowych i niby mam drugiego nds z Lumią ale to nie są z drugiej strony tak wielkie pieniądze by dać nie dać motywacji Nintendo do innych ciekawych promocji ;)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie z innej beczki , jeżeli kupiłem używke 2dsXL w edycji Mario kart 7 (mimo że konsola została sformatowana to dalej mam możliwość ściągnięcia gry ) teraz pytanie czy jeśli utworze profil nintendo ID by kupić nowe giereczki to te mario mi przepadnie jak po wbiciu nowego profilu na PS5/XSX czy ta gra jest już w jakiś sposób przypisana do konsoli a nie do konta?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak coś, to jest kilka promocji na 3DS. Tanio seria Steamworld, a także Harvest Moon: The Tale Of Two Towns za 16zł. Ten ostatni wspominam tylko dlatego, że to właściwa odsłona serii od Marvelous. Co prawda wyszły od tego czasu inne, często lepsze odsłony serii (Story of Seasons), jak i Stardew Valley, ale w klasycznego farmera sobie chętnie kiedyś też zagram na faktycznie przenośnym sprzęcie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Nadal są współdzielone, można spokojnie kupić. Sam wziąłem "na kiedyś" Stella Glow kilka dni temu.

 

Co ostatecznie "warto" zależy od indywidualnych preferencji. Ja patrzę na konsolowe exclusive'y, które potencjalnie mi się spodobają, ewentualnie które mają nikłe szanse na porty na lepsze konsole.

 

W skrócie do rozważenia - Shin Megami Tensei, Persona Q, Etrian Odyssey. Ja jeszcze wziąłem wspomniane Stella Glow. No ale ogólnie to wszystko głównie jRPGi i dungeon crawlery, plus parę strategii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...