Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Nie udało. Opcję kupna mam tylko przy grach na Switch. Przy 3DS jest cena podana, ale bez możliwości kupna.

 

Przykładowo - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-3DS/Shin-Megami-Tensei-Strange-Journey-Redux-1370366.html

 

Już i tak po ptokach. Muszę poczekać na kolejne promo. No ale gry Atlusa z tego co widzę często są przeceniane, i to dość mocno.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Di napisał:

https://www.videogamesplus.ca/shin-megami-tensei-strange-journey-redux-3ds-p-24879.html

 

Tutaj masz dość tanio amerykańską wersję, gdybyś chciał jednak w pudełku.

Widziałem, już dawno chciałem kupić, ale niestety VGP się nie popisał:

Availability: In stock ships within 24-48 hrs
Stock Level: Out of Stock (sic!)

Po dodaniu do koszyka nie da się przejść do płatności, w efekcie. Pewnie fizycznie gry nie mają i nie zaktualizowali strony. Wysyłałem im w tej sprawie dwa maile, bez odpowiedzi.

 

Ale już kupię digitala. Konsola europejska do cyfrówek w drodze, a z tego co widziałem w promo na eshopie gra była za 36zł. A pudełkową wersję mam na NDS. ;)

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Yo, siedzi ktos jeszcze w 3DSach? Sa fajne promo na eshopie, m.in. SMT DS2 za 21 zl, ktorego chcialem kupic, ale nie wiedziec czemu eshop nie odzwierciedla mojego stanu konta ze Switcha, mimo że wszystko połączone z Nintendo account. Kilka lat temu pamietam ze kupowalem na 3DSie za srodki dodane na Switchu. Kilka razy zmieniałem region i faktycznie nintendo ID mialem odpiete od konta, ale poprzypinalem z powrotem, region ten sam, a środków dalej na 3DSie nie widac. Ktos ma jakis pomysł jak skorzystać z tych środków na 3DSie? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Eshop na 3DS i WiiU zaraz bedzie martwy:

 

Nintendo Is Ending Support For The 3DS & Wii U eShop - Nintendo Life

 

To się musiało stac ale mogli dać tak z 6 miesięcy jeszcze (albo to info powinno być publiczne w 2021). Fajna ta stronka do sprawdzania memories. Muszę poważnie pomyslec o Fire Emblem Fates. Mam jedną kampanię tylko. Jeszcze Shadow of Valentia miało byc do dokupienia ale nie wiem czy się skuszę.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, czy "musiało".

 

Przykład Sony z PS3/PSV/PSP pokazał, że wcale nie musiało. Reakcja konsumentów była konkretna, aż Sony się wycofało z decyzji.

 

Ja jestem zły, bo na 3DS nadal gram i ostatnie gry kupowałem jeszcze kilka miesięcy temu, właśnie cyfrowo. W tym kilka gier, o których wcześniej nie wiedziałem i zainteresowałem się dopiero niedawno.

 

Znając życie przed zamknięciem eshopa i tak pewnie nie zrobią żadnych "pożegnalnych" wyprzedaży. Tak więc powodzenia z zakupem co niektórych gier, gdyby ktoś chciał legalnie coś nadrobić, albo dokupić jakieś DLC. Przypomnę, że np. Persona Q2 wyszła raptem cztery lata temu. Wielu innych gier na fizycznych nośnikach za normalne pieniądze praktycznie nie da się dziś już zdobyć.

 

Fanboy'e mnie zminusują, ale właśnie za tego typu decyzje nienawidzę Nintendo. Są kompletnie oderwani od rzeczywistości, decyzje antykonsumenckie są na porządku dziennym, a ja w rezultacie nie jestem ani trochę skłonny traktować ich platformy poważnie. Maszynki do exclusive'ów i nic więcej. A szkoda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak, szykuj się na tę ogromną falę minusów za stwierdzenie dokładnie tego co wszyscy cały czas piszą.

 

 

Decyzja jest ciężka, chociaż zawsze wiedzieliśmy, że w epoce gier cyfrowych kiedyś tak będzie. Jednak nie spodziewałem się, że tak wcześnie, zwłaszcza 3DS. Na pewno tak wiele osób już nie kupuje, ale brak możliwości kupienia jakiejś gry z przeszłości będzie wielce bolesny. 

 

Nie tylko gry z 3DS-a i Wii U będą zablokowane, ale też całkiem wartościowe Virtual Console. O ile na Wii U nie było wydanych tak wiele ciekawych gier, to możliwość grania w pozycje z Wii i starszych konsol czyniła sprzęt wartym posiadania w dzisiejszych czasach. Dostępne jest 300 gier ze starszych konsol (w tym GBA i DS) oraz prawie 30 na Wii, z czego ok. połowa to świetne gry.

Może po protestach firmę się przekona żeby zostawili, jak z PS3 i Vitą.

Odnośnik do komentarza

Bywa różnie. Jakiś czas temu w eshopie były na wyprzedaży jRPG za małe pieniądze (7zl? 20?) i wówczas kupiłem ich 6 w tym Radiant History i PersonaQ. Teraz po 7zl sa gry logiczne. Z drugiej strony swietne gry z serii Nintendo Select w eshopie są po 89.90 czyli podobnie jak w fizycznych kartridżach, wiec szału nie ma bo co pudełko to pudełko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Resident Evil: The Mercenaries 3D za 4zł - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-3DS-games/Resident-Evil-The-Mercenaries-3D-274743.html

 

Amerykański eShop ma więcej promocji gier Capcomu. W EU na razie tylko Mercenaries, ale może na dniach coś jeszcze dodadzą.

Odnośnik do komentarza

Sam jestem pozytywnie zaskoczony. Swego czasu dużo grałem w Mercenaries RE4, a tutaj zrobili z tego swego rodzaju osobną grę. Za taką cenę warto kupić i mieć pobrane i dostępne w każdej chwili na konsolce. Dobra gierka do pogrania krótkiej partyjki co jakiś czas.

 

Tylko ten głos wymawiający cały tytuł gry, włącznie z 3D, po uruchomieniu, to już trochę cringe.

 

Z innych promocji na 3DS jest jeszcze obecnie zniżka 50% na Theatrhythm Final Fantasy Curtain Call, aczkolwiek cena i tak nie powala. Wspominam bardziej dla zasady, że jednak jakieś pojedyncze promocje na eShopie się pojawiają.

Odnośnik do komentarza

No ja pamiętam grę nabyłem wraz z 3ds w okolicy premiery i robiła robote. Grafika jak na 3ds kozak , do tego naprawde fajnie się odblokowywało nowe etapy/postacie i jak za taką cene wstyd nie brać (sam mam w pudle więc odpuszczam), fajnie jakby capcom dał więcej promek na 3ds bo fajnie by było na konsolce mieć jakiegoś monsterka bo jednak 3ds jest dużo bardziej poręczny niż switch.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem, z czego to wynika, ale amerykański eShop ma więcej promocji i właśnie jest na nim kilka Monster Hunterów za 5$, albo RE Revelations za 2$. EU trochę lipa. Zakładam, że wiele zależy od wydawcy, ale i tutaj nie mam pewności, bo np. Capcom zrobił większą wyprzedaż, w US przecenili dużo gierek, a u nas tylko powyższy Mercenaries.

Odnośnik do komentarza

Kolejna garstka przecen na 3DS - https://psprices.com/region-pl/discounts/?platform=3DS&sort=date

 

Głównie Harvest Moony (chyba te gorsze, od Natsume, nie Marvelous), Steamworld Dig/Heist, Final Fantasy Explorers.

 

Aczkolwiek The Tale of Two Towns chyba jeszcze wyszedł od oryginalnych twórców i był dobrze przyjęty.

Odnośnik do komentarza

Możliwość kupowania. Pobrać już kupione gry podobno będzie można cały czas, dlatego zwracam ostatnio szczególną uwagę na ewentualne promocje, żeby coś jeszcze dokupić przed zamknięciem.

 

Z drugiej strony, to Nintendo... Z nimi nigdy nic nie wiadomo i z czasem mogą coś jeszcze wywinąć na niekorzyść konsumentów.

Odnośnik do komentarza

@pawelgr5, afair czaiłeś się na pierwszą Persona Q. Jest za 20zł w promo. Warto wziąć, bo może to być ostatnia okazja.

 

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-3DS-games/Persona-Q-Shadow-of-the-Labyrinth-936912.html

 

Jest też w promocji kilka Etrian Odyssey, Stella Glow i Devil Survivor 2.

 

Sam się zastanowię jeszcze nad EO2: Untold. Dobre ma opinie. Z drugiej strony jak na razie nie przeszedłem jeszcze żadnego EO (jeśli nie liczyć obu Person Q) i tylko łudzę się, że kiedyś będę miał więcej czasu, żeby przysiąść i to wszystko pokończyć. ;)

 

Generalnie jednak coś się rusza w temacie przecen 3DS. W przeciwieństwie do Sony i kompletnego braku zniżek gier PS3, PSP czy PSV od lat...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupilem PQ1. Pewnie to juz ostatni zakup na 3DS. Mam nadzieje ze kiedys ktos kilka z tych gierek przeportuje na inny sprzęt. Nie kazda wymaga ekranu dotykowego i po prostu szkoda zeby soft umarł razem z konsolą. Było super i jakis maly backlog mi pozostał. Ogram i konsola ląduje w szafce na wieki wieków. Dzieki Panie Nintendo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...