Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay Slade'a.  Szkoda, że część animacji to żywcem wyjęty Robin z poprzedniej odsłony.  Tryb 1 na 100 może być ciekawy na chwilę, ale wyzwaniem to nie będzie żadnym. Deathstroke dodatkowo może regenerować zdrowie, co przydatne może być tylko dla  casuali. Nikt dobrze ograny nie da się trafić nawet raz. Tak w ogóle to już tylko miesiąc został do premiery. :woot:

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest już oficjalny soundtrack i jak zdradzają tytuły, powrót Killer Croca to pewniak.

 

 

 

 

1 Arkham Origins Main Titles Christopher Drake 2:52 Album Only View In iTunes 2 The Night Before Christmas Christopher Drake 2:07 Album Only View In iTunes 3 Black Mask Escapes Christopher Drake 0:47 Album Only View In iTunes 4 Killer Croc Christopher Drake 2:03 Album Only View In iTunes 5 Croc Arrest Christopher Drake 1:01 Album Only View In iTunes 6 Batwing Storm Damage Christopher Drake 0:39 Album Only View In iTunes 7 Assassins Christopher Drake 2:41 Album Only View In iTunes 8 Weapons Deal Christopher Drake 1:04 Album Only View In iTunes 9 The Final Offer Christopher Drake 1:32 Album Only View In iTunes 10 Deathstroke Christopher Drake 4:06 Album Only View In iTunes 11 Winter comes to Gotham Christopher Drake 2:07 Album Only View In iTunes 12 Carol of the Bells (Joker's Theme) Christopher Drake 1:29 Album Only View In iTunes 13 G.C.P.D. Christopher Drake 2:14 Album Only View In iTunes 14 Can't You Just Play Along? Christopher Drake 2:08 Album Only View In iTunes 15 Merchant Bank Escape Christopher Drake 1:15 Album Only View In iTunes 16 Copperhead Christopher Drake 1:30 Album Only View In iTunes 17 Hallucinations Christopher Drake 2:57 Album Only View In iTunes 18 Snake In a Box Christopher Drake 0:40 Album Only View In iTunes 19 Night Patrol Christopher Drake 2:03 Album Only View In iTunes 20 Regent Hotel Christopher Drake 1:56 Album Only View In iTunes 21 Bane Christopher Drake 2:29 Album Only View In iTunes 22 Why would you save…Me? Christopher Drake 1:28 Album Only View In iTunes 23 The Thieving Magpie Gioachino Rossini 2:01 Album Only View In iTunes 24 The Bridge Christopher Drake 1:10 Album Only View In iTunes 25 Firefly Christopher Drake 6:00 Album Only View In iTunes 26 I Have Left Enough Life In Him For Some Final Words...If You Hurry Christopher Drake 1:24 Album Only View In iTunes 27 Allies Christopher Drake 3:04 Album Only View In iTunes 28 Electric Chair Christopher Drake 1:40 Album Only View In iTunes 29 One of Us Will Die Christopher Drake 1:09 Album Only View In iTunes 30 Shadow of the Bat Christopher Drake 2:10 Album Only View In iTunes 31 Arkham Origins End Titles Christopher Drake 1:49 Album Only View In iTunes 32 Arkham Origins Suite Christopher Drake 2:16 Album Only View In iTunes

 

 

 

 

https://itunes.apple.com/us/album/id715105927?ign-mpt=uo%3D4

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności I Am the Night zostanie odblokowany po dwukrotnym skończeniu gry (zwykłe przejście i ng+), nie będzie można robić zapisu i dostępne jest tylko jedno życie, w razie wpadki trzeba przechodzić wszystko od początku.  Słabo, zwłaszcza, że trzeba to zaliczyć za jednym posiedzeniem.

Poza tym na przejście gry potrzeba  12H  wraz z misjami pobocznymi, ale żeby pozbierać wszystko, na pewno zajmie to więcej czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Też mi się tak wydaje. W Arkham City zajęło to więcej czasu. Główny powód był taki, że trzeba było mieć te 400 znajdziek by zakończyć cały quest Riddlera. Sam główny scenariusz za pierwszym razem przeszedłem w jakieś 15h, a nie zrobiłem wtedy wszystkich zadań.

 

No właśnie, ja tam nie bawiłem się w żyłowanie gry, a scenariusz z paroma ciekawszymi sidequestami robiłem z kilkanaście godzin, a tu niby 12h na wszystko? To wychodzi tak jakby co godzinę-półtorej miała być walka z bossem. A odejmując sidequesty, to nawet częściej O_o

 

Myślałem, że przez największe pole działań w serii i chyba największą ilość bossów, to gra pójdzie w odwrotnym kierunku.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie wierzę w te 12 h na wątek fabularny i side-questy. Nie po tym jak obadałem tytuły trofeów i w dodatku wiadomo, że świat gry jest dwa razy większy niż w Arkham City. Przypomina się mit o MGR: Revengeance, które miało pękać na normalu w 4 h...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Absolutnie nie wierzę w te 12 h na wątek fabularny i side-questy. Nie po tym jak obadałem tytuły trofeów i w dodatku wiadomo, że świat gry jest dwa razy większy niż w Arkham City. Przypomina się mit o MGR: Revengeance, które miało pękać na normalu w 4 h...

 

Tylko, że to są słowa producenta gry :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...