Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie to must have bo:

 

- to Batman Arkham

- miasto 2 razy wieksze od Arkham City,

- jestem ciekawy jak stare Gorham bedzie sie prezentowac zanim stalo sie AC

- kilka bowych ficzerow i przeciwnikow, ktore powinny zapewnic swiezosc (np. w walce nowi przeciwnicy

- szczegol ale nowy stroj Batmana podoba mi sie najbardziej ze wszystkich

- ciekaw jestem Riddlerow

 

Mam obawy co do:

 

- fabuly bo pisza ja zupelnie inni ludzie

- voice actingu Batmana i Jokera (wiem ze to doswiadczeni aktorzy ale przed nimi wyzwanie niemale

- multi i trofeow z nim zwiazanych

- gameplayu Deathstrokiem bo wyglada za bardzo jak Robinem

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/2013-10-08-batman-arkham-origns-looks-very-batman

 

Na poczatku filmu jest fragment cutscenki w ktorej wyraznie widac, ze to sa poczatki Batmana. Przeciwnicy ich sa dla niego nowi, jest wsciekly i zapowiada sie, ze jego rola bedzie zagrana gdzies pomiedzy Batmanem Conroya, a Bale'a. Bardzo mi sie to podoba.

 

Szkoda, ze w przeciwienstwie do Arkham City w muve.pl do preorderow nie dodaja steelbookow. Ten z Origins jest piekny, lepszy niz do AC z Batmanem i Catwoman.

 

No i bedzie

Pingwin grany przez Nolana Northa.

 

Jego najlepsza rola moim zdaniem w tej generacji.

 

Acha, jeszcze jedno. Przeczytalem liste achievementow, ale pomijajac spoilery i to bedzie najtrudniejsza platyna w serii. Mam tylko ze multi nie bedzie meczace bo trzeba bedzie w nim troche posiedziec. Granie ludzmi z gangow Jokera czy Bane'a przypomina w pierwszej chwili Gearsy do momentu az nie zobaczylem gunplayu. Wydaje sie sztywny, ale juz niedlugo sam sie przekonam.

 

Fajnym smaczkiem jest to, ze Robin w Origins to jeszcze Dick Greyson (Nightwing z Arkham City) to nawet widac na zwiastunie multi :)

 

Ciekawi mnie co to za duza zapowiedz sie szykuje w sobote. Marzy mi sie grywalna w singlu Batgirl, ale za blisko juz premiery na tak duza zapowiedz.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze trochę nowego info, z czego przynajmniej jedno rzuca trop na kolejną postać, którą będzie Electrocutioner.

 

511484-0000.jpg

 

 

- The Shock Gloves are obtained from a fallen boss [GamesRadar]

 

 

 

 

No i potwierdziło się. Na panelu został przedstawiony 6 (oficjalnie, bo nieoficjalnie już wiadomo o Lady Shivie) zabójca. 

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Mam już grę (znaczy kod steam wklepany i gra jest w bibliotece:) ) i nie mogę się doczekać. Może być odtwórcza jeżeli będzie to Arkham City tyle że wszystkiego więcej.  Dla mnie 2 poprzednie gry z batmanem to gry z mojego top 10 tej generacji :) .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W przyszłym tygodniu kolejny trailer.

 

I71vLp3.jpg

 

 

Demo z komentarzem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ab4w9SHkm0s&feature=player_embedded

 

 

 

Jeśli ktokolwiek zamierzał grać na WiiU, bądź PC, to premiera dla tych platform została przesunięta na 8 listopada.  dotyczy to tylko Europy.

 

 

 

Batman: Arkham Origins delayed for PC and WiiU

Warner Bros. recently has confirmed to Eurogamer that Batman: Arkham Origins' Wii U and physical PC versions will be released on November 8, one week later to the release in other platforms.

Unfortunately they didn't give any reason for the delay, wich applies only for Europe. In North America the release date remains as always, October 25 in PS3, XBOX360 PC and WiiU.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2013-10-18-batman-arkham-origins-pc-wii-u-versions-will-launch-two-weeks-late-in-europe

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Kto by jeszcze pomyślał, że znajdzie się studio, które tak pięknie wskrzesi legendę. Gdyby jeszcze ktoś zechciał tak kapitalnie odyebać Turtlesy... 

 

Can't wait ale kupię raczej jakieś dwa tygodnie po premierze akurat ogram zaległości i przy okazji zobaczy się Wasze wrażenia. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Moje będą na 99% pozytywne. Nie wiem jednak, czy uda się przebić poprzednie części.

 

Tak w ogóle to są screeny z dwoma ostatnimai zabójcami. Jak ktoś uważnie śledził choćby ten temat, to nic go nie zaskoczy. No może poza wyglądem jednej postaci.

 

 

Killer Croc i Lady Shiva. Deisgn Croca jest jednak mnie przerażający niż w poprzednich częściach. Za to Sandra Wu-San wygląda zajebiście.

 

2hz67oy.jpg

 

k9uzat.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...