Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najbardziej mnie jara wlasnie osniezone I opuszczone miasto - kojarzy mi sie to z pierwszym Maxem Paynem.

 

Sama gra to nie ma sie co oszukiwac usprawnione Arkham City a ze nie jestem wielkim fanem serii to sobie poczekam jak mocno potanieje.

Pewnie prawdziwy powiew swiezosci bedzie widac w przyszlrocznym Batmanie od Rocksteday.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

IMO model Batmana in game i sam "dizajn" prezentuje się najlepiej ze wszystkich odsłon.

 

Jest zdecydowanie najbardziej mroczny i ma konkretnie doyebany armor. Zresztą, sami powiedzieli, że w tej części Nietoperz ma wręcz być "straszny". Mnie ciekawią sekcje z ucieczką przed policją. Pewnie coś na wzór starć z jednostkami TYGERa z Arkham City. 

Odnośnik do komentarza

M.in. tryb 1 vs 100 (przy okazji setka to strasznie mało przeciwników) i po raz pierwszy można zobaczyć Deathstroke'a w akcji. Od razu widać, że jest bardzo powolny, a animacja ruchów w znacznej części za bardzo przypomina Robina.

 

http://uk.ign.com/videos/2013/08/30/check-out-batmans-new-shock-gloves-in-action-arkham-origins

Odnośnik do komentarza

Niemiecki Gamestar zdradził co nieco wątku fabularnego dotyczącego m.in. Pingwina. Od razu ostrzegam przed spoilerami.

 

Batman%20Arkham%20Origins%20Final%20Offe

 

 

 

 

 

In Arkham Origins Penguin will no longer operate out of the Cyrus Pinkney's Institute for Natural History , instead he has turned the Ship "The Final Offer" into his personal swimming fortress and controlls his criminal empire out of Old Gothams harbor. Batman infiltrates the ship in order to find out more about the Assassins that are after him .

After sneaking onboard the ship our hero sees how the Penguin tortures Alberto Falcone with a taser , while he casually smokes a cigar .

Penguin : "You better listen to me carefully ... Whats the message will you deliver for me to your family?"
Alberto :" We will never deal with weapons again ... and we will leave Gotham ."

Penguin seems to enjoy tormenting the helpless wannabe mobster , but Batman interrupts his fun with a well aimed Batarang . Then he quickly takes out Penguins body guards . But before Bruce can interrogate his sadistic archfoe he is attacked by Deathstroke who uses a grappling hook to bruttaly slam Batman to the ground .

Slades heavy armor made out of titan , enhanced reflexes , staff and razor sharp katana give him an edge in the following fight . Bruce has to retreat to the Batcave . Beaten and heavily wounded .

 

Jak widać nie kłamali, że Batman będzie jeszcze świeżakiem i zostanie oklepany przez Wilsona.

 

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Origins ma dwa razy większy teren działań, kilka nowości i usprawnienia względem Arkham City. Jeśli w tej generacji cokolwiek przeskoczy AC, to tylko Origins właśnie. Choć słabszych niż AC recenzji w imię bezsensownej zasady "to już nie takie świeże" niestety nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza

No na pewno będzie taka recenzja  w PE. Skoro Komodo już w relacji z Gamescom wypala w pierwszym akapicie, że Arkham City było kalką Arkham Asylum. :ninja: Zresztą to samo pisał SoQ w recenzji AC.

 

Sugerujesz, że jedna skopana animacja dodatkowego bohatera z pre-orderów zaważy na jakości CAŁEJ gry?

 

Dla mnie to ma znaczenie, w wyzwania zamierzam grać długo po premierze i nie spodziewałem się kolejnego Robina. Deathstroke miał potencjał na największego wymiatacza w tej serii i został spalony. Podobno ma jeszcze korzystać z innych gadżetów i broni m.in. miecza (tutaj też mają gotowe animacje z Arkham City) więc może coś się poprawi.

 

 

Polecam obejrzeć fajny klip z AC, oczywiście pełen spoilerów i przypomnieć sobie jak genialna to była gra, oby AO dotrzymało jej kroku.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było - jeśli tak to wybaczcie:

 

W Empiku oraz MM/Saturn pojawi się od 11 września edycja przedpremierowa z koszulką (L, XL) oraz DLC do online - będzie się różnić w zależonści czy weźmiemy z MM/S czy Empiku:

 

[batman: Arkham Origins] Od 11 września w sklepach Empik, Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju będzie można znaleźć unikatową edycję przedpremierową gry Batman: Arkham Origins. Za 39,99 zł pudełku z wizerunkiem Mrocznego Rycerza znajdą się:

W ofercie salonów Empik:

* Oryginalna koszulka z motywem z gry.
* Kod do pobrania dodatku do gry „Najemnik Bane’a”, zawierający kamizelkę żołnierza i kominiarkę (skórka Najemnik). DLC przeznaczone do trybu online. Użytkownik sam decyduje o platformie docelowej dla dodatku (PC, PS3 lub Xbox360).

W ofercie sklepów Media Markt i Saturn:

* Oryginalna koszulka z motywem z gry.
* Kod do pobrania dodatku do gry „Zbir Jokera”, odblokowujący bluzę z kapturem i maskę (skórka Łotr). DLC przeznaczone do trybu online. Użytkownik sam decyduje o platformie docelowej dla dodatku (PC, PS3 lub Xbox360).

W obu sieciach koszulki pojawią się w dwóch rozmiarach: L oraz XL. O rozmiarze koszulki poinformuje naklejka na pudełku.

 

 

1240310_10151653455017672_792347556_n.jp

Źródło: FB Cenegi

 

Za 39,99 zł ja sobie kupię dla samej koszulki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...