Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten nowy tryb "I am the Night" - oby to było wyzwanie. Kocham takie podejście do sprawdzonych receptur. Niby to samo co w poprzednich częściach ale z całą masą nowinek. (pipi)a, niech ta gra już wychodzi - i dla niej olałbym nawet GTA V.

 

Skoro nie będzie możliwości zapisu stan gry to oznacza, że musimy zaliczyć całą przygodę za jednym podejściem? Szkoda, że nie ma tak jak w Dead Space 3, gdzie mogliśmy użyć sejwa trzy razy. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

http://www.filmweb.pl/news/%22Wszystkiego+najlepszego%2C+masz+raka!%22+%E2%80%93+relacja+z+pokazu+nowego+%22Batmana%22-99422

co mi się podoba w tym artykule to cytowane słowa jednego z twórców gry, opisujące klimat w AO


Byłem ostatnio w Paryżu. Wyobraź sobie Paryż w Święta. Prezenty, kolędowanie, indyk, wino, przyjaciele... Taki miks idealny. Możesz sobie wyobrazić, jak idziesz przez Pola Elizejskie i wszędzie są kolorowe, świąteczne lampiony, prószy śnieżek, normalnie jak w niebie! I bierzesz to wszystko do Gotham i wychodzi wtedy: "Heej! Wszystkiego najlepszego, masz raka!". O to nam chodziło.

 

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było - jeśli tak to wybaczcie:

 

W Empiku oraz MM/Saturn pojawi się od 11 września edycja przedpremierowa z koszulką (L, XL) oraz DLC do online - będzie się różnić w zależonści czy weźmiemy z MM/S czy Empiku:

 

[batman: Arkham Origins] Od 11 września w sklepach Empik, Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju będzie można znaleźć unikatową edycję przedpremierową gry Batman: Arkham Origins. Za 39,99 zł pudełku z wizerunkiem Mrocznego Rycerza znajdą się:

 

W ofercie salonów Empik:

 

* Oryginalna koszulka z motywem z gry.

* Kod do pobrania dodatku do gry „Najemnik Bane’a”, zawierający kamizelkę żołnierza i kominiarkę (skórka Najemnik). DLC przeznaczone do trybu online. Użytkownik sam decyduje o platformie docelowej dla dodatku (PC, PS3 lub Xbox360).

 

W ofercie sklepów Media Markt i Saturn:

 

* Oryginalna koszulka z motywem z gry.

* Kod do pobrania dodatku do gry „Zbir Jokera”, odblokowujący bluzę z kapturem i maskę (skórka Łotr). DLC przeznaczone do trybu online. Użytkownik sam decyduje o platformie docelowej dla dodatku (PC, PS3 lub Xbox360).

 

W obu sieciach koszulki pojawią się w dwóch rozmiarach: L oraz XL. O rozmiarze koszulki poinformuje naklejka na pudełku.

 

 

1240310_10151653455017672_792347556_n.jp

Źródło: FB Cenegi

 

Za 39,99 zł ja sobie kupię dla samej koszulki :)

 Zakupiłem sobie niedawno tą przedsprzedaż w empiku bo w MM nie było takiego rozmiaru jak chciałem, i muszę powiedzieć że koszulka jest  naprawdę dobrej jakości a sam druk też jest bardzo porządny .

Poza tym man na pudle jest napisane że mam Deathstroke 2 mapy wyzwań i 2 skórki, ale nie mam żadnego kodu w środku?

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

240 Riddlerow z Arkham Asylum i 440 z Arkham City to najlepsze znajdzki w grach ever. W zadnej innej grze ich zbieranie nie daje tyle frajdy i satysfakcji ze zbierania. Nie przegladalem trofeow w obawie przed spoilerami, ale wiadomo ile Riddlerow bedzie z Arkham Origins?

 

Edit: Jakis gosciu w komentarzach pisze o 600 znajdzkach. Daaaaaa fuck? :D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

240 Riddlerow z Arkham Asylum i 440 z Arkham City to najlepsze znajdzki w grach ever. W zadnej innej grze ich zbieranie nie daje tyle frajdy i satysfakcji ze zbierania. Nie przegladalem trofeow w obawie przed spoilerami, ale wiadomo ile Riddlerow bedzie z Arkham Origins?

 

Edit: Jakis gosciu w komentarzach pisze o 600 znajdzkach. Daaaaaa fuck? :D

 

To chyba będziemy się o nie potykać na ulicy :P

Odnośnik do komentarza
 

Gadanie, Uncharted pokazało, że można to można, filmiki dają mi spać spokojnie, także B-man da radę bez gadania.

 

Voytec ja GTA już machnąłem także AC na maxa robię co do wyzwań he...jakoś to będzie ;]

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Nie no jaram sie  :wub:

 

2evxd9x.jpg

 

 

A co do przewidywan. Mysle, ze Arkham Origins bedzie dla serii tym czym Uncharted 3. Duza czesc fanow dwojki bedzie zawiedziona, natomiast rownie duza, zadowolona utrzymaniem poziomu. Bedzie moim zdaniem gra troszke slabsza od Arkham City, ale satysfakcjonujaca. Ja tak sie nastawiam i mam nadzieje, ze to dostane. Nie mniej mysle, ze fani podziela sie na hejterow i milosnikow Origins.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Ja obawiam się tylko troszkę o fabułę, ale nie mam wątpliwości, że pod względem gameplayowo-rozrywkowym będzie to najlepsza i najbogatsza część tej genialnej serii. Mimo wszystko stawiam na średnią ocen w przedziale 85-88%, bo nie zabraknie recenzentów od "dziewiątek" dla kolejnych CoD-ów, którym  - co ciekawe - w AO strasznie doskwierać będzie brak tzw. rewolucji. Ale yebać ich.

Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie mam ciśnienia na tego Batmana. Sam nie wiem czemu. Jedynka to jedna z najlepszych rzeczy, w jakie grałem na 360/PS3, dwójka jest tak samo dobra, ale mimo wszystko wolałem "mniejsze" Arkham Asylum. Gdy dowiedziałem się o tym, że robi się 3 część, miałem mieszane uczucia. Bałem się chyba, że jestem po prostu zmęczony materiałem. Nie oglądałem żadnych trailerów, żadnych gameplayów - no nic.

 

A teraz w sumie z chęcią bym zagrał w Batmana. Zero hajpu, ot tak bym sobię popykał. Kto wie, może miło się rozczaruję i faktycznie będzie to najlepszy Batman?

Odnośnik do komentarza

Jedynka to jedna z najlepszych rzeczy, w jakie grałem na 360/PS3, dwójka jest tak samo dobra, ale mimo wszystko wolałem "mniejsze" Arkham Asylum.

 

AA choć samo w sobie świetne, to Batmanowi z AC może czyścić podeszwy, więc kompletnie nie czaję, skąd miałeś takie, a nie inne odczucia. A Arkham Origins jest dwa razy większe niż poprzednik, co poniektórych tutaj - w tym mnie - niezdrowo podnieca.

Odnośnik do komentarza

Nie no, wiem że gra mi się spodoba, bo:

 

a)lubię uniwersum

b)gra zapowiada się na solidną rzemieślniczą robotę

 

Chodzi mi tylko o to, że sam sobie się dziwię, że nie jestem napalony jak szczerbaty na suchary. Gdy wychodziła jedynka, kupiłem edycję z tym odpustowym batarangiem, a dni do premiery odliczałem jak poparzony. Przy Arkham City, zastanawiałem się nad zamawianiem steelbooka z UK tylko dlatego, że była to wersja z Two Face'em. A gdy dostałem grę w łapy, to nie widziałem świata nad nią.

 

A teraz wychodzi sequel jednej z lepszych nowych marek tej generacji (najlepszej?), a ja nawet do końca nie wiem, z kim będziemy walczyć, jaki jest ogólny zarys fabularny, czy dodano jakieś nowe bajery itd.

 

 

AA choć samo w sobie świetne, to Batmanowi z AC może czyścić podeszwy, więc kompletnie nie czaję, skąd miałeś takie, a nie inne odczucia. A Arkham Origins jest dwa razy większe niż poprzednik, co poniektórych tutaj - w tym mnie - niezdrowo podnieca.

 

Rozmiar mapy nie jest dla mnie wyznacznikiem jakości gry. O wiele lepiej bawiłem się na mniejszej mapie w Arkham Asylum. Uważam, że była lepiej przemyślana niż moloch z Arkham City. A teraz wychodzi odsłona z jeszcze większą mapą.

 

I pewnie to jest źródłem mojego niepokoju. Zbyt duża mapa.

 

No nic. I tak ściągnę w dniu premiery i może brak jakichś większych oczekiwań wyjdzie mi tylko na dobre.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...