Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Origins do drugi rok dzialanosci Batmana.


Zastanawiam sie tylko po co ma być dwa razy większe miasto niż w AC, skoro przewidywany czas ukończenia fabuły i zadań pobocznych to 12h? Mam nadzieje, że będzie chociaż NG+ jak w poprzedniej części (która w zasadzie była dłuższa a i tak wziąłem na 2-3 posiedzenia).

Bedzie NG+ i tryb po ich przejsciu I'm the Night, ktory trzeba przejsc na 1 zyciu za 1 posiedzeniem.

Odnośnik do komentarza

Origins do drugi rok dzialanosci Batmana.

Zastanawiam sie tylko po co ma być dwa razy większe miasto niż w AC, skoro przewidywany czas ukończenia fabuły i zadań pobocznych to 12h? Mam nadzieje, że będzie chociaż NG+ jak w poprzedniej części (która w zasadzie była dłuższa a i tak wziąłem na 2-3 posiedzenia).

Bedzie NG+ i tryb po ich przejsciu I'm the Night, ktory trzeba przejsc na 1 zyciu za 1 posiedzeniem.

Jesteś pewien, że za 1 posiedzeniem? Czy to ma być kopia trybue NYMHC z MAx Payne 3? Może jednak będzie to wyglądało jak w Diablo 3 - gdzie można saveować ale po śmierci kasuje nam zapisaną postać? 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Radzę uważać dzisiaj było już sporo wycieków, są nawet 3 walki z bossami.

 

A pod tym linkiem jest całkiem sporo grafik z artbooka.

 

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.179.G9IXtb&id=35349237228&initiative_new=1

Tzn. pirat wyciekl? Jakie opinie na temat gry?

 

 

Piraci to ostatni ludzie, których bym słuchał w kwestii opinii na temat jakiejkolwiek gry ;)

Odnośnik do komentarza

 

Origins do drugi rok dzialanosci Batmana.

Zastanawiam sie tylko po co ma być dwa razy większe miasto niż w AC, skoro przewidywany czas ukończenia fabuły i zadań pobocznych to 12h? Mam nadzieje, że będzie chociaż NG+ jak w poprzedniej części (która w zasadzie była dłuższa a i tak wziąłem na 2-3 posiedzenia).

Bedzie NG+ i tryb po ich przejsciu I'm the Night, ktory trzeba przejsc na 1 zyciu za 1 posiedzeniem.

Jesteś pewien, że za 1 posiedzeniem? Czy to ma być kopia trybue NYMHC z MAx Payne 3? Może jednak będzie to wyglądało jak w Diablo 3 - gdzie można saveować ale po śmierci kasuje nam zapisaną postać? 

 

"Arkham Origins will also feature I Am The Night, a difficulty mode that unlocks after players complete New Game+. I Am The Night will not allow saves and limits Batman to just one life. Considering Voghel said that Arkham Origins' "main narrative arc and side missions last about 12 hours," it sounds like players will need to conduct a crime-fighting marathon to overcome I Am The Night."

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W takim razie jestes dziwny, piraci to nie sa zadni podludzie, tak samo ladnie opisza co jest z gra nie tak. No ale jak lubisz to czekaj sobie na zbior wypocin od dziennikarzy, prosze bardzo.

 

Nie będę na nic czekał bo opinię zawsze wyrabiam sobie sam. A piraci raczej najczęściej piszą, że wszystko jest do D, dlatego jak szukać opinii to wśród nich w ostatniej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem jakich piratow opinie zazwyczaj czytasz, ale sie mylisz. Nawet na tym forum jest pare osob co daje relacje z verbatimow (Dahaka, Raven) I zawsze pisza zayebiste posty, co jest fajne a co nie, przy okazji ujawniajac sporo rzeczy o ktorych nie bylo mowy w recenzjach.

 

vader.jpg

 

Zniszczyłeś mój gamingowy świat w tym momencie ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem jakich piratow opinie zazwyczaj czytasz, ale sie mylisz. Nawet na tym forum jest pare osob co daje relacje z verbatimow (Dahaka, Raven) I zawsze pisza zayebiste posty, co jest fajne a co nie, przy okazji ujawniajac sporo rzeczy o ktorych nie bylo mowy w recenzjach.

 

vader.jpg

 

Zniszczyłeś mój gamingowy świat w tym momencie ;)

 

No... GTA V 4 dni przed premierą raczej przypadkiem mi kurier nie przyniósł ;]. Niemniej jeśli coś mi się podoba to praktycznie zawsze kupuję oryginał później, stąd tyle nieogranych gier na Steamie, bo to co ograłem za czasów złej strony mocy musiałem w końcu i tak kupić, by oczyścić sobie sumienie. GTA V też w pudełeczku grzecznie stoi na półce jakby co ;).

 

/thread

Jakoś mnie nie ciągnie do tej gry. Może gdybym miał mojego magicznego X360 jeszcze to bym sprawdził, ale tak to chyba sobie poczekam na edycję GOTY.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jaskinia jest przemodelowana ale klimat taki jak w DLC do Arkham City tylko bez tego idiotycznego dinozaura na srodku. W Origins wszystko jest na swoim miejscu.

 

Panowie, tak na marginesie.

 

yg2hxzt95pdt.png

 

Wyzwan Combat/Predator - 38

Kampanie - 16

Wlasne - 38

Treningi - 12

 

Loooot of stuff. Trofea tak jak w AC beda za wyzwania Combat/Predator i Kampanie.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...