January 2, 201214 yr nowy jarmush > nowy anderson > prometheus > napisanie i obrona pracy mgr >>>>>>>>>> tarantino >>>>>>>>>>>>>>>>>. hobbit
January 3, 201214 yr yup http://www.youtube.com/watch?v=uWlmhMSnVdM Czekam i ja. Zapowiada sie dobre kino akcji.
January 3, 201214 yr Z tych, które powinny w tym roku wyjść w Polsce, przychodzą mi na myśl: - Django (po ostatnim filmie już wiemy, że Tarantino stać na nakręcenie najlepszego westernu ostatnich 40 lat) - Looper ("Bracia Bloom" byli niedocenieni, ale tutaj, z obsadą w stylu Gordon-Levitt i Bruce Willis, powinno być lepiej) - Gravity (powrót duetu Cuaron/Lubezki 6 lat po "Ludzkich dzieciach" - szykuje się coś srogiego) - Cloud Atlas (sześć powiązanych opowieści: po dwie Wachowskich i Toma Tykwera, fabuła przy której "Źródło" wygląda jak Teletubisie: intrygujące) - Amazing Spider-Man (Andrew Garfield ma talent i warunki, by stworzyć tu jedną z najlepszych kreacji w historii szlagierowego kina, no i Mark Webb za kamerą) - The Master (nowy film największego obecnie reżysera amerykańskiego - chyba starczy, żeby wyczekiwać) - wszystkie filmy z Fassbenderem - Ted (nie jestem fanem Family Guy, ale chcę zobaczyć Wahlberga wyzywanego przez pluszowego misia)
January 4, 201214 yr Dodałbym Hansel and Gretel: Witch Hunters kolesia od Dead snow, będzie lekkie, krwawe, zabawne kino. Edited January 4, 201214 yr by Wiolku
January 5, 201214 yr http://www.youtube.com/watch?v=mHhieh0q_-A oby nie wyszło z tego takie g*wno jak z "Duże Dzieci"
February 10, 201214 yr Obecnie chyba The Counselor, choć dopiero jest w bardzo wczesnej fazie. Reżyseria: Ridley Scott. Scenariusz: Cormac McCarthy. Główną rolę Ridley zaproponował Michaelowi Fassbenderowi. Więcej pisać chyba nie trzeba.
February 11, 201214 yr Powiem wam, że z niedoczekaniem czekam na: "xXx - The Return of Xander Cage"--> Vin Diesel wraca do akcji "Shady Talez" --> To ze względów Eminem'a. "I że cię nie opuszcze" --> 10 lutego wbiło do kin, mam zamiar się wybrać. To narazie tyle choć jest tego dużoo więcej. Pozdr. :>
February 15, 201214 yr The Raid Z recki: The Raid is a bone-breaking, gut-punching, action movie triumph. The combination of a great premise, brilliantly-inventive direction, incredible fight sequences and spirited performances makes it easy for us to already proclaim that The Raid is the action movie of the year. ołje
March 23, 201214 yr Oczywiście World War Z ale z tego co dosłowanie przed chwilą sie dowiedziałem raczej nie ma na co czekać. Czy w książce były biegające zombie? Nie, więc na cholerę pakują je do filmu? Przecież to nie ma być film akcji tylko dramat, (pipi). Jak czytam, że remake "Dnia żywych trupów" z 2008 był lepszy niż oryginał bo był biegające zombie to mnie krew zalewa. W ogóle co za debil wymyślił biegające zombie? Wszystko zaczęło się od "28 dni później" gdzie mieliśmy jakąś chorobę zakaźną, podobną do wścieklizny, Tylko, że w tym filmie nie było słowa o zombie dzięki czemu wszystko trzymało się kupy. No i na dokładkę jakiś debil przesunął u nas w Polsce premierę Prometeusza z powodu Euro 2012. Co ma jedno do drugiego to ja nie wiem? I tak pójdę do kina bo chcę, żeby kręcono więcej takich filmów. Ciekawe tylko ile osób nie wytrzyma i ściągnie film z internetu. Edited March 23, 201214 yr by rkBrain
March 27, 201214 yr Oglądałem film dokumentalny o Kuklinskim, mocna rzecz. Ciekawe jak wyjdzie film, główny aktor może dać radę. Ja czekam na Prometeusza i nowego Batmana i ew. God Bless America.
April 3, 201214 yr Jest gdzieś więcej informacji o nowym Jarmuschu oprócz wampiry + Swinton + Hurt ? e: + hiddleston zamiast fassbendera Edited April 3, 201214 yr by mate5
April 6, 201214 yr nie bardzo trailer 12 kwietnia. aha jgl nie wystąpi jednak u tarantino - kolidowałoby to z produkcją jego reżyserskiego debiutu, w którym obok niego samego główną rolę zagra scarlett johannsson. Edited April 6, 201214 yr by tk___tk
May 2, 201214 yr "xXx - The Return of Xander Cage"--> Vin Diesel wraca do akcji Kij z tym. Będzie nowy Riddick! Stary news, ale dziwię, że nikt nie wymienił... *plotka* Vin Diesel zgodził się poświęcić część gaży za to, że wytwórnia nie będzie ugrzeczniać fimu na siłę dla niższego ratingu... Edited May 2, 201214 yr by Accoun
May 11, 201214 yr Konkretny. Film z miejsca wskakuje do czołówki oczekiwanych. W końcu przypomnieli sobie o kinie gangsterskim, no i zajebiście. To już któryś z kolei zapowiedziany na ten i przyszły rok. Btw Nolte jaki dziad :o
May 11, 201214 yr Nie czekam na żaden film, bo - nie oszukujmy się - nic ciekawego od dłuższego czasu już nie wychodzi...
May 11, 201214 yr Nie czekam na żaden film, bo - nie oszukujmy się - nic ciekawego od dłuższego czasu już nie wychodzi... Na to czekam bardzo bardzo. http://www.youtube.com/watch?v=dS9jc3BnLRc
May 12, 201214 yr http://www.youtube.com/watch?v=uWlmhMSnVdM Oczywiście najbardziej oczekiwany film tego roku to The Raid. Edited May 12, 201214 yr by Razel
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.