Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane filmy


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tych, które powinny w tym roku wyjść w Polsce, przychodzą mi na myśl:

 

- Django (po ostatnim filmie już wiemy, że Tarantino stać na nakręcenie najlepszego westernu ostatnich 40 lat)

 

- Looper ("Bracia Bloom" byli niedocenieni, ale tutaj, z obsadą w stylu Gordon-Levitt i Bruce Willis, powinno być lepiej)

 

- Gravity (powrót duetu Cuaron/Lubezki 6 lat po "Ludzkich dzieciach" - szykuje się coś srogiego)

 

- Cloud Atlas (sześć powiązanych opowieści: po dwie Wachowskich i Toma Tykwera, fabuła przy której "Źródło" wygląda jak Teletubisie: intrygujące)

 

- Amazing Spider-Man (Andrew Garfield ma talent i warunki, by stworzyć tu jedną z najlepszych kreacji w historii szlagierowego kina, no i Mark Webb za kamerą)

 

- The Master (nowy film największego obecnie reżysera amerykańskiego - chyba starczy, żeby wyczekiwać)

 

- wszystkie filmy z Fassbenderem

 

- Ted (nie jestem fanem Family Guy, ale chcę zobaczyć Wahlberga wyzywanego przez pluszowego misia)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście World War Z ale z tego co dosłowanie przed chwilą sie dowiedziałem raczej nie ma na co czekać. Czy w książce były biegające zombie? Nie, więc na cholerę pakują je do filmu? Przecież to nie ma być film akcji tylko dramat, (pipi). Jak czytam, że remake "Dnia żywych trupów" z 2008 był lepszy niż oryginał bo był biegające zombie to mnie krew zalewa. W ogóle co za debil wymyślił biegające zombie? Wszystko zaczęło się od "28 dni później" gdzie mieliśmy jakąś chorobę zakaźną, podobną do wścieklizny, Tylko, że w tym filmie nie było słowa o zombie dzięki czemu wszystko trzymało się kupy.

 

No i na dokładkę jakiś debil przesunął u nas w Polsce premierę Prometeusza z powodu Euro 2012. Co ma jedno do drugiego to ja nie wiem? I tak pójdę do kina bo chcę, żeby kręcono więcej takich filmów. Ciekawe tylko ile osób nie wytrzyma i ściągnie film z internetu.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

"xXx - The Return of Xander Cage"--> Vin Diesel wraca do akcji :D

Kij z tym. Będzie nowy Riddick! :sorcerer: Stary news, ale dziwię, że nikt nie wymienił...

*plotka* Vin Diesel zgodził się poświęcić część gaży za to, że wytwórnia nie będzie ugrzeczniać fimu na siłę dla niższego ratingu... :)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...