Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, ale z tego co ten Pan mówi, to w karierze od razu będziemy mieli dostęp do wszystkich samochodów. Argumentuje to tym, żeby gracz skupiał się na doskonaleniu swojej techniki jazdy, a nie na tym ile jeszcze kasy musi uzbierać na ulubiony samochód. Ja takie tłumaczenie kupuję. :)

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

 

Odnosnie kierownic do tej gry. Czy na Logitech G25 tez nie pojdzie na PS4?

Nie pójdzie żaden Logitech na dzień dzisiejszy.

 

To jest skandal ! Ludzie płacili nie małe pieniądze za te kiery Logitecha i co nadchodzi nowa generacja i mają oddać je na złomowanie bo nie będą wspierane ?Sam posiadam DFGT i pograłem tylko w GT i w F1, z checią bym pograł w C.A.R.S i co teraz mam inwestować w jakies nowe gónwo ?! bo przecież granie w tą grę na padzie nie ma dla mnie  sensu :/

Odnośnik do komentarza

 

 

Odnosnie kierownic do tej gry. Czy na Logitech G25 tez nie pojdzie na PS4?

Nie pójdzie żaden Logitech na dzień dzisiejszy.

 

To jest skandal ! Ludzie płacili nie małe pieniądze za te kiery Logitecha i co nadchodzi nowa generacja i mają oddać je na złomowanie bo nie będą wspierane ?Sam posiadam DFGT i pograłem tylko w GT i w F1, z checią bym pograł w C.A.R.S i co teraz mam inwestować w jakies nowe gónwo ?! bo przecież granie w tą grę na padzie nie ma dla mnie  sensu :confused:

 

https://twitter.com/LogitechG/statuses/496042493155094528

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim model jazdy - ma być fullsim z fizyką i modelem jazdy jak w rfactor a nie forza czy gran turismo. Te gameplaye czy filmiki z E3 mnie zmartwiły bardzo.

 

Po drugie grafika - oczekuje poziomu Forza 5 co najmniej, z tymi wszystkimi kropelkami na karoserii, czy śladami wody na asfalcie.

 

I nie życzę sobie żadnych naleciałości z Shiftów.

 

 

Oczywiście mowa o wersji na PS4.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

To jest z PC a nie PS4.

Nie wiem jake ustawienia itd. ale SMS nie wypuscilo zadnych gameplayow z PS4.

Ogolnie nie martwilbym sie o wersje na PS4 gdyby nie fakt ze na nowych konsolach nie pogramy na wiekszosci kierownic :(

W kazdym razie jest nowy trailer.....

 

Można też oglądać gameplaye z gamescomu pochodzące z ps4, szału nie ma, nie wiem czemu, ale mam straszne obawy co do tej gry od samego początku.

Oby mnie zaskoczyła pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Magik, a jakie ustawienia i na jakim grasz sprzęcie? Bo zastanawiam się czy na moim kompozaurze w ogóle to się odpali (plan awaryjny jeśli wersja konsolowa będzie mocno odstawać od PC i w zależności jak będzie z obsługą Logitechów na konsoli). No i wygląda bosko i wydaje się, że prowadzenie też full-sim-hardkor  :sorcerer:

 

P.S. Obiekty w lusterku ostro znikają  :nea:  Wiem, że to w sumie detal i w czasie jazdy nie rzuca się tak w oczy, ale jednak jak się jest widzem to taka łyżka dziegciu w beczce miodu. No i w końcu w lusterko też się czasem patrzy podczas ścigania ;)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Mam 3 letniego zloma, ktory nie bardzo nadaje sie do grania w pCARS.

Znikajace obiekty w lusterku sa pewnie przez zredukowane ustawienia (otoczenie, refleksy, cienie = medium).

Generalnie sam jestem w kropce bo nie wiem ktora wersje wybrac.

Z jednej strony slaby PC, ktory to ledwo ciagnie ale z DFGT.... z drugiej PS4 gdzie bedzie ladniej/plynniej.....ale na padzie to zupelnie inna gra :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...