Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

O Project CARS to sie akurat nie martwie. Patrzac na konkurencyjnosc SI mozna sie domyslic, ze demo bylo ustawione na najlatwiejszy poziom trudnosci wlacznie z wszystkimi wspomagaczami (TCS, ESC, ABS itd.) Chodzilo mi glownie o czulosc i o plynnosc sterowania za pomoca galki od pada. Wyglada mi na to, ze P. CARS jednak bedzie pad friendly, a na kierownicach po wylaczeniu wszystkich ulatwiaczy na pewno nie bedziemy narzekac na brak wyzwania 

Odnośnik do komentarza

Ano....w becie na PC jest z padem kiepsko ale czytajac wrazenia z EGX mozna sie dowiedziec ze konsolowe demko na znacznie lepsze filtrowanie pada.

Z tego co pisal jeden z devow niestety nie moga w demku podniesc poziomu AI bo slider w menu im sie zacial xD

Nie wiem tez czy zauwazyliscie ale w defaultowym ustawieniu wyrzucili wkoncu pie.rdoly typu trzesienie kamery itd :)

Licze na to ze w wersji konsolowej mozna bedzie tez wylaczyc bluc w kamerze z kasku.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem na co niektórzy liczyli. To jest 60 FPS + dynamiczna zmiana pory dnia i pogoda, a do tego sporo aut.

 

Kolejne offscreeny z Xone:

 

 

 

Ciekaw jestem jak oddadzą sterowanie na padzie bo to jest klucz do sukcesu tej gry na konsolach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

gość mówi, że gra na PS4 wygląda amazing, cienie i oświetlenie robi robote  i jest też stały fps

szykuje sie kolejny next-gen racing

ale nie jara mnie tak bardzo ta gra jak DC, tutaj beda wyścigi tylko po torach tak?

 

potwierdzili 1080p 60 fps dla PS4, troche niższa rozdzielczość dla Xboxa:

"Lee did state that the PS4 and Xbox One versions of the game were both running at 60 frames per second, with the PS4 version managing 1080p and the Xbox One running at a slightly lower resolution (Lee did not say exactly what the resolution was, but commented that the Xbox One version’s resolution was still a work in progress, and resolution of the demo wasn’t necessarily representative of the completed game)."

http://n4g.com/news/1594819/project-cars-1080p-60fps-on-ps4-slightly-lower-res-on-xbox-one

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

nie puk puk bo to z kamery przed monitorem, gra generalnie wygląda napewno lepiej niz te video

 

ale pytanko Panowie, w CARS jezdzimy tylko po torach wyścigowych, nie będzie tras w górach i z drzewami jak w DC ?

Są nie tylko tory ale też takie trasy:

 

I tak jak myślałem co do 3 monitorów. W rozdzielczości 5760x1080 gra jest w miare grywalna u mnie na mixie low/mid (z przewaga tych najnizszych ustawien) :P Dopóki się nie uzbroje pod granie na triple screenie i oculusie to potrójny ekran zostawiam dla Assetto Corsy, CARSy do końca roku będę ogrywał na telewizorze ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trochę ten dźwięk jest nie teges coś, bo aktualnie jak wprowadzili do F1 silniki 1,6 to bolidy brzmią trochę inaczej. Ten dźwięk bardziej pasuje do bolidów z wcześniejszych lat.

To są starsze bolidy. Nie zaglądam na forum WMD już od kilku miesięcy chyba i nie wiem czy są plany wprowadzenia nowych z 2014, może Magik jest bardziej zorientowany.

Swoją drogą, te nowe bolidy brzmią bardzo biednie :P W Project Cars jazda F1 daje mase satysfakcji bo nawet na jednym ekranie bardzo dobrze czuć prędkość, rozpędzanie się takim potworem robi wrażenie a efektu dodaje właśnie ten dźwięk. Za pierwszym razem ciary na plecy mogą wskoczyć, polecam dobre słuchawki albo kino domowe ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...