Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, defaultowe ustawienia sprezyn sa na max soft.

Podobnie jest bodaj z M3 E30.

AI strasznie szarpie ze wzgledu na nowy model opon do ktorego nie zostalo jeszcze dostosowane.

Trzeba wziac tez pod uwage ze nad zawieszeniem trwaja obecnie wzmozone prace.

Niektore rzeczy sa robione indywidualnie do kazdego modelu. Ale czesc zmian wymaga modyfikacji glownego kodu, co tez moze wplynac negatywnie na inne pojazdy i potem trzeba je "dostrajac".

To samo tyczy sie modelu opon. Nowy bajery sprawily ze fury GT sa kapitalne, ale Formula A przy tym "oberwala" i beda musieli pozmieniac paramerty opon zeby jezdzilo toto jak przedtem.

Jako ze SMS to male studio, prace nad poszczegolnymi modelami trwaja w roznym tempie i tak zawieszenie Audi DTM nijak sie ma do BMW M3 GT (na gifie).

Trzeba poczekac az dopracuja reszte aut.

Co do Shifta to EA posiada pelne prawa i SMS nie moga nawet uzywac assetow, ktore sami stworzyli na potrzeby tej gry.

Generalnie developer nie byl zadowolony ze wspolpracy z EA, gdyz to przez ich naciski Shift byl kiepska ardacowka ("sim by sie nie sprzedal").

Stad tez pomysl na WMD i budzet od graczy. W ten sposob oni sami maja wladze nad rozwojem projektu a dopiero potem beda szukac wydawcy :)

Odnośnik do komentarza

Ja to mam wrazenie panowie jak tak piszecie o tej grze ze ona nigdy nie wyjdzie,za kazdym razem jak wchodze so tematu to albo czytam o nowej fizyce opon,nowym zawieszeniu,ze ciagle ta gre zmieniaja i ze w sumie w tej grze nic nie jest jeszcze ukonczone....

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Youtube strasznie bitrate kastruje na niekomercyjnych kontach. Jeszcze do niedawna lepiej bylo na Vimeo, ale nie wiem jak jest teraz.

Gra zacna, pala mi sie racice do niej.

To by tlumaczylo dlaczego strasznie mi rozmywa filmiki i obcina klatki.

W rzeczywistosci filmik byl tak z 5 razy ostrzejszy xD

 

@Marcin

Wyjdze :P

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...