Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee, z tego co wiem to chyba nawet nie istnieje karta GTX 500 Ti, a cała 500-series zaczyna się chyba najwcześniej od 520. Z czego najpopularniejsze są właśnie 550, 560, 580 i 590.

Wnioskując po owym "Ti" to Sebastian ma rację i chodzi Ci albo o 550 albo o 560.

Net wyrzuca info, ze gra chodzi nawet na 8800 GTS a ZALECANĄ karta jest grafa dwie serie wcześniej (GTX 260) więc spooookojnie pójdzie - wszak to gra typowo konsolowa ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Po latach tułaczki postanowiłem wrócic do grania na PC

 

Najpierw zakupiłem Diablo III - w premiere - nic nie pograłem, 

 

Teraz kupiłem Sim City - to samo

 

Hu... z tym PC. czekam na nowa generacje konsol

 

Jezusie, czemu połowa forum nie może zrozumieć, że obecnie zdecydowana większość dobrych gier na pc (a w zasadzie w ogóle)  to produkcje indie.

 

Już to kiedyś pisałem, czytam te wasze posty jak narzekacie na współczesny mainstream, że tylko shootery, że EA, a mimo to trwacie jak zatwardziałe buce w tym kręgu gier, zamiast się otworzyć na dobre tytuły.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ja mam na podobne problemy proste rozwiązanie. Apriorycznie unikam gier Acti, EA i Ubisoftu. Od lat, z drobnymi wyjątkami po drodze, które tylko mnie w moim stanowisku utwierdziły. Choćby nie wiem co, po prostu ich unikam i mam dzięki temu znacznie zdrowsze doświadczenia z grami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że ludzie widzą tylko skrajne rozwiązania w życiu: albo kupuję grę w pre-orderze i się irytuję bo nie mogę zagrać o godzinie 00:01 albo nie kupuję wcale i gram w indie siedząc w szafie bez neta, która jest transportowana pociągiem na Syberię. Czemu nie można po środku?

 

Ja tam z grami nie miewam prawie praktycznie problemów. Ostatnimi czasy SC było faktycznie wyjątkiem od reguły, ale to jakoś nie powoduje u mnie płaczu i krwawienia z pociętych żył jak u niektórych.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Multiplatformy i niszowe to tylko na PC ; d Polecam : d

 

 

PS : Ostatnio byłem u kumpla który ma PS3 i widziałem Dishonored oraz Bf3. Ździebko się wystraszyłem jak to słabawo wygląda i spada poniżej 30 klatek przy większych młóckach ; d Grafę tam jeszcze walić ale frame rate to przegięcie pałeczki. 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że ludzie widzą tylko skrajne rozwiązania w życiu: albo kupuję grę w pre-orderze i się irytuję bo nie mogę zagrać o godzinie 00:01 albo nie kupuję wcale i gram w indie siedząc w szafie bez neta, która jest transportowana pociągiem na Syberię. Czemu nie można po środku?

 

Ja tam z grami nie miewam prawie praktycznie problemów. Ostatnimi czasy SC było faktycznie wyjątkiem od reguły, ale to jakoś nie powoduje u mnie płaczu i krwawienia z pociętych żył jak u niektórych.

Jeśli jakość gier mnie nie jest wstanie przekonać do przymknięcia oka na naganne praktyki wydawcy, to gdzie tu skrajność? To się nazywa rozsądek; płacę tym, których pracę cenie, a nie tym, którzy chcą mnie okraść lub wcisnąć wybrakowany produkt.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

GTC 2013 - Metro Last Light Hands-on with GTX Titanium 3-Way SLI. Liquid in 2,560 x 1,600 with very high details, Advanced Physx, DX11, tessellation and 2x SSAA - Super Sample AA. 

 

Kolejna gra benchmark?  

Ciekawe czy to wina mega (pipi)owej optymalizacji czy tez gra zgniecie grafiką ;>
Odnośnik do komentarza

 

 
GTC 2013 - Metro Last Light Hands-on with GTX Titanium 3-Way SLI. Liquid in 2,560 x 1,600 with very high details, Advanced Physx, DX11, tessellation and 2x SSAA - Super Sample AA. 
 
Kolejna gra benchmark?  
Ciekawe czy to wina mega (pipi)owej optymalizacji czy tez gra zgniecie grafiką ;>

Hehe 3X GTX w takich chwilach nic tylko śmiać się z takich rzeczy i Nvidii.

Ja bym to traktował jako darmową reklamę dla kart Nvidii i nic więcej. A co do samego Metra, to już jedynka miała swoje "kaprysy" więc nie zdziwiłbym się jakby ponownie optymalizacja nie była zbytnio dobra, choć zawsze też to może być wina samego silnika, który jest z.(pipi)any w jakimś stopniu.

3XGTX Titanium :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...