Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Nowsze gry automatycznie przypisują konfigurację, w tych starszych trza samemu ustawiać buttony.

Pamiętam, że kiedyś gra kazała wcisnąć określony przycisk - button 01, 02, 03 itd. I zawsze był problem, który to przycisk. Teraz, te nowsze gry, od razu ustawiają klawiszologię taką, jak na XBoxie i w grze wyświetlają się xboxowe przyciski. Używam pada z PS3 (+emulator pada Microsoftu) i wciąż uczę się rozłożenia xboxowych przycisków:)

Odnośnik do komentarza

Gierki na peceta takie tanie, względem konsol. Wczoraj wchodząc na Steama widzę reklamę Castlevanii z dwoma dodatkami. Chwilę później pobieralem juz gierkę, którą kupiłem za dwie dyszki. I tak już ją kiedyś ogralem na pleju, ale w końcu poznam właściwe zakonczenie, przypominając sobie tą historię.

W planach miałem także odkurzyć Brutal Legend, ale wyszło w jakimś zniżkowym Bundlu, wraz z innymi grami.

Czaję się na gry, które zawsze chciałem ograć, ale miałem inne wydatki:

Portal 2 - trzy dyszki

Alan Wake - zobaczę tego 'exclusive'a' Xboxowego, z dodatkami nieco ponad dwie dyszki

Dead Island - z dodatkami dwie dyszki max.

Praktycznie za paczkę fajek, mam grę, a że nie palę...:). Przywyklem już do cyfrowej dystrybucji, gierki na płytach porozdawalem, został mi tylko Steam. Wiem, podniecam się tym Steamem, ale czuję się jak Mazzeo, który w '99 odkrył PlayStation.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A propos, ktoś odwiedzał biedronki? U mnie bieda niestety. Liczyłem na Dragon Commandera i się przeliczyłem - pewnie trzeba było z rana iść. ;)

 

Gdyby ktoś się natknął u siebie na DC, to chętnie odkupię same klucze Steam i GOG plus dorzucę stosowny napiwek za fatygę. ;)

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

A propos, ktoś odwiedzał biedronki? U mnie bieda niestety. Liczyłem na Dragon Commandera i się przeliczyłem - pewnie trzeba było z rana iść. ;)

 

Gdyby ktoś się natknął u siebie na DC, to chętnie odkupię same klucze Steam i GOG plus dorzucę stosowny napiwek za fatygę. ;)

U mnie tez mega szajs. Najwieksze (pipi) a gierek nie pokradli, wysypali ich w cholere malo tak, ze sie nawet nie miescily. Jedyne co nie bylo z zalosci to Blood Bowl (ktore i tak juz posiadam).

A cdp.pl niedziala :D.

 

A i zeby nie bylo: Dragon Commander jest po normalnej cenie na cdp ;).

Odnośnik do komentarza

A cdp.pl niedziala :D.

Akurat nic ciekawego tam nie ma, niestety. Dragon Commander ani grosza nie przecenili. Wiedźmin 2 najbardziej popularny, ale to już ma chyba każdy od lat na kilku różnych platformach.

 

Aczkolwiek moją uwagę zwróciło Last Exile za 10zł. Jak na 26 serię anime za cenę kilku piw, to chyba się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Tja, "mobilny" generator mamony.

 

In other news:

http://www.youtube.com/watch?v=j928o4i4B2A

 

"Dziękujemy, że kupiliście naszą grę. Patcha mamy w (pipi)e, ale szykujcie się na nowe płatne DLC" oraz "Dziękujemy, że kupiliście nasz beznadziejny port PC konsolowego shooterka. Teraz każdy dostanie po banie za to, że chce uniknąć mdłości spowodowanych niskim FOV, którego nie potrafimy zaimplementować do naszej gry".

 

A kasa i tak leci i leci, bo ludzie są zbyt głupi i ulegli.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Killer is Dead zmierza na PieCyki:

http://youtu.be/mDCPMGdMMY8

 

BlDP4vd.jpg



1392661732-killer-is-dead-pc-01.jpg 1392661732-killer-is-dead-pc-02.jpg 1392661732-killer-is-dead-pc-03.jpg 1392661732-killer-is-dead-pc-04.jpg
The Nightmare Continues: Deep Silver brings Killer Is Dead to PC

Deep Silver today announced that Killer Is Dead is making its way to PC. The “Killer Is Dead – Nightmare Edition” will be available for retail and digital download from May 9th 2014 and feature exclusive extra content. The price will be 19.99 EUR/USD/GBP.

The additional content includes

• New difficulty mode called Nightmare Mode. In this mode, enemies can only be defeated using the following attacks: Adrenaline Burst, Dodge Burst, Headshots, so the gameplay requires far more skill and tactics. Players will not be able to use the Final Judgement finisher (QTE mode) to defeat enemies.

• Smooth Operator Pack for console will be included and unlocked after Episode 3.

• Theater Mode - Rewatch cutscenes and get extended background information on characters, helping to unravel the story after your 1st playthrough

About Killer Is Dead

Killer Is Dead is set in a not-so-distant future similar to (but not the same as) the world we know now. The player takes control of an executioner named Mondo Zappa who wields a Japanese sword in his right hand and brandishes interchangeable weapons in his left artificial arm. His ultimate goal is to execute various heinous criminals scattered around the world and beyond.

Completely unique visuals and outstanding stylish action come together to deliver an unprecedented gaming experience in Killer Is Dead. The action title is being jointly developed by Kadokawa Games and Grasshopper Manufacture, with Suda51 lending his trademark sense of style at the helm.

Coś sporo obrodziło ostatnio zapowiedziami portów fajnych gierek z konsol. Wpierw Blazblue teraz Killer is Dead.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

A propos, ktoś odwiedzał biedronki? U mnie bieda niestety. Liczyłem na Dragon Commandera i się przeliczyłem - pewnie trzeba było z rana iść. ;)

 

Gdyby ktoś się natknął u siebie na DC, to chętnie odkupię same klucze Steam i GOG plus dorzucę stosowny napiwek za fatygę. ;)

 

U mnie bieda: crapy, gry na licencji (Atomówki haha) i jakieś starocie. Szkoda brać i za 5zł.

 

 

 

Nie zgodzę się, D3 to najgorszy, najbardziej zbugowany, niezbalansowany i niedopracowany tytuł z jakim miałem styczność przez ostatnie X lat.

Odnośnik do komentarza

Coś sporo obrodziło ostatnio zapowiedziami portów fajnych gierek z konsol. Wpierw Blazblue teraz Killer is Dead.

A to nie jakiś średniak przypadkiem? Też tyle co sprawdziłem gameplay'u na YT to nie wyglądało to jakoś szczególnie emocjonująco...

 

Niby nie ma co narzekać na coraz większą ilość portów z konsol na PC, ale jeśli miałbym wybierać, to te 20$/20€ wolałbym przeznaczyć na RE4 (na którego chyba się skuszę).

 

Co do BlazBlue, to jest to ta sama wersja co lata temu pojawiła się z G4WL. A że G4WL zdycha, to zdecydowali się grę przerzucić na Steam okrojoną z jakiegokolwiek multi. Innymi słowy, poszli na łatwiznę.

 

No ale fakt, im więcej tym lepiej. Ja mam tylko nadzieje, że wyniki sprzedaży będą na tyle dobre, że trend się utrzyma. Ciekaw jestem przede wszystkim jak MGR się sprzedał. Gdyby Konami nie zlewało rynku PC, to przecież spokojnie by mogli wzorem Capcom wziąć wersję X360 i np. wydać MGS HD Collection. O samym MGS5 na PC też była mowa, więc niewykluczone, że gdy już wyciągną kasę od konsolowców, to gra zawita i na blaszaku.

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale odnosisz się do czasów, kiedy o Steam nikt nie marzył, gry były drogie, a piractwo kwitnęło. Niewykluczone, że dzisiaj wyglądałoby to nieco inaczej. Coś się już i tak w tej dziedzinie zmienia i jak już wspomniałem, mam nadzieję, że na dobre.

 

Dziś także po 19:00 na Steam pojawi się Ikaruga. 10$ cena bazowa, ale w Euro na razie nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...