Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka ta gra jest kurde dobra. Nie ma nic lepszego niż walka z bossem w Rising, kiedy to przez 3/4 walki leci sama muzyka, a pod koniec wchodzi wokalista.

 

Kur.waaaa kocham tą grę. I ta fabuła.

 

Największa niespodzianka tej generacji obok Kid Icarus Uprising. Zresztą obie gry są do siebie w wielu aspektach podobne. Momentami można się zastanawiać, czy przypadkiem Kamiya nie pomagał Sakurai'owi albo odwrotnie,

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No z tą fabułą to bym już nie przesadzał. ;)

 

Ale fakt, gram z bananem na mordzie. Mechanika w sumie nie jest jakaś cudowna, ale efektowność i muzyka oraz samo ciachanie rekompensują wszystkie niedociągnięcia.

 

Co do wymagań, to przy takiej grafice raczej dziwne by były te podane wymagania minimalne z i5. Graficznie chyba niewiele się zmieniło względem konsol. No ale port pod kątem optymalizacji generalnie jest dobry i jedyne spadki klatek jakie jestem w stanie zaobserwować występują podczas siekania jakichś dużych obiektów na setki kawałków.

 

Teraz tylko mieć nadzieje, że port się dobrze sprzeda i przyjmie wśród PCtowców. Kto wie, może Vanquish będzie następny w kolejce. Czytałem kiedyś, że podobno Platinum zrobiło PeCetową wersję Bayonetty, ale nigdy jej nie wydali.

 

Ewentualnie jak nie Platinum, to Konami - MGSami na PC bym nie pogardził w ramach jakichś re-edycji.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie jak nie Platinum, to Konami - MGSami na PC bym nie pogardził w ramach jakichś re-edycji.

Marzenie ściętej głowy ale..... gdyby na PC się ukazał MGS4, a dokładniej zawarty w nim MGO2 (nawet jako standalone) albo MGO3 które ma być w najnowszym MGS to bym się spuścił na ścianę ze szczęścia ;)

Muli generacji jak dla mnie.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Gram na Dual Shock 2 z wyżej wymienionym programikiem i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa jak należy, nie muszę marnować kasy na pada 360, a gram perfekcyjnie na jednym z wygodniejszych kontrolerów z jakimi obcowałem. :D

 

Z przejściówkami to różnie bywa. Miałem dotychczas trzy w sumie - jedna przetrzymała mi kilka lat, ale wreszcie coś się w kablu musiało złamać i nie zawsze chwytał. Potem dostałem takie badziewie o kolorze niebieskim na dwa pady (zdjęcie), które było tragicznie wykonane i uparcie nie chciało zadziałać, więc reklamowałem. Koniec końców zamówiłem drugą sztukę przejściówki na jeden kontroler (zdjęcie) i działa jak należy. Kosztuje to grosze, więc nawet jak się coś zepsuje, to strata żadna, a działa to świetnie bez żadnych sterowników. Z emulatorem pada 360 to już w ogóle miód.

Ja długo się męczyłem w grach typowo pod pada,ze swoim DS2 póki nie znalazłem tego programiku :) Działa jak marzenie,w każdej grze ;)

Odnośnik do komentarza

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?726089-Anyone-interested-in-a-succession-game

 

Kilku userów z forum paradoxu zrobiło taki numer, że grali w kilka osób w EU III na jednym save'ie i zmieniają się po śmierci władcy. Tym sposobem państwo w grze ma lepsze i słabsze okresy w zależności od skilla i stylu gracza. Świetny pomysł na rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

Konsole mają swoje Gran Turismo/Forza, a pecety? Sorry za takie noobowskie pytania :confused:

 

- wszystko od SimBin, tj. seria GTR, GT Legends, Race 07

- iRacing

- seria rFactor

- C.A.R.S.

- Assetto Corsa

- Live for Speed

- legendarne Grand Prix Legends

 

Oczywiście do wszystkiego są setki modów.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Masakra ten komp, odkąd go dostałem i zainstalowałem Windowsa, praktycznie go nie wyłączam. Ten Steam to taka supersprawa, chodzi lepiej niż XMB:), gry takie tanie. Tylko w tym miechu nie stykło na monitor i siedzę na jakims starym, LCDeku, 17' 4:3, więc mam pasy:/.

Nie wiem, kiedy odpalę pleja, ale jak naoglądałem się gier na ultra i w 60 klatkach, to nie za bardzo chce mi się do niego powracać. Inna sprawa, że przez te lata, uzależniłem się od neta: forum, fejs, poczta..., na kompie wciskam alt+tab i już jestem, na konsoli tak nie ma. Oj, chyba robię się pececiarzem:), dobrze że na nowo jarają mnie gierki.

Odnośnik do komentarza

Masakra ten komp, odkąd go dostałem i zainstalowałem Windowsa, praktycznie go nie wyłączam. Ten Steam to taka supersprawa, chodzi lepiej niż XMB:), gry takie tanie. Tylko w tym miechu nie stykło na monitor i siedzę na jakims starym, LCDeku, 17' 4:3, więc mam pasy:/.

Nie wiem, kiedy odpalę pleja, ale jak naoglądałem się gier na ultra i w 60 klatkach, to nie za bardzo chce mi się do niego powracać. Inna sprawa, że przez te lata, uzależniłem się od neta: forum, fejs, poczta..., na kompie wciskam alt+tab i już jestem, na konsoli tak nie ma. Oj, chyba robię się pececiarzem:), dobrze że na nowo jarają mnie gierki.

 

Witamy w rodzinie ;).

 

Też miałem podobną fazę wiosną, tyle pięknych gier za tak małe pieniądze. Troszkę mi brakuje systemu podobnego do trofeów na Steamie, wtedy byłbym w pełni szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza

Brakuje tego dźwięku :)

---

ok napiszę już tutaj:

Chcę kupić Borderlands i na niektórych aukcjach, koleś wymaga loginu do Steama w tych aukcjach za 20 zł. W tych droższych normalnie wysylaja kod na maila. Skąd ta różnica i czy lepiej dopłacić i wziąć z drozszej aukcji? Normalnie bym się nie zastanawiał, ale koledze chciałem też kupić, by grać w coopie i 60, a 20 to jest różnica.

To wszystko brzmi tak jakbym miał pierwszy komputer w 2014 roku, to nie tak. Miałem np wczesniej lapka, na którym Minecraft przycinal, wcześniej stacjonarke z 2004, itd...

Odnośnik do komentarza

Pokaż no te aukcje z podawaniem loginu, na bank to jakiś wałek. Nikomu nigdy nie podawaj danych do swojego konta.

 

Borderlands 1 czy 2? Co jakiś czas trafiają się bardzo dobre promocje, a jedynkę GOTY można było wyrwać już chyba za 20 zł albo mniej, dwójkę też jak się miało mega farta ;).

Odnośnik do komentarza

Jestem na telefonie to ciężko wklejać, szukać na nowo. Borderlands goty jedynka, za dwie dyszki - koleś chce login do konta. W tych za trzy dychy wysyła nam automat.

edit. No to to wiem i tak bym nie zrobił. Gość nie chciał hasła, tylko sam login, nie wiem - może wysyła kod na Steamie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ciekawa rozpiska wstępnych planów wydawców względem zamknięcia G4WL - http://www.joystiq.com/2014/01/17/games-for-windows-live-is-dying-we-check-the-life-support-of-ga/

 

Z takich co mnie osobiście intrygowały:

Street Fighter X Tekken (No plans.)

Super Street Fighter IV / Arcade Edition (Steamworks)

Ace Combat: Assault Horizon - Enhanced Edition (Exploring options, but no set plans yet.)

Dark Souls: Prepare to Die Edition (Exploring options, but no set plans yet.)

Odnośnik do komentarza

Polska PC stoi :)
 
''Najpopularniejszą platformą do grania jest jednak PC - komputera w celach rozrywkowych używa aż 98% grających. To stawia Polskę na drugim miejscu w Europie pod względem popularności tego sprzętu. Z komórek korzysta 70% z nas. Popularność powoli zdobywają platformy mobilne, czyli tablety i konsole przenośne (20%). Stacjonarną rozgrywkę, czyli na kanapie przed telewizorem, wybiera blisko 47% grających. Ze wszystkich form rozrywki, czyli z komputera, komórek, tabletów/konsol przenośnych i konsol stacjonarnych, korzysta 1,4 miliona Polaków.''
 
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15330472,Gra_juz_13_4_miliona_Polakow__Jestesmy_pecetowa_potega.html?bo=1

 

 

gadr.png

 

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

A propos G4WL, coś chyba jest w toku w sprawie Ace Combat Assault Horizon - http://steamdb.info/app/228400/#section_history

 

about 4 hours ago Changed Depots

    228401/encryptedmanifests/beta/encrypted_gid: * hidden *

    branches/beta/description: › TU testing

about 4 hours ago Changed changenumber – 386055 › 386073

about 4 hours ago Changed Depots

    228401/encryptedmanifests/acah-2.0/encrypted_gid: * hidden *

    228401/manifests/acah-2.0: 1979857873530198386

    branches/acah-2.0/description: › NO G4WL

    branches/acah-2.0/pwdrequired: 1

about 4 hours ago Changed changenumber – 385735 › 386055

about 8 hours ago Changed Depots

    228401/manifests/acah-2.0: 1979857873530198386

    branches/acah-2.0/buildid: 34754

    branches/acah-2.0/description:

about 8 hours ago Changed changenumber – 385497 › 385735

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...