Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba prędzej do singla, niż do multi, gdyż do dziś od premiery ludzie narzekają na kiepskie multi i średnią jakość "reedycji".

 

RTS jest jednak solidny. Kampanie może i bez większego rozmachu, ale przemyślane. Scenariusze to mnóstwo zabawy.

 

Widzę gra jest za 4 Euro w humble store. Sam się zacząłem zastanawiać czy nie wziąć. Sęk w tym, że mam już pudełkową wersję na półce.

Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom nie, bo gra zwyczajnie nie była tworzona z myślą o myszy. Możesz sobie włączyć celowanie na Modern i ustawić czułość jak w przeciętnym shooterku, a szybko się zorientujesz, że niczego nie możesz trafić, gdyż wymagana jest mimo wszystko precyzja i odpowiednie planowanie akcji, a tymczasem Tobie celownik będzie latał po ekranie jak szalony. Weź tu pod uwagę, że postaci już i tak "drgają ręce", przez co nawet jeśli nie ruszasz myszą, to sam laser porusza się w losowych kierunkach.

 

Osobiście grałem na Classic (i.e. Mouse Acceleration) i czułość mam mniej więcej taką jak na padzie, z tą różnicą, że gram jak człowiek. :>

 

Choć nie ukrywam, snajperką jest łatwiej, ale to w sumie jedyny znaczący wyjątek.

 

Też myślałem, że np. będę kozaczyć w Mercenaries grając myszą, ale nie ma tak dobrze. No i dodam też, że nie gra się w to jak w TPSa. Po prostu WASD zastępuje lewą gałkę (poruszanie, A i D to obrót, nie strafe), a mysz prawą. I tak musisz się zatrzymać by oddać strzał, to równie dobrze lepiej oddać go poprawnie, aniżeli męcząc się z przesadną czułością, przez którą nie trafisz w łeb wroga, tylko w powietrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

I tak nikt w to nie gra poza mną, ale polecam UMK3 juggernaut hack. Oprócz dodania Human Smoke i Noob Saibota do planszy z wyborem postaci, ostatnia drabinka to kilkanaście endurance'ów, z czego większość to te potrójne. Po testyourmight.com krąży legenda, że to sam ed boon stworzył tego hacka i tym samym poprawił/dodał kilka rzeczy.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na start spróbowałbym po prostu dać im znać i poprosić o nowy kod ;).

Rejvenik, za kogo Ty mnie masz ? ;p Mail poszedł z miejsca jak tylko widziałem co i jak. Włąśnie dostałem ripostę:

 

 

Witam,

 

reklamacja została przekazana do dostawcy - skontaktujemy się z Panem niezwłocznie po otrzymaniu odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dopiero natrafiłem na info o GOG Galaxy i z tego co mówią zapowiada się bardzo fajna inicjatywa.

Steam używam ostatnio bardzo sporadycznie.Nie dość,że zalewany jest masą tandety to jeszcze dziwnie mi zaczyna chodzić.

Już od jakiegoś czasu myślę czy by gierki nie kupować przez GoG zamiast STEAM. Nie dość, że DRM-free to jest ceny w dolcach,a to są bardzo duże plusy.

Będzie trzeba obadać tą nową platformę grową, może okazać się czymś naprawdę fajnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...