Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Ale trzeba grać czy wystarczy odpalać gierki?

O ile czegoś nie wiem, to na achievementa - jak sama nazwa wskazuje ;) - trzeba się trochę wysilić. Za same odpalenie gierki są grosze.

 

Poza tym mam rozumieć, że już zdobyte achievementy się nie kwalifikują? Np. jeśli mam już w Awesomenauts te achievementy, które obecnie nagradzają?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Czesc gier daje kase za pierwsze odpalenie na Steamie a czesc za odpalenie i zrobienie wybranych aczy. Czesc ludzi korzysta z SAMa by zrobic acze, ale ryzykuja oni banem. Chociaz jezeli madrze uzywasz SAMa, to raczej nie wpadniesz. Wszystko tez zalezy od gier, bo sa tytuly gdzie 3 acze sie robi w 15 minut a w innych 5 godzin. Na forum Lowcow jest odpowiedni temat i sa tam porady jak szybko robic acze

 

 

 

Poza tym mam rozumieć, że już zdobyte achievementy się nie kwalifikują? Np. jeśli mam już w Awesomenauts te achievementy, które obecnie nagradzają?

Oficjalnie nie, jednak tylko oficjalnie. System jest ulomny i nie potrafi rozroznic aczy zrobionych lata tem0 i tych zrobionych dzisiaj. Jezeli masz juz odblokowane acze, ktore teraz wyladuja w playfire rewards a jeszcze nie odpalales gry po polaczeniu konta playfire i Steam, to po odpaleniu system uzna, ze dopiero je zrobiles i da Ci za nie nagrode.

 

Przypomne tez, ze jezeli ktos bral jakies darmowe gierki z GMG, to pewnie ma juz konto playfire polaczone ze steamowym. Niech sie zaloguje na https://www.playfire.com/ i sprawdzi (ten sam email i haslo co na GMG).

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem, niby wakacje idą i będę miał czas na takie pierdoły, ale muszę policzyć, czy jest sens. Granie w gierki po 20 minut pod acziki jest chyba jeszcze gorsze (w mojej opinii) od niegrania w nie, na dodatek całkowicie psujesz sobie "kulturę" grania. Chyba lepiej już serio ograć coś z przeogromnej kupki wstydu niż działać bez przyjemności w celu dorzucenia jeszcze większej ilości tytułów do backloga.

 

Z drugiej strony darmowe gierki jak zwykle kuszą :teehee:.

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem, niby wakacje idą i będę miał czas na takie pierdoły, ale muszę policzyć, czy jest sens. Granie w gierki po 20 minut pod acziki jest chyba jeszcze gorsze (w mojej opinii) od niegrania w nie, na dodatek całkowicie psujesz sobie "kulturę" grania. Chyba lepiej już serio ograć coś z przeogromnej kupki wstydu niż działać bez przyjemności w celu dorzucenia jeszcze większej ilości tytułów do backloga.

 

Z drugiej strony darmowe gierki jak zwykle kuszą :teehee:.

Dobrze to podsumowałeś z pominięciem ostatniego zdania. Ludzie grają w pierdoły, zbierają gierki jak pokemony, "grają" "pod presją" w to co w danym tygodniu Playfire łaskawie wyrzuci, zamiast grać normalnie w to, w co chcą i kiedy chcą. Już nie wspominając o normalnym graniu, a nie pośpiechu i z poradnikiem osiągnięć w drugim oknie.

 

Jak już kubicz powiedział, to zdaje się być fajne rozwiązanie dla osób, które regularnie kupują nowe gry na premierę, to można powiedzieć wtedy kasa wpada "przy okazji". Jednak, żeby indyki jakieś instalować co chwila, przechodzić do pewnego momentu, zostawiać, a potem po kilku tygodniach znowu wracać, bo nowe achievementy dorzucili, to imo lekka przesada".

Odnośnik do komentarza

aj tam zle na to patrzycie ze koniecznie trzeba odpalic zeby wbic achivy. 

jako osoba ktora ma sporo gier nieogranych a kupionych na sale czy bundlach czasem sie moze przydac taka motywacja zeby powrocic do gry. np tutaj na liscie odrazu widze taki bastion w ktorego troche pogralem i nadal nie skonczylem.

jak do tego jeszcze system nie umie rozpoznac czy juz mialem cos zrobione to tym lepiej

 

zalogowalem sie i faktycznie mialem juz konto z dawnych czasow i widze w profilu ze naliczylo mi kase za cos robione w marcu. 2 funty juz sa a jeszcze nie zaczalem sie w to bawic tak naprawde :D

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Alpha Evolve

http://evolvegame.com/alpha/

Haslo:

 happyhunting

 

Polygon twierdzi,ze tylko USA i Kanada ale nie zaszkodzi sprobowac.

 

 


If you want to play the Evolve alpha, you'll need a Windows PC, a working Steam account and live in the continental United States or Canada. The limited, closed alpha test will kick off soon, and Turtle Rock is currently accepting sign ups. Parti(pipi)nts are being asked not to disclose the details of the forthcoming alpha.

http://www.polygon.com/2014/7/3/5868969/evolve-alpha-test-pc-sign-up

Odnośnik do komentarza

El Loco Chocko, jak masz kartę od nVidii, to pobierz GeForce Experience z ich oficjalnej strony, programik, który optymalizuje gierki, a także posiada możliwość zgrywania gameplayu:) A przy GTA4, to mój sprzęcik, po pewnym czasie zaczyna chodzić jak odkurzacz.

Mam i uzywam zawsze jesli sie da. Po prostu jestem zaskoczony ze leciwa, badz co badz  gra, tak daje popalic. Boje sie w upaly ja wlaczac :sweat:

Odnośnik do komentarza

także posiada możliwość zgrywania gameplayu:)

Jak juz mowa o tym, przez ponad rok zgrywałem gameplay przez Fraps (n.p. FIFA13 to kazdy mecz musialem nagrywac zeby miec nagrane jak jakas dobra bramka wpadnie) potem na PS3 podobnie miałem z Roxio HD, wszystko trzeba bylo zgrywać, miałem Geforce 5xx serie wiec Shadowplay nie dzialal, teraz po tym jak się przerzuciłem na 7xx serie karty i wypróbowałem Shadowplay to naprawde piekna sprawa ze można se zgrac n.p. gameplay z przed 1-30 minut jednym guzikiem, jakiś śmieszny glitch czy dobra bramka teraz człowiekowi nie ucieknie, fajny gadget

Odnośnik do komentarza

Dają grę miesiąc po premierze do bundla i się dziwią.

 

Indie Gala to najbardziej cebulowy bundle ze wszystkich. Wejdź na łowców w momencie pojawienia się nowego, to od razu zobaczysz temat ze składkami na Happy Hours, gdzie cały pakiet schodzi za 5-6zł.

 

To nie kwestia czy bundle są "dobre czy złe". Czynników, które trzeba wziąć pod uwagę jest multum, od strony konsumenta, developera, jak i samego bundla i nawet nie będę próbował ich wymieniać. Wbrew opinii niektórych pakiety potrafią być korzystne dla wszystkich, ale to nie jest tak różowe, że "wrzucę grę do bundla i będę popularny". Może faktycznie ktoś musiał się wkopać, żeby inni uważali, ale tak jak tutaj jest krytyka, tak do takiego Humble producenci podobno się pchają drzwiami i oknami.

 

Nie wspominając o fakcie, że niektórzy mylnie czasem zakładają, że gra sprzedana w bundlu za grosze to gra niesprzedana za pełną cenę... Tymczasem indyki wydawane są teraz masowo, każdy często za cenę nie do końca odzwierciedlającą faktyczną jakość, budżet konsumentów jest mimo wszystko ograniczony, o czasie nie wspominając, więc niekiedy po prostu pewne gry skazane są na kiepskie wyniki sprzedaży. Może tym samym naprawdę lepiej sprawę przemyśleć i po prostu obniżyć na stale cenę, aniżeli liczyć, że jakaś popierdółka zejdzie za 10 czy 15 euro. Bundla tymczasem wybierać z głową. Dla niektórych jest to - nie oszukujmy się - jedyna opcja pozyskania tego tytułu. Nie bez powodu wielu z nas mówi, że ma od cholery gier, w które nigdy nie zagra. Sam często patrzę na listę i nie mam pojęcia skąd dane indyki mam. Niemniej jednak promocja swego rodzaju też to jest - niektórzy odpalą dla kart i im się spodoba, inni odpalą w wolnej chwili i docenią, będą mieli developera na oku w przyszłości itp. Sam np. polubiłem banalnie prostego Hero Siege, w którego pogrywałem na laptopie. Widzę przy tym, że twórcy ciągle grę rozbudowują i poprawiają, a także udzielają się na forum, ewidentnie chcąc polepszać swą grę. Mają teraz plany na DLC i np. stwierdziłem, że pewnie je zakupię prędzej czy później, zamiast czekać na nieuniknionego bundla.

 

Nie kupiłem natomiast takiego Rogue Legacy, mimo licznych obniżek, gdyż zwyczajnie nie jest to gra dla mnie, z tego co widziałem, i do gry podchodzę na zasadzie "jak będzie w HIB, to może zagram", ale nic więcej.

Odnośnik do komentarza

Ale tak jest z każdą promocją. Wystarczy pójść z laską/żoną do sklepu. Weźmie trzy pasty za 10 zł, bo niby jedna jest za grosz. Ale tak naprawdę trzy pasty są niepotrzebne, a tak by wydała 5 złotych mniej:) I tak naprawdę na wszelkich promocjach wydajemy o dziwo więcej (to nie odkrycie). Też zakupiłem sporo crapów, "bo tanio", ale teraz nawet tych darmowych crapów staram się nie dodawać do katalogu. Mam z 10 gier na liście, reszta (ukończone, lub crapy) są w zakładce "shity". Jest tam już ponad 160 tytułów, z czego ukończyłem 12 (piszę "recki" tych, co ukończyłem, co by pamiętać :), a kompa mam od lutego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...