Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

 

To nie rozumiem problemu.

 

Bo HUD w Deus Eksie jest zrobiony pod 720p, po zmianie rozdzielczości na Full HD staje się malutki. To samo z napisami.

 

 

Nie zrozumiałeś mnie kruku. Odnosiłem się do tego, że Ins twierdzi że zna angielski, ale woli włączyć napisy bo czasem jakieś słowo może uciec. Też tak mam, ale nawet jak w zdaniu nie zrozumiem kilku słów (nie wiem, nie znam, nie pamiętam), to przeca jest to błahostka. No chyba, że przez brak jednego słowa traci się TĄ mityczną immersję, zupełnie jak w Wieśku, gdy się książek nie czytało.

Odnośnik do komentarza

Tak trudno zrozumieć, że człowiek woli mieć zawsze podpisy ? Ludzie których językiem natywnym jest angielski też często narzekają na podpisy i hud, który jest ledwo widoczny, no ale pewnie chodzi im też chodzi o immersje.

 

W DE:HR pojawia mi się coś na ekranie i nie wiem kompletnie co tam jest napisane, chodzi zarówno o podpisy (tutaj problemu nie ma) ale również jak i różnorakie informacje (użyj, podnieś, zesraj się itp). Irytujące.

Odnośnik do komentarza

Też zawsze wolę z napisami. W serialach to czasami mi się nie chce ściągać i oglądam z 95% zrozumieniem, ale w gierkach lubię mieć napisy. Wygodniej czytać niż wytężać słuch i skupiać się na każdym słowie. Do tego szybciej czytam niż słucham i często przewijam dialogi w pół zdania, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

Sferis doyebał z promocją.

http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wiedzmin-3-za-darmo-przy-zakupie-myszki-roccat/

Myszka warta ponad 150 zł + Wiedźmin 3.

Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi że to kod na steama.

Najwidoczniej pan z infolinii wprowadził mnie w błąd. Na stronie sklepu w komentarzach jest podane że to kod na gog. To ciul kłamliwy.
Odnośnik do komentarza

Po jednym artykule o na jakimś portalu o GTA, że piątka chodzi nawet na słabych kompach postanowiłem spróbować. Sciągałem to ze 3 noce (60GB  :frog:)Później instalacja (niecała godzina na moim parchu a ludzie gadają, że instalują po kilka godzin :dunno: ). Po instalacji crack, jakieś patche, social cluby i inne dziadostwo). Oczywiście nie odpalało. Siedziałem z kilka godzin nad tym, google i YT w ruch. Po Jakichś 5 godzinach próbowania 100 różnych sposobów udało się. Odpaliło! Podam parametry mojego lapka za 1000zł. Core duo, 4 GB ramu, i zintegrowana karta graficzna :Coolface: . Chodzi tak samo jak nie lepiej niż GTA 4. Co ten R* to ja... Wyszedłem z gry zadowolony coś sprawdzić i znowu włączam. Nie działa. I znów od nowa. Jprdl. 

 

Konkluzja jest taka. Kilka lat temu ściągałeś gierke w 1h czy kilka, instalacja 5-10 min, jeden crack i śmigałeś. A teraz? Ściągasz to cały dzień, podmieniasz kilka plików i oczywiście od razu cie nie pójdzie. Męcz się teraz o co tu chodzi. I jeszcze gra musi być stale podłączona do neta (jak z GTA 5 to nie sprawdzałem). Nie masz neta to nie pograsz. Pirat ma teraz przeje.bane.

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Ten tekst to serio? 

I dobrze, że ta gra nie działa, piratom stanowcze nie.

 

Trochę dla beki trochę serio. Jakie obruszenie widzę. Ściągnąłem żeby sprawdzić czy będzie działać. Działa, ale słabo. Zastanawiam się czy kupić. Grałem już na X360 (oryginał dla wątpiących). 

 

ściągasz gre z internetu i masz pretensje ze nie dziala

 

 

Czy ja mam do kogoś pretensje?

Edytowane przez Neoman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...