Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę sobie do folderu z Wieśkiem, tj:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition\Soundtracks

I no właśnie "soundtracks": 29 kawałków z gry + 15 kawałków (w tym np. od vadera).

Niezły bonus, a tak rzadko teraz się grzebie po folderach. Myślałem, że Gaben osobno sprzedaje OST.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też tak mieliście

Kupujecie kompa za grube hajsy, fhd i 60fpsow aby grać w wiedźmina i inne super tytuły a ogrywacie cs'a i gry za 3 dolary ze stima które ruszyły by na waszych lapkach.

 

Jednak jestem poyebany 

 

noo nawet na tym forumku jest jeden taki użytkownik, mówi na siebie, że jest z ELITY forum  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

A tak na serio to

 

>granie w online shooterki

 

No błagam Was. Jak już mam marnować czas na gierki to nie na jakieś granie z gimnazjalistami z nieskończonymi pokładami czasu na szlifowanie skilla w point'n'click.

Odnośnik do komentarza

A tak na serio to

 

>granie w online shooterki

 

No błagam Was. Jak już mam marnować czas na gierki to nie na jakieś granie z gimnazjalistami z nieskończonymi pokładami czasu na szlifowanie skilla w point'n'click.

 

Ale pomysl, pocwiczysz w takiego shooterka to potem w stary dobry Monkey Island jestes kozak.

Odnośnik do komentarza

Pierdolenie, gierki multi są fajne. Jedyny problem to czas. Kiedyś tłukłem nałogowo online. Teraz jedynym problemem jest brak czasu. Jak mam grać w multi sporadycznie, żeby dostawać łomot to wolę przejść jakiegoś singla, a jak bym miał poświęcić kupę godzin na zostanie dobrym to wolę przejść kilka singli. No, ale od czasu do czasu CSa się odpali dla tego feelingu strzelania z kałacha i emocji :banderas:

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mialem duże cisnienie na Titanfalla - po robocie właziłem na laptopa i siałem rozpierdziel w różnych trybach z randomami i raz z jednym znajomym. To był dla mnie dobry odstresowiacz. Teraz od czasu do czasu cisne w Nosgoth z kumplami i Elite Dangerous. Dobrze jest sobie czasem jakiś meczyk przypier.dolić.

Odnośnik do komentarza

Wejdz na gram.pl. Zobacz Spintires za 18,90zł. Zastanawiaj sie czy kupić bo bys pojezdzil po błocie. Wejdz w miedzyczasie na steamgifts. Spintires jako giveaway i konczy sie za 2 minuty, 900 osob sie zapisalo wiec 0,002% szans ze wygram. Wygraj Spintires i 18,90 w kieszeni. :newell: :newell: :newell:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wejdz na gram.pl. Zobacz Spintires za 18,90zł. Zastanawiaj sie czy kupić bo bys pojezdzil po błocie. Wejdz w miedzyczasie na steamgifts. Spintires jako giveaway i konczy sie za 2 minuty, 900 osob sie zapisalo wiec 0,002% szans ze wygram. Wygraj Spintires i 18,90 w kieszeni. :newell: :newell: :newell:

Spintires mnie zaciekawił, ale...

 

Nie pójdzie mi. :(

 

Jest sens robić ogólny temat dla indyków?

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...