Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego bety nie dostanie ? W Saturnie pełno kopii gry z dostępem do bety. Znowu kolejny raz sklepy preorderowe Was robią w konia. Edycje limitowany w dużych ilościach są dostępne nadal w marketach.

Bo mieszka w UK. Tutaj jak nie zrobisz preorder to naprawde zadko mozna dostac graty z preorder.

Dostanie bete tydzień wcześniej niż reszta,jak przy Bf3 :P A jak wygląda interakcja?

Beta jest ekskluzywna.

Odnośnik do komentarza

Co prawda tym razem skusiłem się na wersje PC, ze względu ze wcześniejsze mam również na tę platformę. BF3 na PS3. Nie żałuje zakupu, na PC również te same błędy co na konsoli, spadanie, tekstury itp. Mam dośc dobrego PC więc gram na ustawieniach wysokich FPS w granicy 59-60FPS i nie spada. Na ustawieniach ultra średnio 30-35FPS i nie spada. Jak dla mnie różnic w jakości grafiki nie widzę podczas grania a komfort 60FPS jest o wiele ważniejszy nizjakość grafiki. Ogólnie pewnie poczekamy kilka miesięcy na łatki tak jak z poprzednim tytułem. Co do Singla, przeszedłem 3-4 misje i jak dla mnie na razie jest OK. Akurat kampania z MoH2010 mi się podobała, a tutaj jest trochę lepiej jak narazie. Jak przejdę całość opiszę wrażenia (nie wiem kiedy to nastąpi bo gram w multi ;]). Taka rozgrywka mi pasuje i to bardzo nie jest tak dynamicznie jak w CoD, ani tak "ślamazarnie" i rozlegle jak w BF3. Dla mnie połączenie idealne. Mam nadzieje że niskie noty nie odbiją się nad decyzją graczy i w multi za rok jeszcze ktoś będzie grał :D.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie chcę trollowac ani hejtować, kupiłem grę odpaliłem - co do grafiki nie mam zastrzeżeń, spodziewałem się tego - ale skiepszczonej obsługi w menu to nie wybaczę.

Druga sprawa zauwazyłem problemy z lokalizacją dzwięku oraz z dziwną animacją przeładowanych broni. Lokalizacja PL w porządku.

Odnośnik do komentarza

EDIT

Oczywiście, że tak. Ja się z tym nie kryłem.

Nie będę zaklinał rzeczywistości, że dostałem idealny produkt bo tak nie jest. Czekam aż będę mógł pograć z kims teamie, wtedy wyrobie sobie ostateczną opinię.

Akurat filmik pokazuje całkiem fajna misję z singla, mój entuzjazm po kolejnej sesji w multi trochę zmalał, grać w MHW na pewno będę grał, ale im dłużej gram w MHW tym większą ochotę mam na BF3 LOL

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

EDIT

Oczywiście, że tak. Ja się z tym nie kryłem.

Nie będę zaklinał rzeczywistości, że dostałem idealny produkt bo tak nie jest. Czekam aż będę mógł pograć z kims teamie, wtedy wyrobie sobie ostateczną opinię.

Akurat filmik pokazuje całkiem fajna misję z singla, mój entuzjazm po kolejnej sesji w multi trochę zmalał, grać w MHW na pewno będę grał, ale im dłużej gram w MHW tym większą ochotę mam na BF3 LOL

Ja wlasnie odebralem swoja kopie ;) Widzimy sie wieczorem Pryx.

Odnośnik do komentarza

dostaną betę BF4 (czyt. 2 tyg przed premierą gry :thanks: )

Ile trzeba jeszcze razy pisac,beta bedzie zamknieta dla posiadaczy limitki moh:w..Nie chce mi sie teraz szukac ale nawet sam Daniel Matros aka. zh1nt0 tuz po becie BF3 powiedzial,ze nigdy wiecej publicznej bety nie bedzie,bo ludzie nie rozumieja slowa beta.Nawet jest na pudelu EXCLUSIVE .Jezeli nie chca powtorki z E3 2011 i zbiorowego pozwu graczy w USA,to sie musza tego trzymac.

W przypadku Moh 2010 i bety bf3 bylo early access.

 

 

dziś odbieram moją kopię więc wieczorem walczymy coś hę?

 

No pewnie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ale Zaq moje słowa temu przeczą ? chyba nie, przecież napisałem że dostaniecie betę a że najpewniej na parę dni i z dwa tygodnie przed premierą to inna sprawa.

To sie nie zrozumielismy ;) no nie wazne. Co do bety bf4 to jezeli nie maja zamiaru wydac bf4 na next geny to ja podziekuje. Chociaz szczerze mowiac to oni moze i mapy potrafia robic ale programowac juz nie za bardzo.Mocne pc do dyspozycji a gra sie tak samo wiesza/wywala na pc jak i konsolach. A co do moh:w pogralem z 2h w multi i mi sie podoba,nie jest to jakies dzielo sztuki ale napewno oceny 5 na 10 sa z dupy. Moh:w ma cos czego bf3 niema,zaje.biste hitboxy.Granie piechota bardziej podoba mi sie w moh niz w bf. Zero akcji jak w bf3.typu wsadzam w kolesia 2 magazynki a on sie odwraca i mnie jeszcze zabije.Celownik jak by plynniej tez chodzil.Ale zeby nie bylo,ze tylko im slodze to: 1.Glitch ze spawn za mapa mega denerwujacy. 2. Menu powino zosta uwiecznione na wiele wiele lat i byc pokazywane jako przyklad jak sie menu nie robi.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Co do menu- gram już trzeci dzięń....zamieszanie na początku robi ale teraz uważam że to menu jest przekozackie!! jest tego nasrane ale jak załapiesz to okazuje się że nie ma szybszego menu na rynku- wystarczy nacisną jeden x i juz jesteś w grze tak naprawde:) mi to przypomina menu z nowych telefonów - naprawde z jednego ekranu możesz przejśc do każdej opcji w grze -czyli gra ,staty, poczekalnia - jak dla mnie bomba- kto po kilku dniach grania nie ogarnie menu to jest debilem:)

a co do gry - nie ma co wierzyć już recenzentom - pokazali oceny przy b3, niedawno resident a teraz medal- jak dla mnie to nadal podtrzymuje ocene wysoką - gra jest płynna i szybka - wyeliminują kilka błędów z respawnem i głosem to bedzie bardzo dobrze- jak się gra z ogarniętym kolesiem w zespole to cuda można zrobić rodem z prawdziwych akcji kinowych:) dla mnie gra udana - nie ma co wierzyć tym słabym recenzentom którzy oceniają gre po 1 h grania- amatorka z ich strony-pozdrawiam ludzi którzy ten tytuł nie skreślają :)

Edytowane przez nemesis0_PL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

respawnów jeszcze nie ogarnęli w bf3 więc bym nie liczył że coś poprawią w mohu tak samo z głosem. musisz mieć fajne kontakty że wiesz ile recenzenci spędzają przed grą. tak jak napisałem wcześniej każdy będzie bronił swojego wyboru bo wydał te 200+ zł na grę, która jest hmmm niedorobionym crapem wg. mnie.

Odnośnik do komentarza

Siema , czuje sie lekko oszukany, dlaczego a dlatego ze karmili nas trailerami mowili o destrukcji mikro , a co dosalismy, byl trailer gdzie mozdziez rozwala okragly budynek , tak jest to ale na filmiku przed rozgrywka, Gralem w bete na xboxie bylo niezle , komunikacja dzalala , gra byla super plynna , kupilem wiec na ps3 i co komunikacja nie dzala , i gra nie dzala tak plynnie , zenada a i jeszcze jedno strzel z granatnika w auto zenada , albo nie ma explozji nic nie ma , a jak jest explozja to samochod nawet nie wybocha , wiec co to ma byc dzecko bf i coda tylko ze z dawnem, jedyne dlaczego tej gry jeszcze nie sprzedam to dlatego ze gra mi sie przyjemnie i mam nadzieje ze jak naprawia komunikacje to bedzie wiekszy fan ,

A ktos moze wie co danger close na to ze komunikacja nie dzala na ps3 beda to naprawiac ?

Edytowane przez powergame139
Odnośnik do komentarza

Jest już recenzja GT. Strasznie grę zniszczyli, sądzę, że EA nie ma najmniejszych szans konkurować z Black Ops 2 w tym roku.

Siema , czuje sie lekko oszukany, dlaczego a dlatego ze karmili nas trailerami mowili o destrukcji mikro , a co dosalismy, byl trailer gdzie mozdziez rozwala okragly budynek , tak jest to ale na filmiku przed rozgrywka, Gralem w bete na xboxie bylo niezle , komunikacja dzalala , gra byla super plynna , kupilem wiec na ps3 i co komunikacja nie dzala , i gra nie dzala tak plynnie , zenada a i jeszcze jedno strzel z granatnika w auto zenada , albo nie ma explozji nic nie ma , a jak jest explozja to samochod nawet nie wybocha , wiec co to ma byc dzecko bf i coda tylko ze z dawnem, jedyne dlaczego tej gry jeszcze nie sprzedam to dlatego ze gra mi sie przyjemnie i mam nadzieje ze jak naprawia komunikacje to bedzie wiekszy fan ,

A ktos moze wie co danger close na to ze komunikacja nie dzala na ps3 beda to naprawiac ?

Panowie nie obrazcie sie ale:

antoine_dodson_you_are_so_dumb-14245.gif

 

Jeden mysli,ze gra bedzie mogla konkurowac z Black ops 2 :rofl2: A drugi oglada trailery od EA i mysli ze gra bedzie tak wygladac. Tak jak pisalem strone temu Ea musi zrozumiec,ze nie pobija cod i tyle. Bety gier powinny byc wydawane na poczatku grudnia,demko w lutym a sama gra Moh lub Bf w marcu/kwietniu.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Okay jako ze caly czas nie mam dostepu do neta u siebie w PL a chwilowo znowu wyladowalem na zielonej wyspie postanowilem wyporzyczyc gre i przetestowac na klocku tylko i wylacznie w singlu. Wrazenia bardzo mieszane o ile pierwsza czesc zachwycila mnie swoja dosc krotka kampania to tutaj po 2ch godzinach z sporym niesmakiem. Po pierwsze chaos w prowadzeniu story, o ile COD ma fajnie oskryptowane momenty tutaj nie bylo nic co by mnie przez te 2h wprawilo w zachwyt, 3 bledy....ktos mial lewitujace samochody, mi natomiast raz partnerzy sie zawiesili miedzy schodami i niechcieli ruszyc dupska do punktu a drugi raz to w momencie kiedy walilem ze snajpierki w przeciwnikow nie odpalil sie skrypt w ktorym heli niszczy jakas konstrukcje i moglem bez konca wali w powietrze (bo wszystkich juz wytluklem). Po tak slabym starcie strasznie zniechecilem sie do multi i nie wiem czy po powrocie do PL bede bral sie za kupno przy takiej cenie gry. XCOM czeka na przejscie jeszcze w kolejce i Dishonored a pozniej jednak powrot do BF3;)

Odnośnik do komentarza

Voip nie dziala ja PIER,DOLE. No poprostu rece mi juz opadaja na tych zje.bow z EA.Nie kupujcie tej gry moze i sie fajnie gra ale nie na tyle fajnie zeby wydac 230zl. Kupcie Cod jezeli lubicie tylko walke piechota,ew bf3 i cqc.

I chcialem tylko powiedziec,ze jak ktos jeszcze raz mi powie ze EA jest lepsze od Activision to go zabije smiechem.

Mam nadzieje,ze HMV znowu zrobi promocje oddaj Moh dostaniesz za 15euro Cod black ops 2

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...