Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mialem ''fajny'' glitch w pewnym momencie grajac w multi,na pol ekranu wywalilo mi bialy kwadrat :D ..W singlu tez macie glitch,ze ekipa stoi w miejscu i musicie restarowac msije od ostaniego checkpointu ?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

W singlu tez macie glitch,ze ekipa stoi w miejscu i musicie restarowac msije od ostaniego checkpointu ?

 

Niestety, powielane sa bledy z porpzednich gier, bo juz chyba takie walki w BC2 byly, z tego co pamietam. Szkoda, ze czasem ktos nie potrafi sie zreflektowac i dla dobra swojego i graczy nie poprawia bledow, ktore byly juz jakis czas temu.

Odnośnik do komentarza

EA zabiło kolejną markę (chyba :P)

 

 

Dla samej marki Medal of Honor może być natomiast za późno, ponieważ konsekwencje tak niskich ocen mogą okazać się fatalne - dodaje.

http://www.gram.pl/news_9wzqHue8_Czy_to_juz_definitywny_koniec_serii_Medal_of_Honor_Tak_prorokuje_Michael_Pachter.html

Odnośnik do komentarza

Patchera to już dawno temu przestałem słuchać. Wierzę w to tak samo jak w jego prognozy dotyczące porażki Wii U, na co się raczej nie zanosi. Po za tym, już na poprzedniej generacji marka MoH zaliczała tendencję spadkową. Jak ogarną Frostbite 2 na next-genach, to wtedy oceny pójdą w górę. Anyway, poprzedni MoH też hitem się nie okazał a sprzedał się zacnie, tak samo jest zresztą z Warfighter'em.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie jak można bylo to zepsuć hmmmm?Poprzedni MOH był konkretnym szpilem z ktorego pewnie i BF 3 zaczerpnął (szybkość i częstotliwość zgonów;)

Wystarczyło poprawić historię,grafikę i multi.

Jestem już prawie pewny czym różni sie Frostbite 2 od poprzednika-wyłącznie grafiką. Niektóre bugi powtarzaja sie od czasów stareńkiego Bad Company.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ogrywając singla zastanawiam się czy ja mam jakąś inna wersję gry czy jak? Przecież grafika jest świetna, nieco lepiej niż BF3, bump mapping na teksturach, świetnie wykonany deszcz (filipiny) , animacja postaci, pościgi i wykonanie samego auta (poziom shift'a). Bugi są ale miałem może kilka tylko. Muzyka i główny temat również trzyma poziom. Jedynie multi skopane więc na prawdę nie wiem do czego się można doczepić jeśli chodzi o grafike kampanii

 

 

bo nie kupili ale zwiastuny opętały ich umysły :diablo:

Ja osobiście zwiastunami się nie kieruje i MOH widziałem tylko jeden, w tv.

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Zwiastuny (jak zwykle w wykonaniu EA) promowały Warfighter na absolutnego lidera tej jesieni. Przynajmniej dobrze z ich strony, że nie rzucali rękawic konkurencji w każdym wywiadzie mówiąc, że ich gra rozniesie wszystko jak w ubiegłym roku miał to zrobić przereklamowany BF3.

Jak ja uwielbiam opinie ludzi, którzy nawet gry nie widzieli ani w nią nie zagrali, brawo. To samo mówiłeś podczas premiery RE6, że nie kupisz, że gorsza grafa i gameplay do bani. Po zakupie stwierdzasz, że to najlepszy Resident zwalając wszystko na demko, które notabene niczym się nie różni. Medala na oczy nie widziałeś, w BF3 chwile pograłeś twierdząc że obie gry graficznie nie podchodzą do Modern Warfare 3. Przecież nie trzeba być obeznanym w fps'ach, żeby wiedzieć że moderny graficznie na tym samym silniku wyglądają podobnie i choć w miare dobrze wykonane, graficznie nie zachwycaja, na plus 60klatek.

Odnośnik do komentarza

Ale największą zaletą (w tym przypadku Activision) jest to, że nie bawią się w takie przereklamowywanie gry jak ich największy konkurent. Przy MW3 mówili, że silnik zostanie wzbogacony o większą ilość efektów cząsteczkowych, i tak de facto było. Przy BF3 EA obiecało technologicznego potwora a w praktyce dostaliśmy niedopracowany produkt, który należało łatać miesiącami.

 

W BF3 ograłem praktycznie całą kampanię, która poza osławioną na zwiastunach i materiałach promocyjnych misją "Operacja Łamacz Mieczy" i wielkim skryptem w postaci lotu F-16 nie miała dla mnie już nic lepszego do zaoferowania. Zresztą, nie będę tego tłumaczył komuś, kto uważa singiel BF3 za "najlepszego w fpsach". A co do kampanii Warfighter'a to cudów się nie spodziewam, mimo że zwiastuny i reklamy jak zwykle u EA sugerowały coś zgoła odmiennego. Niedługo i tak większość o tej grze zapomni, bo jak sam przyznałeś multi jest kijowe a kampania zbyt krótka.

Odnośnik do komentarza

Mnie w tym wszystkim tylko śmieszą niejednokrotne kpiny EA z formy kampanii dostarczanej przez CoD'y a tymczasem okazało się, że sami obrali taki sposób prowadzenia akcji. A ten skok to jakiś epicki dla mnie nie był, więc to już Twoje zdanie. Dla mnie ta kampania jest po prostu nudna.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

No widzisz,dla mnie był,może dlatego że lubię takie rzeczy,jedno jest pewne,nie było wcześniej takiego w grach,więc zasługuje na wymienienie go.Dla mnie EA jest gorsze od Acti teraz,bo niby dali nowy silnik,który wrzucili do gry chyba bez beta testów(chyba na pewno),z okrojoną liczbą graczy względem PC i grafą a każą sobie za to płacić więcej niż PC-towa brać,jakiś mega lol(mnie to nie dotyczy,bo mam ze składki,ale chodzi o sam fakt),może i Acti ma stary silnik,ale nie ma takich kwiatków jak znikający głos,zawieszający się głos maszyn w grze,lub pech,który dopada niczym rasowy seryjny samobójca Petelickiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak już wcześniej wspomniałem, Frostbite 2 jest na pewno przeznaczony pod platformy kolejnej generacji. Na tych konsolach nie daje rady. Co do singla BF3 nie będę się już z nikim spierał, kwestia gustu i tyle.

 

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć Warfighter'a w akcji i jak dla mnie du.py nie urywa. Graficznie jest średnio, dźwięk jak zawsze świetny ale ogółem szału nie ma. W multi nie grałem, więc nie wiem jak z tym jest.

Odnośnik do komentarza

No widzisz,dla mnie był,może dlatego że lubię takie rzeczy,jedno jest pewne,nie było wcześniej takiego w grach,więc zasługuje na wymienienie go.Dla mnie EA jest gorsze od Acti teraz,bo niby dali nowy silnik,który wrzucili do gry chyba bez beta testów(chyba na pewno),z okrojoną liczbą graczy względem PC i grafą a każą sobie za to płacić więcej niż PC-towa brać,jakiś mega lol(mnie to nie dotyczy,bo mam ze składki,ale chodzi o sam fakt),może i Acti ma stary silnik,ale nie ma takich kwiatków jak znikający głos,zawieszający się głos maszyn w grze,lub pech,który dopada niczym rasowy seryjny samobójca Petelickiego.

 

Ale trochę sobie odpowiedziałeś bo mają stary... więc trudno coś co jest lata używane z(pipi) :) a możliwości silnika są nie porównywalne mniejsze do FB2, Sądzę że ten silnik został za wcześnie wypuszczony, no ale gdzieś trzeba się go uczyć, oby tylko go opanowali do premiery PS4 :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem FB2 czy kolejne edycje to beznadziejny silnik. Graficznie super dlatego pokaże pazury w następnej generacji... ale przeciez błedy, które nas dręczą to nie grafika... tylko problemy z dźwiękiem, ze skryptami, dziury w otaczającym nas świecie itp. To nie powinno mieć miejsca nawet teraz bo to nie wina ograniczającego go sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...