Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tyle,ze nie wazne ile gra dostaje tylko jak sie przyniej bawisz. Mozna kupic gre z samymi 10 i wogole sie dobrze nie bawic,a mozna kupic gre z samymi 5 i sie przyniej dobrze bawic. Swoja droga dziwie sie,ze ludzie jeszcze sie sugeruja recenzjami portali. Jedynych recenzji jakich slucham to ludzi na forach lub podcastow.Osoby ktore to recenzowaly nic o nich nie wiadomo.A jak sie slucha jakiegos podcastu dluzej,to sie wie kto jest fanboyem danej gry/wydawcy i wiadomo,ze takiej osoby sie nie slucha.Srednia ocena bf3 na metaritic to 85 na 100,kto gral w bf3 na premierze dobrze wie,ze ta gra nie zaslugiwala na wiecej niz 60 na 100.Cytat z jednej recenzji Moh:w ''Clearly not on par with this packed holidays season, Warfighter's solo lacks the fun'' widac,ze koles nie gral w Moh2010 bo gdyby gral,to by wiedzial ze singiel to nie cod.

Ea moglo by juz skonczyc z probami wygrania z CoD bo tylko szkodza fajnym marka(MoH,Battlefield) niech wydaja gre w Marcu-Kwietniu ale dopracowana.Swietnie wyszo im to z BC2,beta byla w grudniu ludzie powiedzieli co im sie podoba,co nie i co jeszcze trzeba naprawic.Demko dali w lutym chyba gdzie tez bylo troche bledow,ktore naprawili w 90% przed wyjsciem gry i w Marcu wydali Bc2 ktore bylo naprawde swietnym produktem na bardzo wyskokim poziomie. Ale nie uparli sie,ze maja szanse z CoD a wszyscy dobrze wiemy ze jedyny tytul ktor ma szanse z CoD to kolejny CoD.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Srednia ocena bf3 na metaritic to 85 na 100,kto gral w bf3 na premierze dobrze wie,ze ta gra nie zaslugiwala na wiecej niz 60 na 100.

Wpis.

 

Dobra, prawie trzy godziny w multi ograne, jest sporo błędów (czasem nie wgra się animacja przeładowania, raz zrespawnowałem w miejscu z którego nie mogłem wejść do gry, raz zrespiłem się pod mapą, spadaaaaaaaaaaaałem i znów zginąłem, jak wychodzisz poza obszar działań to pojawia się wielki napis i który skutecznie przesłania Ci widok i nic widać przeciwnika, ten teren na minimapie jest słabo oznaczony, nie ma dużej mapy całego obszaru działań w menu. Tak nieczytelnego menu dawno nie widziałem, jest ono wielkie, od cholery rzeczy do zmieniania, ale nie widzę w nim jaką kolejna broń odblokuję, jaki dups odblokuje mi się w broni którą obecnie używam. Nie wiem jak działa Voip, bo gram na razie sam, ale między rundami słychać cały team. Gra wydaje się działać płynniej niż BF3. To co mnie najbardziej wkur.wiło nie da się wyjść z gry w czasie meczu, albo nie znalazłem takiej opcji oraz nie ma żadnych zniszczeń otoczenia, każdy płotek jest jak schron przeciwatomowy.

Co dziwne mimo tych wszystkich błędów bawię się naprawdę dobrze, masochizm czy co? Mamy oldschoolowy tryb w którym staramy się na zmianę przechwycić lub obronić jedną z dwóch flag, mamy w nim tylko jedno życie, wszystko jest podzielone na 10 rund maksymalnie po 3 minuty, choć rundy kończą się wcześniej. Dalej jest tryb w którym bronimy lub atakujemy jeden z pięciu sektorów. Mamy też klasyczny team DM, odmiana rusha i conquesta. Jestem ciekaw jak to wszystko będzie działać z innymi graczami, jak sprawdza się granie drużynowe, z tego co widzę w menu można zrobić coś ala xboxowe party na 4-6 osób.

Odnośnik do komentarza

Zacznę od plusów czyli gameplay fajny, jak wyżej piszą, gra się przyjemnie. Od razu skojarzyło mi się z Americas Army na PC, mapy, styl rozgrywki. Jest płynnie, ale nie ma "skakania" jak w COD, rozgrywka bardziej taktyczna i spokojniejsza. Grafika lepsza niż w jedynce tzn MoH2010 i nawet mniej ząbków niż w BF3, tak mi sie wydaje ale niestety można też znaleźć bardzo szpetne, płaskie ściany udające roślinność jak z czasów PSX.

 

Jest mnóstwo błędów, które są wina tego silnika... zapadanie się pod ziemię. Przez kilka minut całą ekipę respawnowało poza mapą. Zanikający dźwięk, problemy z komunikacją głosową.

Menusy zakręcone, dokrawając złudzenie że jest wszystkiego pełno ale mnie to bardziej wkurza, trudno do czegoś dojść, co chwile trafiam nie tam gdzie chciałem.

 

Ogólnie fajnie się gra mimo tych błędów.

 

ps moim zdaniem EA czy DICE niech popracuje nad nowym silnikiem bo być może fajnie on wygląda na PC ale z takimi dziurami, których naprawić nie umieją daleko nie zajdą... chociaż EA wszystko sprzeda.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Jeeb faktycznie wszystkie multiplatformy lepiej wyglądają na Xboxie ;)

 

Obrazek

Prawie ci wyszedl troll.Tutaj z hd packiem:

http://www.lensoftru...t-comparison/2/

 

Co do twojego zdjecia:

Out of the box, the Xbox 360 version requires an optional 1.7 Gig install for the High Resolution texture pack while the PlayStation 3 version was mandatory. Consequently, we decided to do our comparison considering not all Xbox 360 have the capacity to install the texture pack. Having said that, our full analysis will included the Xbox 360 High Resolution texture pack install.

http://www.lensoftruth.com/head2head-medal-of-honor-warfighter/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Wiem. Stąd uśmieszek na końcu zdania.

 

Żeby już nie offtopując. Miałem nadzieję na odskocznię od CODa i w tym roku ( w poprzednim odpuściłem MW3 przy premierze na rzecz Bf3) jednak wygląda na to, że tej jesieni wrócę do panów z Acti.

Chciałeś dopiec Xboxowi, a używając tego screenu świadomie lub nie potwierdzasz, że Xbox ma lepsze multiplatformy.

 

 

Ja nie wiem czy zainwestowac jutro te 200 zl w MOHa. Duze serwisy "powiesily" ta gra, i wystawily oceny 5-6 w skali 10 stopniowej. Po prost zenada! Beta na Xbox tez nie zchwycila- wiekszosc graczy wysmiala ta gre. Ja zwyczajnie sie zapytam czy nowy MOH daje wiekszy fun niz BF3? :) BTW: Jest input lag, tak jak w przypadku BF3?

Mi nic nie daje większego funu niż BF :] Pieprz recenzje serwisów, poczekaj kilka dni, zobacz kilka gameplayów, w między czasie normalni gracze napiszą jak widzą tą grę. Wiem jaki typ grania lubisz, jesteś piechurem jak ja, tylko ja mam bardziej trzęsąca się rękę i trafiam przeciwnika znacznie rzadziej :], powinno Ci się spodobać. Na tą chwilę bawię się dobrze co nie znaczy, że za jakiś czas nie zmienię zdania. Chyba za bardzo nie pomogłem ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...