Skocz do zawartości

Medal of Honor : Warfighter


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardzie z tego wszystkiego to mnie denerwuje to,ze kazda gra na plycie z tego musi przejsc certyfikacje. Wiec ja sie pytam jakim cude cos takiego sony pozwala wydawac?A takiego CS:GO trzymaja juz 3 miesiac w certyfikacji,wiec chceci mi powiedziec ze CS:GO dla Sone Eu ma tyle bledow,ze nie mozna go wydac ale moh'a juz mozna wydac/

Odnośnik do komentarza

Najbardzie z tego wszystkiego to mnie denerwuje to,ze kazda gra na plycie z tego musi przejsc certyfikacje. Wiec ja sie pytam jakim cude cos takiego sony pozwala wydawac?A takiego CS:GO trzymaja juz 3 miesiac w certyfikacji,wiec chceci mi powiedziec ze CS:GO dla Sone Eu ma tyle bledow,ze nie mozna go wydac ale moh'a juz mozna wydac/

 

ta gra jest tak rozbudowana że twórcy nie byli w stanie wyeliminować wszystkich błędów :teehee:

 

ale zgadzam się z Tobą przez sony nie zakupie już cs'a bo mi przeszła na niego ochota

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem gra jest słaba, od technicznej strony jest bardzo słabo ale całość broni się gameplayem, który jest ok i fajnie się gra. Błedy z respawnami i z głosem są chyba błędami tego silnika i wątpię aby kiedykolwiek to naprawili. UBISOFT przy R6Vegas przyznali sie problemów z dźwiękiem nie naprawią bo nie umieją i był spokój :)... EA do końca ściemnia że kiedyś wyda patcha hehe.

 

Kolega Powergame chyba się wczoraj urodził i nie wie że EA od lat ściemnia i nie można im wierzyć przed premierą gry. Teraz wygląda to tak że im wiecej trailerów, lania wody, teledysków, reklam... tym gorsza będzie gra :)

Odnośnik do komentarza

Voip nie dziala ja PIER,DOLE. No poprostu rece mi juz opadaja na tych zje.bow z EA.Nie kupujcie tej gry moze i sie fajnie gra ale nie na tyle fajnie zeby wydac 230zl. Kupcie Cod jezeli lubicie tylko walke piechota,ew bf3 i cqc.

I chcialem tylko powiedziec,ze jak ktos jeszcze raz mi powie ze EA jest lepsze od Activision to go zabije smiechem.

Mam nadzieje,ze HMV znowu zrobi promocje oddaj Moh dostaniesz za 15euro Cod black ops 2

 

Hehe a nie mówiłem, że nie warto preordera... :)

Odnośnik do komentarza

Terminy goniły ale czemu już któryś raz z rzędu EA pozwala na wydanie niedokończonego produktu? Chęć jak największych zysków sprzedaży jeszcze przed Halo 4 i Black Ops 2 chyba na tyle zaślepiła marketingowców, że nie pomyśleli o tym, że obecna jakość Warfightera może rzutować na zainteresowanie przyszłym MoH'em (choć to pewnie już na next-geny, więc sytuacja już też inna).

 

Ten Frostbite 2 chyba został opracowany pod mocniejsze, przyszłe platformy, bo te konsole nie dają sobie z nim rady albo developer nie może tego okiełznać.

Odnośnik do komentarza

Terminy goniły ale czemu już któryś raz z rzędu EA pozwala na wydanie niedokończonego produktu? Chęć jak największych zysków sprzedaży jeszcze przed Halo 4 i Black Ops 2 chyba na tyle zaślepiła marketingowców, że nie pomyśleli o tym, że obecna jakość Warfightera może rzutować na zainteresowanie przyszłym MoH'em (choć to pewnie już na next-geny, więc sytuacja już też inna).

 

Ten Frostbite 2 chyba został opracowany pod mocniejsze, przyszłe platformy, bo te konsole nie dają sobie z nim rady albo developer nie może tego okiełznać.

EA bo kasa chcialo,ja sie zastanawiam czemu Sony nie powiedzialo panowie co to (pipi) ma byc juz mi to poprawiac.Frostbite 2 zostal stworzony przez okolo 280 osob,ktore w tym samym czasie pracowaly nad gra ktora byla na rynku,nad gra ktora bedzie na rynku,dlc i patchami. Sory ale tak sie silnika nie tworzy. Frostbite 1/1.5 pierwszy raz byl w bc 1 w 2008 roku i dopiero po 2 latach w bc2 ten silnik byl wmiare dopracowany.Mogli by zatrudnic osobny team do robienia silnika.A mocna platforma nic nie zmieni,skoro na pc sa te same problemy.Activison moze sobie pozwolic na wydawanie gry bez bety/dema multi poniewaz uzywaja tego samego silnika od COD4,EA wyda demo multi 2 tyg przed premiera i mysla ze wszystko uda sie zalatac.EA min co powinno robic to przesunac wydawanie bf/moh na wiosne,w listopadzie/pazdzierniku dac 3 miesieczna bete na kazdej platformie, albo dac dwie bety jedna w listopadzie druga w styczniu i demo na miesiac przed wydaniem.Jezeli nie chca uzywac tego samego silnika przez cala generacje to niestety zamkniete beta testy,zamkniete beta testy i jeszcze raz zamkniete beta testy.Zrobia liste osob ktore graly +400h wysla i zaproszenia do beta testow.I za darmo dostana naprawde duzo opini,raportow o bledach.Dopoki EA sobie tego nie uswiadomi co roku bedziemy dostawac produkt kiepskiej jakosci,ktory beda latac przez kilka miesiecy,wydajac na to setki tys $ i przy okazji tracac zainteresowanie ludzi marka.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam od początku wiedziałem, że Black Ops 2 dostarczy więcej. To dopiero paradoks, EA z nowym silnikiem i kultową marką nie da rady w starciu z kilkuletnim engine i pewnie tak samo odtwórczym CoD'em, choć wydane rok temu MW3 mnie zniszczyło, świetna gra, tak samo jak pierwszy BO i doskonała kampania.

Odnośnik do komentarza

Ja tam od początku wiedziałem, że Black Ops 2 dostarczy więcej. To dopiero paradoks, EA z nowym silnikiem i kultową marką nie da rady w starciu z kilkuletnim engine i pewnie tak samo odtwórczym CoD'em, choć wydane rok temu MW3 mnie zniszczyło, świetna gra, tak samo jak pierwszy BO i doskonała kampania.

Jeżeli MW3 cię zniszczyło to black ops 2 cię rozpie.rdoli na cząsteczki ;D

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Mam taki plan, kupic nowke za 50%, dziabnąć singla i sprzedać z niewykorzystanym passem. MoH 1 mi sie podobał, zwłaszcza ze wcześniej ograłem totalne dno pt Black Ops (sorry, moja subiektywna opinia). Mozne sie podobac singiel czy jest gorzej niz w 1? Multi mnie nie interesuje. Co sądzicie.

Singiel w MoH 2010 bardzo mi sie podobal. W MoH:W jest duzgo gorzej niz w M 2010.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...