Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy masz zrootowany telefon. Jeśli tak to isntalujesz Xposed Installer (musisz mieć włączone "inne źródła" w andku) stąd: http://repo.xposed.info/module/de.robv.android.xposed.installer

 

Po zainstalowaniu odpalasz, od razu instalator informuje cię, że nie masz Frameworka Xposed w odpowiednich folderach, proponuje wrzucenie i restart, robisz to oczywiście i potem w sekcji Pobierz (program jest po polsku) szykasz GravityBox w odpowiedniej wersji. Jedna do Jelly Bean (JB) w skrócie dla wersji 4.1 - 4.3 a druga ma dopisek (KK) i jest dla KitKata czyli dla wersji 4.4.x. Po pobraniu, zainstalowaniu, wchodzisz w MODUŁY, tam zaznaczasz ptaszka przy GravityBox i trzeba niestety zrobić restart (tak jest przy każdym module). I po restarcie już możesz działać.

 

ALE... należy pamiętać o kilku rzeczach - ważne JAKI masz telefon. GG jest romów zbliżonych do AOSP albo na nich opartych. ŹLE działa na Cyanogenmodzie np, ale tam jest latarka więc zakładam, że nie masz.

 

Jeśli masz w miarę czysty rom (Motorola, Acer, Asus, różne Modecomy, urządzenia Nexus, Google Play Edition) to tam działa GG spokojnie. Ale jak masz mocno alterowany rom (HTC, Samsung, Sony...) to tam już nie działa i trzeba szukać innego rozwiązania. Ogólnie, sam XPOSED to MASA modułów do praktycznie WSZYSTKICH urządzeń. Masa ciekawych modułów (dla Samsunga jest np Wanam Xposed) które pozwalają zmieniać rzeczy, o których nie śniłeś że można zmieniać ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uderzę w trochę inną nutę z pytaniem: czy znacie jakieś dobre komunikatory obsługujące fejsbucza? Messenger to porażka, po jego deinstalacji telefon przyspieszył o jakieś 20%, przynajmniej takie mam odczucia. Niestety teraz większość ludu, który znam, komunikuje się za pomocą tego portalu, więc chcąc nie chcąc jakiś komunikator zdolny do połączenia się z nim muszę mieć. Jakieś sugestie, ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza

Ok. Wiesz, ja nie lubię jak program mi chodzi po całej pamięci, zbiera informacje itp. Raczej sam ogarniam co tam mam, sprawdzam tylko czy się to za bardzo nie rozrasta. To jak tempy w Windzie, jak wiesz gdzie są to możesz sobie je czyścić samemu. Widziałem ten program u koleżanki i wydawał mi się dość "inwazyjny", ciągle coś tam pisze, sugeruje itp, itd. Ale oczywiście nie podważam jego przydatności, nie zrobił na mnie po prostu dobrego wrażenia na początku i tyle. Ja zresztą lubię NIE MIEĆ przełączników razem z powiadomieniami bo mam dużo powiedomień. Jak miałem oryginalny rom z S4 to często musiałem przewijać w dół powiadomienia, na stocku nie muszę i to mi odpowiada w sumie :-) Mam to jakby w drugim pasku. W Gravity Box Mam zrobione tak, żeby przełączniki były po 4 a nie 3 i mam tam wszystko co mi jest potrzebne w tej chwili, w miarę mi to odpowiada. Jedyne co bym chciał, to pasek zmiany jasności w formie suwaka + tickbox na auto ale też na DRUGIM PANELU a nie od razu z pierwszym ściągnięciu paska. Zresztą, jak zobaczyłem jak wygląda soft LG od G2 to się za głowę złapałem bo tam są 2 suwaki ;-) Dla mnie to bałagan i tyle. Ale jak ktoś lubi to spoko :-) W Androidzie jak się uprzesz, zrobisz wszystko :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...