Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki: da się przycebulić na zakupach DLC do aplikacji?

Kupiliśmy z dziewczyną Talisman: Digital Edition w promocji Balck Friday'owej za dolara, ale podstawowa wersja szybko się nudzi i warto byłoby dokupić dodatki (€3,5 każdy, a jest ich w sumie 3).

Jako, że posiadam Season Pass do tej gry w wersji na Steamie na PC, chciałbym trochę przycebulić chociaż na Andku.

 

Powiedzcie mi... byłoby możliwe zakupienie dodatków, przelogowanie się z fona dziewczyny na moje konto @gmail.com, zassanie gry wraz z aktywowanymi dodatkami i przelogowanie się z powrotem na jej konto? Nie zależy nam na graniu po sieci, więc offline w zupełności by mnie zadowolił.

Szkoda, że nie da się dzielić appkami jak w Steamie między rodziną :/

Odnośnik do komentarza

Korzystal ktos z appki LagFix, ktora TRIMuje pamiec? Jestem ciekaw na ile taki regularny zabieg odmuli andka 4.1.2 (sprawdze jak zrobie roota, app tego wymaga).

Skorzystalem i faktycznie 24h od trimowania dziala jak po pierwszych 30 min od normalnego reboota fona, czyli nie lapie lagow (lg p880 4X). Zobaczymy kiedy zacznie znowu przymulac.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem tego Powerampa.

 

No ogólnie wszystko fajnie, ale kurde, za każdym razem jak dostaję powiadomienie, to zatrzymuje granie na parę sekund i dopiero wraca. Na szczęście nie jestem osobą, która dostaje sms-a co 5 sekund, ale kurde, nie da się tego jakoś przełączyć? Nie mów mi, że mam za słaby telefon, bo mam przemocny.

 

 

Dobra jest taka opcja, jednak nie była tak trudna do znalezienia xd.

Dziwne, u mnie muzyka jest lekko stłumiona, a sam dźwięk wiadomości jest  mniej więcej na połowie głośności. Soft ICS 4.0.3, customowy. Nic nie przestawiałem w opcjach, fabrycznie tak jest.

Odnośnik do komentarza

Apropo playerów, próbowałem kilka płatnych odtwarzaczy (w tym chwalony PowerAmp), a mimo to najbardziej przypadł mi do gustu Rocket Player i jego się trzymam. Nie ma żadnych problemów z tagami, brzmi dobrze i wygląda bardzo ładnie - wielkie okładki! Jest darmowy, płatna wersja dodaje parę niepotrzebnych bzdetów + odtwarzanie formatu flac ale z uwagi na ograniczone pojemności kart trzymam się mp3.

Odnośnik do komentarza

No tego oczywiście apka nie rozwiąże, myślałem ze to oczywiste. Ale może da się ogarnąć np na Note jak ktoś ma. Po prostu podałem ew. Sposób odpalenia. Jeszcze trzeba najpierw ściągnąć co jeśli w play nasz telefon będzie jako niekompatybilny pozostawiam w waszej gestii :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...