Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Bizon, ale już od dawna "amerykańscy naukowcy" dowiedli, że długie siedzenie przed kompem, uniemożliwia szybkie zasypianie. Chodzi o to, że oko przyzwyczaja się do sztucznego światła monitora/ekranu TV i mózg "oszukuje się" i myśli, że jest dzień - to tak na chłopski rozum. Ja sam, użyłem tego programiku ze trzy razy - odpaliłem forumka w łóżku, na jakieś pół godziny przed zaśnięciem, z tym czerwonym filtrem. No i miałem erotyczne sny, także programik ów poleciłem parę dni temu:) I właśnie nie wiem, czy ogqozo znał ten programik wcześniej, czy dopiero po tym co napisałem? A często mam tak, że gdy do późna siedzę na forumku, to potem nie idzie zasnąć :/

No i ta gra o tej górze, co w tym takiego fajnego? Przecież tylko możemy obracać kamera i nic się tam nie dzieje. I dla takiej gry ogqozo regnąłeś się specjalnie na amazonie?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

także programik ów poleciłem parę dni temu:) I właśnie nie wiem, czy ogqozo znał ten programik wcześniej, czy dopiero po tym co napisałem?

 

Nie widziałem tego posta akurat. Od lat mam Flux na kompie i analogiczne programy na komórkach, ale dopiero po kupieniu nowego telefonu pojawił się powyższy problem (zresztą teraz zajrzałem i widzę, że w opcjach można ustawić wyłączanie przy instalacji appek, czyli twórcy są tego świadomi).

 

 

No i ta gra o tej górze, co w tym takiego fajnego? Przecież tylko możemy obracać kamera i nic się tam nie dzieje. I dla takiej gry ogqozo regnąłeś się specjalnie na amazonie?

 

 

Chyba pomyliłeś Monument Valley z gierką (?) o tytule Mountain.

Odnośnik do komentarza

Ale co ma piernik od wiatraka z czujnikiem światła w smartfonie? Jak jest wieczór to możesz mieć włączoną lampę i nadal jest to światło. Nie wiem, to brzmi tak jakbyś w ogóle nie rozróżniał, że intensywność światła i jego temperatura barwowa to dwie odmienne rzeczy, co w sumie przy twoim poziomie intelektu by mnie nie zdziwiło.

 

Nie zapomnij tylko wyedytowac posta. Jezeli dla ciebie tajemnicze eksperymentalne badania naukowe powoduja, ze jak nie zmienisz temperatury barwowej ekranu swojego telefonu to biedaku nie zasniesz spokojnie to sorry, ale ja nie mam pytan jaki kermit z ciebie. Juz pomijam to, ze zmneijszenie jasnosci wplywa na temperature gdyz wtedy obraz sie ociepla, wlasnie przez niska jasnosc i na odwrot ale rozumiem, ze jestes na tyle problemowa jednostka, ze potrzebny ci jest czerwony filtr na ekran, bo inaczej nie zasniesz. Potem sie dziwisz, ze cos nie dziala skoro masz zainstalowany tak rewelacyjny soft, ktory wplywa na poprawne funkcjonowanie google play.

 

To moze sciagnij sobie lepiej przegladarke maxthon na androida, tam masz pelnoprawny i konfigurowalny nightmode zamiast tego wynalazku, ktory pewnie na nerdach robi wrazenie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, jesteś zbyt chory, a ja mam za dużo procent na koncie żeby się wypowiadać, dodajemy ignor i tyle, było w miarę zabawnie póki tylko waliłeś obrazki ze Street Fightera.

 

 

I znowu na M! Forumowe oszołomy jakoś zawsze na tę literę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie znam darmowych nawigacji. Chyba nie ma takich. Zbyt dochodowy biznes. Zapisanie map Google offline nie działa jak nawigacja?

 

Ponoć działa ale jak to próbowałem zrobić rok temu jak jechałem do Anglii to nie działało mi to potem więc nie wiem. Prawda jest taka - jak chcemy DOBRE mapy to po prostu trzeba je kupić (są inne drogi ale myślę, że ich tutaj nie promujemy i o nich nie piszemy - za dobre rzeczy warto płacić). Są apki z abonamentem i można nie wydając kroci korzystać z abonamentu np na 7-14 dni. Człowiek nie zbiednieje, ma aktualne mapy i dobrą aplikację. W PL można jechać na Google'u, jest darmowy a net ma chyba każdy a jak się gdzieś jedzie to nie ma problemu żeby wziąć np. Automapę na 7 czy 30 dni. My zadowoleni, twórcy zarabiają (ja Automapę bardzo lubię osobiście). Można też na stałe sobie kupić TomToma ale interfejs na Andka to porażka straszna :-(

 

 

Podobno ta z Nokii jest niezła, teraz przeniesiona na Androida. Działa offline, wystarczy ściągnąć odpowiedni obszar. Sam nie używałem, ale może warto spróbować http://here.com/beta/android/?lang=en-US

 

Ta apka była przez jakiś czas chyba na wyłączność dla Samsunga ale widzę linka, chętnie sam przetestuję :-) Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Co do darmowych nawigacji nie korzystających z Internetu - sprawdź MapFactor Navigator. Mapy (bazowane na OpenStreetMap, czyli tworzone przez użytkowników) ściągasz raz i potem możesz już działać na samym module GPS, bez Internetu.

Wiadomo, nie jest to Automapa, czy TomTom, ale spełnia swoje zadanie (prowadzi do celu, wbudowana baza POI etc.).

 

Ja jak jestem w kraju i mam dostęp do 4G, to stosuję Google Maps, ale jak potrzebuję skorzystać z nawigacji zagranicą, to używam właśnie MapFactora. Wcześniej ściągam tylko mapy z regionu, w którym będę przebywał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...