Skocz do zawartości

PS Vita - kupić czy nie? Wszystkie za i przeciw w świetle konkurencji


winner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio codziennie miewam myśli o sprzedaniu Vity.

Kupione za 1400, a teraz warte może z 7 stówek? Śmiech na sali:)

Za ile mogę wołać za PSV z kartą 16GB i pokrowcem? Zero gier niestety.

 

Jeszcze Sony wyniki sprzedażowe Vity, podaje razem z PSP. To nie wiemy, czy np. 90% sprzedanych konsolek to PSP, czy PSV.

Ech Vita, znaczy życie, tutaj akurat się nie sprawdza :).

Odnośnik do komentarza

Co do pytania czy warto. Jeżeli ma to być sprzęt uzupełniający (nie jako wiodąca platforma do grania) i będziesz miał PS+ to zdecydowanie tak!

Dawno temu to napisales, ale sobie do tego wrocilem, bo mam nadzieje, ze masz racje :)

 

W czwartek ide po Vite, bo przedluzam umowe w Playu, wiec biore. Plusa mam, ktory bedzie jak do tej pory systematycznie przedluzany, licze na kilka gier (w koncu ogram Uncharted, czekam na KZ i Tearway), do tego Origins, ktory pelny czeka na Vite i nadchodzacy Legends. Mam nadzieje, ze jako platforma uzupelniajaca PS3 i potem PS4 sie w miare sprawdzi. Nie oczekuje cudow, ale tego, ze od czasu do czasu warto bedzie odpalic, zeby pograc i ze beda pelnoprawne gry z duzych uniwersow jak wlasnie Uncharted czy Killzone.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem sobie szybka liste gier ktore juz mam dzieki Plusowi + Motorstorm ktory ma byc razem z Vita.

 

 

Motorstorm

Uncharted Golden Abyss

Gravity Rush

When Vikings Attack

Ninja Gaiden Sigma Plus

Rayman Origins

Velocity Ultra

Sine Mora

Coconut Dodge Revitalised

Final Fantasy V

Silent Hill

Metal Gear Solid HD Collection

Mortal Kombat

Chronovolt

Puddle

Big Sky Infinity

Knytt Underground

 

Sporo grania :)

Odnośnik do komentarza

Tutaj masz wszystkie gry, prócz dwóch ostatnich, LEGO i ta gierka o wikingach. Całość z mojej biednej stronki, którą mam w sygnaturze, a i tak nikt nie wchodzi ;(

 

21.11.2012:

Uncharted: Złota Otchłań, rozmiar: 3384MB, średnia ocen: 80/100

Gravity Rush, rozmiar: 1450MB, średnia ocen: 83/100

Chronovolt, rozmiar: 242MB, średnia ocen: 40/100

Tales from Space: Mutant Blobs Attack, rozmiar: 132MB, średnia ocen: 86/100

 

12.12.2012:

Big Sky Infinity, rozmiar: 315MB, średnia ocen: 74/100

 

19.12.2012:

Mortal Kombat, rozmiar: 3066MB, średnia ocen: 85/100

 

21.12.2012:

Knytt Underground, rozmiar: 642MB, średnia ocen: 78/100

 

16.01.2013:

Jet Set Radio, rozmiar: 1100MB, średnia ocen: 72/100

 

23.01.2013:

The Pinball Arcade, rozmiar: 123 MB, średnia ocen: 79/100

 

13.02.2013:

Wipeout 2048, rozmiar: 1604 MB, średnia ocen: 79/100

 

20.02.2013

Lumines Electronic Symphony, rozmiar 717 MB, średnia ocen: 83/100

 

13.03.2013

Metal Gear Solid HD Collection, rozmiar 3378 MB, średnia ocen: 81/100

 

20.03.2013

Puddle, rozmiar 567 MB, średnia ocen: 77/100

 

10.04.2013

Zero Escape: Virtue's Last Reward, rozmiar 1263 MB, średnia ocen: 84/100

 

24.04.2013

Thomas Was Alone, rozmiar 239 MB, średnia ocen: 78/100

 

08.05.2013

Sine Mora, rozmiar 675 MB, średnia ocen: 85/100

 

15.05.2013

Velocity Ultra, rozmiar 223 MB, średnia ocen: 88/100

 

05.06.2013

Rayman Origins, rozmiar 922 MB, średnia ocen: 88/100

 

03.07.2013

Ninja Gaiden Sigma Plus, rozmiar 2100 MB, średnia ocen: 72/100

Unit 13, rozmiar 1100 MB, średnia ocen: 71/100

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Co do pytania czy warto. Jeżeli ma to być sprzęt uzupełniający (nie jako wiodąca platforma do grania) i będziesz miał PS+ to zdecydowanie tak!

 

Dawno temu to napisales, ale sobie do tego wrocilem, bo mam nadzieje, ze masz racje :)

 

W czwartek ide po Vite, bo przedluzam umowe w Playu, wiec biore. Plusa mam, ktory bedzie jak do tej pory systematycznie przedluzany, licze na kilka gier (w koncu ogram Uncharted, czekam na KZ i Tearway), do tego Origins, ktory pelny czeka na Vite i nadchodzacy Legends. Mam nadzieje, ze jako platforma uzupelniajaca PS3 i potem PS4 sie w miare sprawdzi. Nie oczekuje cudow, ale tego, ze od czasu do czasu warto bedzie odpalic, zeby pograc i ze beda pelnoprawne gry z duzych uniwersow jak wlasnie Uncharted czy Killzone.

Podtrzymuje dalej. Jako drugi sprzęt do grania + PS Plus to mega kombo dla mnie.

Odnośnik do komentarza

tearaway i killzone mercenary na pewno zarządzą, do tego bardzo duża biblioteka gier z plusa(z uncharted,wipeout i gravity rush na czele) i kilka indyperełek jak sound shapes, hotline miami czy qucamelle(szkoda, że wszystko dostępne też na ps3) i przez jakiś czas jest w co grać. Wielka szkoda, że na razie brak jakiejkolwiek sensownej zapowiedzi na 2014, oby Gamescom był zbawienny dla Vity :/

Odnośnik do komentarza

@Yeti - piszesz, że masz dużo gier z PS+. Twoje konto "pokrytysniegiem" Plusa nie ma, więc pewnie masz drugie konto z abonamentem. Wiesz zatem, że aby pograć w te gry będziesz musiał na Vicie używać swojego drugiego konta z PS+, bo na głównym ID one nie będą działać?

 

Pytam, żebyś później nie miał przykrej niespodzianki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sam od premiery obserwowałem rozwój Vity i nie byłem jakoś zachwycony ale jakoś wyszło gier troche i pomyslałem że teraz już warto kupic ceny spadły Konsole 3G i kart pamięci:) wiec uzywke z 20 miesieczną gwaraqncją i karta 16 gb wstanie praktycznie idealnym zakupiłem za 650zł z przesyłką ;)   Dlatego uwazam że warto  kupić mimo że na smartfonach jest mae gier ale na Vicie ogrywa się lepiej  gry i są takie których nie użyczysz na Fonie...   Vita to Konsolka a nie telefon węc  grywalnośc jest lepsza  :)  w media markcie czy expert mozna pograc sobie z godzinkę i sprawdzić czy fajnie się gra  ... Sami zdecydujcie:) Ja uważam ze warto..

Odnośnik do komentarza

Wiem, to jest właśnie minus, ale do przelkniecia, ciekawe jak sytuacja będzie wyglądać z PS4. Konto na którym gram założyłem jak jeszcze nie było polskiego Pss. Sony powinno dac możliwość zmiany kraju czy ID.

No, to powinni zdecydowanie dać. Przez to kupno jakiejkolwiek zdrapki, gry, czy Plusa z innego kraju od razu odpada. Nawet płatnie jak na XO, mogliby dołożyć też zmianę ID, chociażby raz.

Odnośnik do komentarza

warto? moim zdaniem nigdy nie warto kupować nowych konsol zaraz po ich premierze, lepiej poczekać przynajmniej rok, ale kupna Vity osobiście nie żałuje

 

a co do posta envie89... nie wiem skąd koleś się urwał

 

Masz racje ja kupiłem tydzien temu Vite  za 650zł  z wysyłka i karta 16gb oraz 20 m-c gwarancji .. w stanie idealnym.. więc jest git   i ogrywam tytuły szczególnie uncharted który jest za(pipi)isty:P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z racji tego że sprzedaję Vitę, co mam wykonać by wszystko było ok?
Sam format karty i ustawienia systemowe, czy jeszcze jest jakaś autoryzacja konta?
Kupiłem Vitę, bo tak bardzo chciałem mieć super handhelda, w dodatku kupiłem na premierę i była to pierwsza moja konsola kupiona w preorderze.
Z racji dokupienia potem iPada i Xperii Z, myślę że takie coś jak Vita - nie jest mi potrzebne.
Trzymam głównie dla Plusa, ale ostatnie 3 miechy, to porażka.
Vita leży w pokrowcu już chyba z 2 tygodnie. Nie mam ochoty jej włączać, nie mam za bardzo w co grać. A Tearaway to za mało.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...