Skocz do zawartości

PS Vita - kupić czy nie? Wszystkie za i przeciw w świetle konkurencji


winner

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna ta nowa Vita. Ja szczerze mówiąć nie do końca rozumiem zachwyty tym OLED-em. Fakt, ma soczyste barwy, ale też nie potrafi koloru białego wyświetlić. Dobry LCD nie jest zły, szczególnie, jak pójdą za nim kolejne obniżki cen.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się wstrzymam do ogrania zaległości i nadchodzących paru fajnych nowości, np. nowej Castlevanii Lords of Shadow 2 :) Potem bym zrobił przesiadkę na Vitę, by ograć to, co mnie interesuje i w międzyczasie wychodzi też Final Fantasy X HD Collection. Grania będzie mnóstwo, potem może w końcu warto będzie zainwestować w PS4 lub Xbox'a One, bo na razie to na nich growa bieda i długo nie zanosi się na to, by było lepiej. Dlatego Vita posłuży mi na "przeczekanie" :)

Odnośnik do komentarza

Szarpnałem się na Vitę ostatnio bo sobie pomyślałem,że fajnie będzie pograć na gry z PS4 przez remote play.

Szczerze, to średnio fajnie się gra. Mimo, że nie zauwazyłem zwolnien lub podobnych historii to jednak kilkadziesiąt cali robi różnicę. Ręce się męczą dosyć szybko więc na pełnego leżaka grać się na dłuższą metę się nie da. Przeszedłem Uncharted bo za free (jest tak samo irytujacy momentami jak pierwsza część na PS3), Wipeout fajny ale to chyba gdzieś już widziałem, Tearaway dosyć sosobliwy, Killzone:Najemnik to prawie KZ2 z PS3 czyli niestety, pełne deja vu, którego nie lubię. Konsola na wtórnym rynku jest dosyć tania więc to na plus ale człowieka średnio nastawionego do mobilnego grania na pewno nie przekona. Długoś grania na jednym ładowaniu tez szału nie robi.
Żeby nie było sprawdziłem sobie 3DS-a - człowieka który rozplanował krzyżak i wymyślił ten pseudo analog powinno się zostawić w pustym pokoju z kataną. Tam to dopiero męczą się ręce.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

ja do dzis mam psp, gdy kupilem vite i ja odpakowalem i odpalilem uncharted z plusa o malo sie nie zalamalem -" co z tego ze grafa jak na handhelda super jak konsola ciezka, trzyma sie ja niewygodnie, a galki jakies dziwaczne - w dloniach lepiej lezalo psp". Po miesiacu chyba dlonie sie przyzwyczaily i do galek i do konsoli i od roku na vicie gram tylko i wylacznie lezac :P

 

dlugosc grania na jednym ladowaniu to niesmieszny zart a dostepne tytuly...2012 byl rokiem portow lub osobnych wersji marek znanych z duzych konsol, 2013 byl rokiem indykow, 2014 zapowiada sie na rok japonszczyzny bo od groma gier dostepnych na razie tylko w jpn zapowiedzili na nasz kontynent - taka to ta dziwna konsola jest

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było sprawdziłem sobie 3DS-a - człowieka który rozplanował krzyżak i wymyślił ten pseudo analog powinno się zostawić w pustym pokoju z kataną. Tam to dopiero męczą się ręce.

 

Z krzyżakiem się zgodzę - jest mega słaby i do tego jak na złość jakiś menel projektując konsolę wpadł na genialny pomysł żeby umieścić go POD analogiem. Ale w temacie analoga akurat zastrzeżeń nie mam.

 

@Ficuś - Vita ciężka? Toś Ty chyba 3DSa w wersji XL w renach nie trzymał ;-)

Odnośnik do komentarza

zalezy....montezuma u mnie tez to najglosniejsza gra :P jak w innych jest ok, to jak na tej samym poziomie glosnosci wlacza ja to zaraz musze sciszac :P

 

a taki killzone mercenary w multi zjada mi baterie w 2,5h ale to wyjatek bo w tym trybie w tej grze zre baterie jak zadna inna gra

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...