Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ta gra jest przemiodna, wciagajaca i mega rozbudowana. Niemal wszystko mi się w niej podoba, ale o dziwo, wole w nia grac na padzie. Nie wiem, jeżdżenie na kierownicy jest dla mnie w tej grze jakies miałkie, na bank nie ma tego feelingu, co w FORZA 3,4 itp. Może to tez przez to, ze wole podziwiać widoki, które ryja beret !

Wkurzajace trzesienie kamery mozna wylaczyc w opcjach.

Sciezka dzwiekowa, pierwsza klasa, dubbing, chyba najlepszy jaki w grach slyszalem ! Absolutny MUST HEAVE !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja się złapałem na tym, że parę razy podczas dojazdu do jakiś eventów łapałem kogoś na drodze i ścigałem się z nim :) Normalnie jak w Red Dead Redemption - po drodze zawsze możesz coś znaleźć.

 

Mnie też rozwala to jak zrobiony został dubbing, o ile ta laska podpowiadająca trochę irytuje o tyle djeje w radiu miażdżą, normalnie jakbym prawdziwej eski albo rmf maxx słuchał.

 

Nie rozumiem też jak ktoś może narzekać na nudę na drodzę, nie dość że tymi lepszymi autami bardzo łatwo o wypadnięcie z trasy albo bączka, to jeszcze przecież jest tyle cywili na drodze. Ktoś się spodziewał ruchu jak w GTA? Jest on wystarczający jak na specyfikę regionu.

 

Model jazdy to dla mnie coś pomiędzy PGR4 a FM4, czuć to szczególnie przy objeżdżaniu tych lepszych furek jak Hannesey chociażby, jest idealnie jeśli chodzi o tego typu racer.

Odnośnik do komentarza

Pewnie AAx4 (jak w FM4 w replayach), tylko ze do tego wrzucili sporo filtrow, ktore dodatkowo wygladzaja obraz.

 

4x AA przy 720p, otwartej mapie i takiej jakości oświetlenia jest nieosiągalne dla X360 :P Zbyt zasobożerne, w Alan Wake tylko się takie coś udało, ale kosztem dużo mniejszej rozdzielczości, nawet w American Nightmare z tego zrezygnowali i poszli w 720p + FXAA.

 

Fizycznie nie jest możliwe żeby to było zwykłe AA.

 

Nastepnym razem sluchaj jak profesor mowi :D

720p+AAx4+FXAA+absolutny beton 30fps :P

 

http://www.eurogamer...s-forza-horizon

Odnośnik do komentarza

Ja mam 12 mln i w sumie nie mam co kupic ( mam Sesto Elemento 599XX Evoluzione F40 Competizione Pagani Zonde i Veyrona ) Troche wieje nuda bo zrobilem juz Outposty i Showcase brakuje mi kilku znakow i drog no i dostepu do 2 szop z samochodami ... Tyle ze mam LVL1 Popularnosci a dalej nie dostalem zadnej wiadomosci w radiu.

Online jest taki sobie jak sie porobi wszystkie challange w Free Roamie to w sumie nie wiem co w tej grze mozna jeszcze robic bo same wyscigi online sa w sumie dosc slabe

Odnośnik do komentarza

multi to jest porazka, samochody skaczą, widać ich tylko polowe, reszta jest pod asfaltem, jak jedziesz to dostajesz samochodem w tyl i wylatujesz jak torpeda, co to wogole jest ???

To są lagi, twoje są przesadne. W dużym stopniu to wina gry, testowałem na 2 różnych łączach z niskim stabilnym pingiem i na obu laguje. Jednak twoich lagów nie miałem, owszem skaczą, zapadają się pod ziemię (rzadko), ale to co masz to przesada, albo masz słabe łącze albo grałeś z Japończykami itp.

 

Ogólnie gra bardzo wciąga, single player jest dużo lepszy niż w FM234 (choć byłby jeszcze lepszy gdyby usunąć to durne cofanie w Rivals - wypaczające rankingi). Online też wciąga mimo wielu wad, ciężko się oderwać, ale to zabawa na krótko, wczoraj potwierdziłem kolejny poważny problem - w kółko jeździ się te same 8 tras + 8 bryk (w Forza4 jest ich ok. 30) więc to się szybko znudzi (jeśli będą zmiany jak w FM4 raz na pół roku).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanko. Jak jest z modelem jazdy w Horizon ? Bardziej przypomina forzowy, czy taki bardziej zbliżony do nowych NFSów ? Nie mam X360, pooglądałem trochę gameplay i jestem ciekaw, bo z samego oglądania jakoś nie mogę wychwycić.

 

Musiałbyś mieć X360 żeby zrozumieć. Model jazdy w Forza Horizon, to wypadkowa Forza 4 i PGR4. Z NFS nie ma to nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Ahaa, więc tak się sprawy mają. Musiałbym gdzieś zagrać w tę gierkę, bo jest strasznie ciekaw jak się jeździ ;)

 

Kiedy wylaczysz wszystkie asysty, ustawisz model jazdy na symulacje to powiem, ze nie jest zbyt latwo, szczegolnie w samochodach dosc mocno tuningowanych. Moim zdaniem nie rozni sie za bardzo od modelu z FM4, ale na pewno nie jest to jakis Burnout czy NFS. Bardziej symulacja niz arcade imo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...