Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Polityka MS odnośnie wstecznej bardzo mnie cieszy - darmowe patche dodające kosmetykę do starych tytułów? No kur.wa, biorę z miejsca. Co prawda mam XOS, ale powrót do niektórych gierek to dla mnie nadal kopalnia radości (pięć części Gearsów na jednej konsoli :banderas: Skate 3 :ociech.uj:).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

Zapytam a moze ktos wie. Wczoraj zrobilem wszystkie wyscigi oraz zawody pokazowe. I z tymi ostatnimi mam problem bo powinnien wpasc achiv za zrobienie wszystkich. A nie wpadl. Jest jeszcze jakis ukryty? Nie mam zrobionych wszystkich wyscigow ulicznych (tych na parkingu) oraz zaliczonych wszystkich festiwali (przystanki)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Colin napisał:

:philosoraptor: no to chyba zostaje ci maksowanie i wykończenie wszystkiego bo nie pamiętam co jeszcze by odblokowywało pokazówki. 

jeszcze jest opcja ze za 1 miesjce w rankingu popularnosci cos wskoczy...tak czy siak dzieki :lapka:
@WrednyTy chyba ostatnio grales w Horizona i maksowales...kojarzysz cos?

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek napisał:

jeszcze jest opcja ze za 1 miesjce w rankingu popularnosci cos wskoczy...tak czy siak dzieki :lapka:
@WrednyTy chyba ostatnio grales w Horizona i maksowales...kojarzysz cos?

 

no właśnie o ranking popularności pytałem czy masz rangę pierwszą :P za to jest ostatnia pokazówka. posta wyżej edytowałem, obczaj linka.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Colin napisał:

no właśnie o ranking popularności pytałem czy masz rangę pierwszą

no nie skumalem od razu i wypadlo mi z glowy ze tam jeszcze ten ranking popularnosci jest a przypomnialo mi sie o nim jak podeslales linka. Wgl mi wypadlo info podczas grania ze te eventy sie odblokowuje za ten ranking. Tak czy siak dzieki piekne za chwile pomocy. Bede maksowal spokojniejszy ;) 

Odnośnik do komentarza

niestety tez zblizam sie do konca bo w sumie zostal tylko Horizon 2 ktorego zaczalem na x360 przy premierze i jakos zostawilem na 30%. Ciekaw jestem czy bede sejw bo np z wiedzmina 2 nie bylo.  Zdecydowanie wole klimat z tych starszych czesci. No i dubing jest naprawde fajny w tej czesci. Ogolnie mialem troche obawy ze sie odbije bo zaczalem od Horizon 4 (2 nie licze ogrywanej 10lat temu po lebkach) no ale dobre gierki bronia sie same ;) przy okazji jeszcze ukradlem z linka mapke do banerow to 2x dzieki 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Szymek jak jeszcze nie masz tam konta to gorąco polecam. elegancko można sobie podpiąć profil z xboxa i ułatwić życie z achivami. do tego appka na konsoli i życie staje się łatwiejsze.

dobre gry same się obronią, zawsze. nawet za kolejne 10 lat to będzie nadal kozak gierka i benchmark dla innych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Szymek napisał:

niestety tez zblizam sie do konca bo w sumie zostal tylko Horizon 2 ktorego zaczalem na x360 przy premierze i jakos zostawilem na X360.

 

To były osobne gry, od różnych developerów i wersja z X360 nie bangla we wstecznej, więc raczej wszystko od nowa będziesz musiał robić.

Odnośnik do komentarza

Oj nie wiem, ja już mam chyba dość FH2.

Jedynka była idealnie skrojona pod wieloma względami, a dwójka jest sztucznie nadmuchana ubisofciarstwem.

Mam za sobą około 40 wygranych mistrzostw, dwa finały (dokładnie ta sama trasa) i już mi się odechciało - a gdzie do tych 168 mistrzostw?

Po raz kolejny dowód na to, że więcej nie znaczy lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Muszę przyznać, że FH1 to jest sztos gierka. Generalnie nie gram w wyścigi ale koncept festiwalu i częściowa ucieczka poza nudne tory przykuły moją uwagę. Gram na x360 Jasper i obecnie mam na liczniku coś koło 34%. Najbardziej mnie zdumiewa oprawa graficzna i płynność działania. Na 32" telewizorze fullHD wszystko wygląda i działa wręcz olśniewająco. Jak zaczęły się pojawiać licencjonowany seperfury ze stajni Ferrari czy innego Lambo to już w ogóle przepadłem. Gram na domyślnym poziomie trudności (normal) z ręczną zmianą biegów (bez sprzęgła) w celu podbicia immersji. REWELACYJNA gra. 

 

Jako gracz wychowany w 90% na konsolach SONY muszę przyznać, że x360 to świetny kawał plastiku i grywam na zielonej konsoli z największą przyjemnością. Ergonomia pada zjada tego potworka znanego z PS3 w przedbiegach (nie mylić z całokształtem, bo przykładowo krzyżak i precyzja analogów w mojej ocenie są lepsze w Dualshock 3). Siódma generacja to magia. Motorstorm 1 bardzo mi się podobał i już ostrzę pada na Pacific Rift, ale Forza Horizon doprawdy zamiata wyścigową scenę. Nie czuję w ogóle, że to jest już wiekowy tytuł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.