Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

20 października gra wraz ze wszystkimi DLC zniknie z Marketplace. Po tym terminie dalej będzie można w nią grać, ale nie będzie możliwy zakup cyfrowych treści. Zapewne chodzi o wygaśnięcie licencji na muzykę i/lub samochody.

 

ŹRÓDŁO: http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_9_23_16

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

20 października gra wraz ze wszystkimi DLC zniknie z Marketplace. Po tym terminie dalej będzie można w nią grać, ale nie będzie możliwy zakup cyfrowych treści. Zapewne chodzi o wygaśnięcie licencji na muzykę i/lub samochody.

 

ŹRÓDŁO: http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_9_23_16

 

Uściślając - Ci którzy grę i dodatki zakupili, będą mogli dalej je pobierać. Nie będzie można wersji cyfrowej po prostu kupić.

 

 Szkoda, że na razie brak info odnośnie trybu Rivals. Mam nadzieję, że to naprawią jeszcze na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

^this, polecam mocno. Byłem już trochę zmęczony podstawką, kiedy ją ukończyłem, ale jak załączyłem rally i wyłączyłem praktycznie wsyzstkie asysty, to czekało na mnie zupełnie nowe doznanie. Dużo hopek, lekko zmieniona fizyka jazdy, pilot gadający, serio zupełnie inny klimat i fajna wczuwka rajdów, nowy poziom zabawy :banderas: i fakt faktem, długość DLC nie poraża, ale za promocyjną cenę warto brać 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Przepustkę sezonową, będziesz miał z Rally.

Jeżeli ktoś jeszcze nie kupił, a ma zamiar - NIE KUPUJCIE przepustki sezonowej, tylko samo Rally. Ponoć przepustka jest skopana i nie można pobrać żadnego dodatku wchodzącego w jej skład.

 

 

Niby dlaczego? Coś się teraz skopało? Jak kupowałem jakiś czas temu przepustkę sezonową, to normalnie wszystko wchodzące w jej skład ściągnąłem. 

Odnośnik do komentarza

Ano, straszna lipa z serwerami. Mam nadzieję że to naprawią, człowiek by chciał normalnie pograć. Lata lecą a ta gra wciąż urywa jajka. Genialny ex!

 

Co do sezon pasa i Rally to najpierw kupiłem pasa (nie przeczytałem co napisaliście) i rzeczywiście lipa, kasa poszła w błoto, gra go nie widzi i nic nie pobiera. Wydałem więc ponownie ciężko zarobiony hajs, tym razem kupiłem sam dodatek Rally. No i tu gitarka, wszystko cacy, gra widzi dodatek, acziki wpadają.

Odnośnik do komentarza

Ano, straszna lipa z serwerami. Mam nadzieję że to naprawią, człowiek by chciał normalnie pograć. Lata lecą a ta gra wciąż urywa jajka. Genialny ex!

 

Co do sezon pasa i Rally to najpierw kupiłem pasa (nie przeczytałem co napisaliście) i rzeczywiście lipa, kasa poszła w błoto, gra go nie widzi i nic nie pobiera. Wydałem więc ponownie ciężko zarobiony hajs, tym razem kupiłem sam dodatek Rally. No i tu gitarka, wszystko cacy, gra widzi dodatek, acziki wpadają.

 

Ja kupiłem Season Pass jak była promocja i mam wszystko. Co prawda były problemy z serwerami, ale za którymś razem zaskoczyło i wszystko pobrałem.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...