Skocz do zawartości

Beyond Good & Evil 2


Hum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nigdzie tematu o tej gierce, a skoro twórca pierwszej części zamieszcza na Instagramie tak świetny wpis, to można uznać, że oficjalnie coś się dzieje.

 

Do tej pory byliśmy karmieni raz na jakiś czas plotkami, renderem,

 

 

potem długo nic... Aż do dziś.

931eb4625b2e0d121c370677e143dc91.jpg

michelancel Somewhere in system 4 ...

- Thanks #ubisoft for making this possible !

Tyle ludzi czeka na tą grę, więc fajnie, jakby zrobili z tego multiplatformę... No i oby nie był to tylko jednorazowy wrzut przypominający o istnieniu tego projektu, a na następny przyjdzie nam czekać kolejne lata. Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Ubi nie cierpię, się jak patrzę np. na Shenmue 3, to cieszę się, że taka firma ma BG&E pod swoimi skrzydłami, przynajmniej nie będą musieli żebrać o kasę, by gra w ogóle miała szansę wyjść. No i mam nadzieję, że poza Ancelem robią(?) to ludzie, którzy dłubali przy Raymanach i Child of Light.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wróćmy do tego pierwszego conceptu- męższczyzna i prosiak mają na czole coś, co wygląda na Bindi, tj. czerwoną kropkę, zwykle kojarzoną ze zdjęć Hindusek.

 

Przypomniał mi się ten filmik:

 

Którego prawdziwości nie znam, który nie wygląda na gameplay, no ale sceneria wygląda na coś a'la Indie... A przynajmniej posiada ten klimat. Nie bardzo wiem co o tym myśleć, można przeczytać, że ten film to falsyfikat, jednak jeśli tak, to zadziwiająco trafny. Osobiście zawsze mi się wydawało, że był on pokazany na jakiejś konferencji, no ale nie śledzę tematu.

Warto za to dodać do pierwszego posta ten filmik:

Odnośnik do komentarza

W sumie na ostatnie dwie konsole Nintendo już wychodziły na start gry specjalnie robione przez Ubi, nawet przez Ancela. Od czasu do czasu mają taką jazdę, żeby któremuś kultowemu developerowi dać kasę na nieopłacalny projekt, który jakoś tam rozsławi ich konsolę - ostatnio Bayonetta 2. Nie brzmi to jakoś niemożliwie.

 

A może jest tak jak zawsze, czyli coś tam robią, ale nie wiadomo czy coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Co to jest pre produkcja? Faza koncepcyjna czy jak?

Mniej-wiecej. W filmach to jest praca nad scenariuszem, castingi i wszelkie koncepty. W grach jest podobnie tak ze gra pewnie zostanie zaprezentowana na najblizszym E3 w formie 'niespodzianki' na koniec razem z nowym Splinter Cellem. :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...