Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

To pytanie nie jest raczej na miejscu jeśli chodzi o ten tytuł, bo wiadomo, że będzie kawał kozaka.

No chyba, że chcesz sobie narobić jeszcze więcej spoilerów przed premierą. Wtedy przedwczesne recki (dzisiejszych recenzentów, którzy w du-pi-e mają trzymanie gęby na kłódkę jeśli chodzi o sekrety w grach - zwłaszcza recki wideo) będą jak znalazł.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla 100% - w bundlu konsola, czerwone joye i marian gra jest w formie kodu czy zainstalowana na konsoli juz?

W ogóle jak mogłaby być już zainstalowana na konsoli, jak te bundle pewnie produkują już od jakiegoś czasu, a nie słyszałem, żeby gra już była skończona, w statusie "gold" ;) 

Odnośnik do komentarza

To pytanie nie jest raczej na miejscu jeśli chodzi o ten tytuł, bo wiadomo, że będzie kawał kozaka.

No chyba, że chcesz sobie narobić jeszcze więcej spoilerów przed premierą. Wtedy przedwczesne recki (dzisiejszych recenzentów, którzy w du-pi-e mają trzymanie gęby na kłódkę jeśli chodzi o sekrety w grach - zwłaszcza recki wideo) będą jak znalazł.

Nie chodzi mi o samo oglądanie, tylko czysta ciekawość, czy przeskoczy Galaxie.

Odnośnik do komentarza

Ale ja tak uważam też, tylko boję się tego napisać. Moim zdaniem ten Marian jest strasznie przehajpowany. Nie ma w nim nic co by się wyróżniało czymś. Być może Nintendo nie pokazało wszystkiego, nie odkryło kart, może ja coś przegapiłem, ale jak na razie to strasznie przeciętnie wyglądają gameplaye z tego Odyseja. Siła marki robi w tym przypadku swoje niestety. 

Odnośnik do komentarza

No marka tu działa przede wszystkim, według mnie to bedzię "tylko" bardzo dobra gra ze średnią rzędu 95%,ale czy zasłużenie? Na pewno parę mocnych ocen dojdzie tylko za to, że to nowy 3D marian o jakości zbliżonej do poprzednich 3D Mario. Ale czy przebije geniusz Galaxy 1 & 2? Wątpię, ale chciałbym się pozytywnie pomylić. Na pewno będę się prześwietnie bawił, w to nie wątpię, ale nie wiem czy tak samo dobrze jak w SMG

Odnośnik do komentarza

Ale ja tak uważam też, tylko boję się tego napisać. Moim zdaniem ten Marian jest strasznie przehajpowany. Nie ma w nim nic co by się wyróżniało czymś. Być może Nintendo nie pokazało wszystkiego, nie odkryło kart, może ja coś przegapiłem, ale jak na razie to strasznie przeciętnie wyglądają gameplaye z tego Odyseja. Siła marki robi w tym przypadku swoje niestety. 

Brzmi jak sytuacja przed premierą większości gier od N od bardzo dawna.

Nie ważne co pokażesz, metka wystarczy do nahajpowania, a to, że zazwyczaj te gry potem bronią się same, to już inna sprawa. 
Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

u mnie wrecz odwrotnie - co trailer przecieram oczy ze zdziwienia ile w tej grze upchneli pomyslow, mechanik i rozwiazan, totalny misz-masz, jakby do miksera wrzucic 10 innych platformerow i wychodzi odyssey, moze ucierpi na tym spojnosc bo faktycznie niektore swiaty ostro sie roznia od siebie ale ja jestem totalnie kupiony, jedynie graficznie tytul prezentuje sie tylko ok, oprawa mnie nie zachwyca

 

o ile np w przypadku zeldy botw po gameplayach i pokazach nie kumalem zupelnie co jest w niej wow, to tutuj odwrotnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...