Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo od lat nie ma praktycznie żadnej konkurencji jeśli chodzi o platformówki 3D, a i tak podbijają poprzeczkę jeszcze wyżej. Nawet nie muszę oglądać tych wszystkich gameplay'ów, bo i tak wiadomo, że będzie sztos. A zawsze lepiej samemu odkrywać te wszystkie smaczki.

 

I co do bundla - to dobrze, że się wstrzymałem z zakupem switcha... to czerwone cudo  :wub:

Odnośnik do komentarza

 

 

Po co sobie tak psuc zabawe i niespodzianki przed premiera, ogladajac kazdy yebany trailer i gameplay?

 

A co cie to obchodzi w sumie?

 

 

a co cie obchodzi co mnie to obchodzi?

 

 

Nic mnie nie obchodzi. Jak ktoś ma ochotę to sobie oglada jak ktoś nie ma to nie ogląda, nie rozumiem pytania, nie rozumiem problemu. 

Odnośnik do komentarza

Mario przebije Zelde w reckach. Do tego xeno 2. Nie pamiętam aby jakakolwiek konsola miała tak mocny line up w pierwszym roku.

To mało pamiętasz. Wii w ciągu pierwszego roku dostało: Zeldę TP, Super Mario Galaxy, Metroid Prime 3, Super Paper Mario, RE4, Fire Emblem, WiiSports, Zack&Wiki i jeszcze kilka innych gierek.

 

Pierwszy Xbox też miał za(pipi)isty lineup w pierwszym roku

Edytowane przez Godot
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Po co sobie tak psuc zabawe i niespodzianki przed premiera, ogladajac kazdy yebany trailer i gameplay?

 

A co cie to obchodzi w sumie?

 

 

a co cie obchodzi co mnie to obchodzi?

 

 

Nic mnie nie obchodzi. Jak ktoś ma ochotę to sobie oglada jak ktoś nie ma to nie ogląda, nie rozumiem pytania, nie rozumiem problemu. 

 

 

to jak nie rozumiesz i cie nie obchodzi to nie sraj koprem i sie nie odzywaj, dzieki pa

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

 

 

Biere tego bundla skur.wysyny!!!

Ja tak samo!!!
Kod :(
Wiem, ale i tak biorę. :) A jak nie ten bundle to chociaż zwykły + Mariana na start. Jeszcze się zastanowię.

 

W każdym razie październik to dobry czas na zakup Switcha. Później może być problem z dostępnością, a Xeno2 nie może czekać. Piękny growy rok. :banderas:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...