Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrówka dla wszystkich, którzy będą grać tylko w trybie przenośnym i jak z Zeldą opowiadać, jakby grali w tę samą grę.

 

 

Dziękujemy za pozdrowienia, będziemy grać z przyjemnością, gdyż jak powszechnie wiadomo, Super Mario Odyssey na 6 calach to lepsze doświadczenie niż Super Mario Odyssey na 0 calach.

Odnośnik do komentarza

No w Galaxy można by było walnąć na przycisk spina i by było pewnie tak samo, może trochę nudniej ale normalnie, a tutaj według praktycznie każdej relacji jaką widziałem tak nie jest (począwszy od tego, że rzucanie czapeczką to nie jest jeden input). Ale grunt to sobie przygotować własną wersję wydarzeń jak na wszystko.

 

 

DJUGw1NW0AAl17V.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dobra, nie rozumiem tego cytatu. Trudniej, bo przez mniejszy ekran ciężej coś dostrzec, czy trudniej bo trzeba machać czapką za pomocą guzika, a nie sensora?

 

Jeżeli druga bramka, to tę wielką niedogodność będę miał również grając na TV, gdyż od czegoś przecież mam Pro Controllera.

Odnośnik do komentarza

Xkom to ten sklep, który wrzucił pre-order zeldy i pro controlera, a wysyłał miesiąc po premierze?

 

brzmi jak ultima

 

Jarek teraz czas na rozpier,dalacz umysłów: w domu, kiedy będę miał dostęp do telewizora to oczywiście będę grać na telewizorze, a kiedy będę w podróży będę dalej grać doskonale zdając sobie sprawę z ograniczeń konsoli trzymanej w rękach i ogrywanej w warunkach podróży. To Ci dopiero.

Odnośnik do komentarza

I to jest fajne w Switchu, że każdy będzie grał jak chce. Pro Controller nie odbiega niczym od joyconów i tabletu w trybie przenośnym, więc jak ktoś chce może grać jak na zwykłej konsoli. Jak ktoś chce, to może tylko księżyce na kiblu zbierać, a ktoś inny może te podejścia łączyć.

Odnośnik do komentarza

Preorder skasowany bo miałem grać 90% w trybie przenośnym (jak wsio na Switchu). Dobrze, że ogórek czuwa bo popsułbym sobie zabawę.

 

Kojarzycie temat "preorderow" cyfrowych? Da radę to zassać na swotchu przed premierą?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No i co z tego? Granie na handheldzie to przecież kompromis względem 60 cali i kanapy. Ale nie każdy nie ma życia żeby tak móc ciągle grać. Podobnie dla mnie kompromisem jest granie na padzie w fpsy jak mogę na myszce. Ale jeśli mam do wyboru kompromis albo brak grania to wybieram kompromis. A jak wyjdzie galaxy na Switcha w jakiejś formie to też z przyjemnością zagram. Przenośnie.

Mordo ja wszystko rozumiem, ale takie podkręślanie w każdym poscie, że nie grasz stacjonarnie robi się już trochę męczące :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...