Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.wa, Słupek miał rację. (pipi).ana srenega! Mój optymizm mnie kiedyś wykończy. Czemu ta firma nie wypierd.ala gdzieś na trzeci świat? Nie wiem, Afryka, może. Oni sami pod sobą dołki kopią. Ż.A.Ł.O.S.N.E. Nie wiem czemu oni jeszcze nie zbankrutowali. Życzę im tego.

 

I jeszcze strach pomyśleć, że srenega prawdopodobnie będzie wydawać Deus Ex. Niech nic nawet nie próbują w nim zmieniać.

Odnośnik do komentarza

A ja głupi liczyłem że kupię sobie wersję na PS3 w Realu w przerwie przed szukaniem miękkich bułek, a zaglądaniem po coś z procentem. Teraz na pewno nie kupię wersji PL, bo uznałem że wezmę na PS3 tylko z tego powodu, że oznacza to jakby nie patrzeć świetną zabawę po przejściu podstawki. A tak... Oby gra szybo taniała.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie jestem w czwartym chapterze, wiec slow kilka ;)

 

Generalnie nie jestem fanem sandboxow, nie kreci mnie wielki, powtarzalny swiat gdzie gdzie polowa czynnosci nie prowadzi cie do konca gry (nie gram w GTA :P). Totez podchodzilem z pewna ostroznoscia tutaj ;) I nie zawiodlem sie. Miasto moze i nie jest wielkie (mniejwiecej 1/3 tego co GTA4?) ale to co zrobili z tym miastem przechodzi moje pojecie... miasto wyglada PRZEPIEKNIE, port, chinatown, outskirts, wszystko w ziomowej (poki co) pogodzie... Praktyczny brak powarzalnosci budynkow, niesamowita architektura.. czlowiek az nie chce wierzyc ze mogl sie podniecac GTA :P

 

W kazdym razie ten aspekt uwazam za znakomity. Ktos kto lubi sie w duzych powierzchniach moze miec tej grze za zle, ale poniewaz tutaj fabula stanowi glowny trzon gry, to co za roznica? Jezeli chodzi o historie.. zapowiada sie ciekawie, troche wolno sie rozkreca, ale w grze przeplata sie szereg roznych 'gameplay'ow'. Poki co jest wciagajce i czlowiek ma ochote grac dalej. Natomiast scenki fabularne uwazam za mistrzostwo :] Nie wiem komu sie bohaterowie nie podobali, ale uwazam ze swietnie oddaja to kim mieli byc. Mozna nie lubic zalozen na ktorych opiera sie mafia 2, ale zalozenia te zrealizowano perfekcyjnie :]

 

W skrocie, jezeli ktos lubi ten klimat, to gwarantuje ze nie znajdzie nic lepszego. Lata 40 wrecz wylewaja sie z ekranu i glosnikow (radio daje rade), zbiernaie playmate to frajda, a slideshow z tychze playmate to fajna rzecz ;) To samo z encyklopedia samochodow.

 

PS.

 

Ludzie SRAJCIE NA DLC... no litosci naprawde. DLC to jak nazwa wskazuje tylko i wylacznie dodatek. Nie rozumiem jak ktos moze nie zagrac bo nie bedzie mial DLC... no ale to jego sprawa, osobiscie uwazam jednak ze to wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...