April 2, 20251 yr 2 minuty temu, Pupcio napisał(a): Wygląda super, czekam na pierwszą obniżke ceny i biore Curva, co za naiwny typ MK8 od premiery podrożało jakieś 50 zł do dzisiaj. Sama gra day one
April 2, 20251 yr Teraz, Ukukuki napisał(a): Curva, co naiwny typ NIe no po pierwszych 4 latach pewnie zaczną się te promki 30% raz na dwa lata
April 2, 20251 yr Premiera 17 lipca. Najciekawsza nowość na S2, jak do tej pory Jeśli jednak skuszę się na konsolę jeszcze w tym roku, to zdecydowanie z małpą.
April 2, 20251 yr Teraz, pawelgr5 napisał(a): NIe no po pierwszych 4 latach pewnie zaczną się te promki 30% raz na dwa lata Tylko w cyfrze
April 2, 20251 yr Trzeba czekać do tego 17 lipca, to kupi się w bundlu. Tak jak swego czasu kupiłem bundle S1 z Mario Odyssey.
April 2, 20251 yr Podoba mi sie nowy design malpy. Fajnie, ze nie zrobili reskina z country returns jak w przypadku kazdej imprezowki.
April 2, 20251 yr No DK slodziak full. Malpiszon w koncu na wolny od licencji serii Country Mam nadzieje, ze bedzie mozna rozwalic wszystko co jest w tej gierce a na to sie zanosi Ciekawe czego on taki wsciekly
April 2, 20251 yr Mega szacun za wykorzystywanie mocy konsoli do czegoś innego niż tylko polepszanie graficzki. Już się nie mogę doczekać nowej Zeldy 3D
April 2, 20251 yr Godzinę temu, pawelgr5 napisał(a): Najlepsza gra pokazu. Mocno bym zagrał no ale nie za 400zł Jakby co to DK jest za 80 Euro, nie za 90 jak Mario Kart
April 2, 20251 yr Mnie kupili. Na początku nie byłem przekonany, bo to jakiś inny DKey, ale takie też było DK64. Bardzo pomysłowy ten nowy DKey, platformówka z fizyką, no tego jeszcze nie grali. Jednak w Nintendo mają pomysły na tasiemce, które nie są tasiemcami
April 2, 20251 yr Kurcze, po ograniu Tropical Freeze bardzo chcialem kolejna platformowke 2d, ale w sumie mam jeszcze przed soba Returns w ramach pocieszenia.
April 3, 20251 yr Szkoda, że nie Marian, ale to obecnie jedyny argument za kupnem sprzętu w te wakacje.
April 3, 20251 yr 15 godzin temu, Lukas_AT napisał(a): Kurcze, po ograniu Tropical Freeze bardzo chcialem kolejna platformowke 2d, ale w sumie mam jeszcze przed soba Returns w ramach pocieszenia. Uwierz, że Returns w ramach pocieszenia to mało powiedziane, będzie Pan zadowolony i proszę zajrzeć do działu Wii - zdania są podzielone, która część to ta lepsza, nie jestem już odosobnionym przypadkiem Edited April 3, 20251 yr by zdrowywariat
April 3, 20251 yr Kamera troche wariuje przy kopaniu tuneli ale wygląda świetnie gierka. Nigdy się nie spodziewałem że od czasu red faction to dopiero w grze nintendo o yebanej małpie doczekam się takiego kopania tuneli
April 3, 20251 yr momentami rozgrywka przypomina mi trochę Wario World z GCN. Tam tam się wymierzało sprawiedliwość piąchami, ale oczywiście nie z takim rozmachem jak tutaj
April 3, 20251 yr Ninny znajduje nowe pokłady grywalności z agresywną małpą zamiast finezyjnego mario Wiedziałem, że te wybryki pewnych osób w japonii jakoś zaprocentują Spoiler
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.