Treść opublikowana przez Litwin81
-
OFFTOPIC
Jakie to romantyczne,oczywiście ma do tego prawo,natomiast jeżeli już mówimy o ciele jako świątyni to ja bardziej neguję picie alkoholu i palenie papierosów niż kokszenie,gdyż to ostatnie w zamyśle stworzone jest by sprawić że będziemy mocniejsi.
-
Odżywianie
Ale bardzo szybko zostają zamienione na glukozę,więc się je tak traktuje.
-
OFFTOPIC
Bo dla niektórych piękno sportu to zaangażowanie, poświęcenie i ciężka praca, może stąd te obrzydzenie 'dopalaczami'. Ale ćwiczysz chyba dla siebie a nie na zawody,by każdy mógł docenić to piękno Zresztą nawet jakbyś koksił to nie urośniesz bez poświęceń i ciężkiej pracy.
-
OFFTOPIC
- Odżywki, Gainery itp.
Smak kwestia gustu.- Odżywki, Gainery itp.
Ja mam tyramisu i jest bardzo dobre,lekka piana jest.- Odżywki, Gainery itp.
W sensie że mleczarnia sprzedała urządzenia bo splajtowała,ktoś to kupił,dodał lepsze dodatki smakowe i oczyścił lepiej białko,teraz to jest białko nr 1 w tej cenie.- Odżywki, Gainery itp.
ostrovit to jest stara ostrowia? Straszne gazy zawsze mialem po ich bialku Ostrowia to stare białko,teraz jest Ostrovit.- Odżywki, Gainery itp.
Ok ale nie pokazywał mi swoich badań bym wiedział czy mu to nie szkodzi.- OFFTOPIC
- Odżywki, Gainery itp.
To spore uproszczenie,bo cola to syf,fosforany żrą kichy,wywalają wapń z organizmu,no i słodzona jest sacharozą,którą organizm gorzej wykorzystuje niż glukozę.Jeżeli cena nie jest ważna to najlepszy gainer to Up your mass z MHP.- Odżywki, Gainery itp.
Widziałem to kiedyś,ale nie próbowałem,wolę wziąć samą kofę lub kawę,niż mieszać colę gdzie jest mnóstwo fosforanów.- bieganie
- Odżywki, Gainery itp.
Z tanich lepiej Ostrovit,nawet w badaniach Olimpa gdzie szukali haków wyszedł dobrze.- Odżywki, Gainery itp.
Zawsze trzeba patrzeć od pierwszych składników,bo jest ich najwięcej: woskowa skrobia kukurydziana-jest ok,ale jestem ciekaw jakie są % proporcje pomiędzy nią a malto,natomiast największa pula białka to hydrolizowany izolat białka wołowego-czyli kolagen,słabo jakościowo białko,druga jest kazeinian wapnia,czyli też bez szału.- Sprzęt domowy
Styka drążek jak już a resztę ćwiczeń można zrobić z ciężarem własnego ciała.- OFFTOPIC
- bieganie
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
- Trening
- Trening
- Pomoc
- Trening
A ja myślę że za mały odstęp między jedzeniem,szczególnie że dorzuciłeś orzechy a treningiem,w którym jest silny nacisk na żołądek(tłocznia brzuszna) i dlatego źle ci się zrobiło.Organizm trawił,więcej krwi trafiło do żołądka a ty zacząłeś tyrać nogi. - Odżywki, Gainery itp.