Treść opublikowana przez Litwin81
- Pomoc
- bieganie
-
Odżywianie
Ale nie 100 gram na raz,bo to ponad 600 kcal Co do postu wyżej,to ja to tak odebrałem ze on podjada te orzechy,powyżej tego co powinien jeść.
- Trening
- OFFTOPIC
- bieganie
- bieganie
- Trening
- bieganie
-
bieganie
Jak nie ma wyrobionej kondycji,to jak bym najpierw porobił z 6 km marszobiegów,lub szybkiego spacerku a pusty żołądek,bo jej głównym celem jest redukcja a nie wyniki czasowe.Po takim wysiłku dobrze by było zarzucić jakieś wpc w ilości 20-30 gram,lub cyc z warzywami,a po 2 h normalny posiłek z węglami.Jeżeli zaraz po wysiłku tlenowym zarzucimy za dużo prostych węgli to insulina rozwali wszystko to nad czym pracowaliśmy na treningu. Ja mam inne pytanko,czy na nokię E61i jest jakieś program pokroju endomondo czy nokia sport tracker?Bo oba u mnie nie działają.
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
Moja panna polane keczupem,co kraj to obyczaj.
-
Odżywianie
Super porównanie, naprawde gratuluje. Konkurencja dla yano Wiem że jesteś omnibusem,ale obawiam się że nie zauważyłeś emota który ironizuje.
-
Wypadki
Ja wyrwałem prawy wahacz 1 km za Sierpcem(ok. 100 km od Mordoru). Wjeżdżałem na most po za terenem zabudowanym pod górkę i nie było żadnego znaku że trwają na nim roboty,gdy wyłoniłem się za górki patrzę a tam sznurek samochodów,jedyne co zrobiłem to odbiłem w prawo i ślizgnąłem się po bandzie,gdzie jej mocowanie do podłoża stanęło na drodze mojego prawego koła i wyrwało,na szczęście bez obrażeń.Fucki dla wszystkich którzy stali w korku i olali mnie,dopiero typ koparką wyciągnął mnie z rowu.
-
Odżywianie
Jajko z majonezem to tak jak chleb z bułką Mi tam wchodzi normalnie bez nieczego
-
Odżywki, Gainery itp.
Iq niskie bo sporo tłuszczu i białka w nich jest.
-
Odżywki, Gainery itp.
Niech ci kumpel da jeszcze próbkę tego białka,tak ze 20 gram i rozrób na wodzie,zresztą nie powinno się mieszać odżywek z mlekiem.
-
Odżywki, Gainery itp.
Tak,jeżeli chodzi o białko roślinne.
-
Odżywki, Gainery itp.
Fakt,ziarna i orzechy szybko sycą.
-
Sprzęt domowy
Ja jakbym kupował to co wkleiłem to bym zamiast drążka,który pokazywałem dokupił stoisko do podciągania,razem z poręczami do tricepsa i brzucha. http://www.marbo-sport.pl/2012-stacjonarna-porecz-do-cwiczen-z-drazkiem-ms-u010.html i wersja pro: http://www.marbo-sport.pl/stacjonarne-porecze-do-cwiczen-mp-u010.html
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
- Trening
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC