Treść opublikowana przez Litwin81
-
Muzyka na siłownię
http://www.youtube.com/watch?v=vU_R980SZVs Do większości nie trafi,natomiast tym którym się spodoba,będą mi wdzięczni jeżeli nie słyszeli o Horytnicy
-
Trudne sprawy administracyjne i regulamin
Niestety odsprzedaż takich kont na forumku jest zabroniona od bardzo dawna, między innymi właśnie z powodu furtki jaką Sony zostawiło, aby nie znalazły się cwaniaczki co kupują grę, zostawiają sobie slot i popychają dalej za "pełną" cenę. Miałem kilka składek i nie znam nikogo kto by odsprzedawał grę za pełną cenę. Nie powiesz mi że $ony kasy nie bierze za wystawienie gry na pss Dyskutować dalej o tych zagadnieniach nie chcę,konsole i tak już coraz mniej przypominają tym czym było choćby PS2(nie dorobione gry,płatne DLC,online pass) a znając pazerność panów od słupków w takich firmach,kolejne kroki by wydrzeć nam coś co kiedyś było free są przeze mnie oczekiwane.
-
Trudne sprawy administracyjne i regulamin
Mimo chęci nie jestem w stanie postawić znaku równości miedzy $ony a Urzędem Skarbowym.Jeżeli coś nie jest zabronione,to jest dozwolone.Osoba która ma slot sama decyduje czy chce mieć zapas czy komuś go odsprzeda ,mimo iż na pierwszy rzut oka może się wydawać że $ony traci,to w końcowym rozrachunku wydaje mi się że zyskuje,ja bym nigdy Fify 12 nie kupił,ale można było dzielić,grę miałem nie wychodząc z domu więc ją kupiłem,teraz nie kupuję bo ceny gier cyfrowych są sztucznie zawyżane.
-
Trudne sprawy administracyjne i regulamin
Ale co doprecyzują?Możecie się składać?$ony nigdy tak nie napisze,ale to tajemnica poliszynela.
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
-
Trudne sprawy administracyjne i regulamin
Po prostu kupili was,bo do tej pory nikomu to nie przeszkadzało.Jak to mówią nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Skoro $ony spraw do sądu nie dawało to musieli o tym wiedzieć i to akceptować.
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
To chyba ze tak,myślałem ze spać nie możesz.Najłatwiej podbić kalorykę tłuszczem,1 ml to 9 kcal,łyżka od zupy to już 135 kcal,tak najłatwiej,albo orzechy-100 gram 600 kcal
-
Odżywianie
Znaczy to że powinieneś dołożyć co najmniej 30% kcal do tych 3500,co daje jakieś 4500,tyle że w postaci wolnych węgli i zdrowego fatu(olej lniany,tylko ciężko kupić dobry).Jak chcesz to możesz mi podesłać na pw swoją dietę,to ją oblookam.Co do problemów ze snem,to mi wygląda na braki magnezu,zainwestuj w mleczan,cytrynian lub asparaginian.
-
Odżywianie
Muszę cytować bo nie wiesz co piszesz?
-
Odżywianie
Pisze o początku doradzania,bo to że pisał ktoś ostatnio to mógł mieć twoja logikę,po co przerwa skoro idzie i jestem zadowolony.
-
Odżywianie
Średnio zaawansowany dzieli rok na cykle przygotowawcze więc logiczne że ma odpoczynek,jednak jak pytał o pomoc na forum,nikt mu nie napisał że taki wypoczynek jest wymagany i że ćwiczy za często w tygodniu jak na typa jadącego tylko na misce,nawet to ze jest w okresie sensytywnym go nie ratuje.
-
Odżywianie
Z tego co pisał to jest zmęczony masą i nie ma ochoty na treningi.Efekt zbyt częstych treningów do upadku mięśniowego przez nowicjusza,przeskoczył od razu na średnio zaawansowanego i to widać.
-
Battlefield 4
Łebi najgorsze jest to że Killzone ma patent na najlepszą fabułę ever w fps a od 4 części na duże konsole marnują ją,robiąc grę jak COD.
-
Odżywianie
Maciucha jak ci pisałem,po tej redukcji podziel rok na 4 cykle przygotowawcze(wypoczynek,wytrzymałość,siła i masa) a nie że znowu będziesz cały rok masował.
- OFFTOPIC
- bieganie
-
Odżywianie
Też tak miałem,ale mam nowy patent.Kroisz kuraka/indora w małą kostkę,wrzucasz do głębokiego garnka,do środka prowansalskie,pieprz,sól,curry i trochę wody by nie przypalić.Wstawiasz an mały ogień,by cyce pościły soki,robi się to z 15 minut,ze 3 razy trzeba przemieszać,ale są cudne.Miękkie i smaczne,nie smakują trocinami.
-
Odżywianie
Raczej,tłuszcz się cały wytopi,ale nawet tłuszcz w połączeniu z białkiem nie jest dla wycinki tak groźny jak tłuszcz z węglami,byle to wliczyć w spożycie dzienne kalorii.Wrzucasz do brytfanny 1 kg szynki,sól,pieprz,zioła prowansalskie i po 2 godzinach masz takie cudo,że będziesz się bronił by całego nie zjeść
-
Odżywianie
To niech sobie kupi z kg wieprzowiny,zrobi z tego pieczeń i kroi sobie po kawałku na chleb,nie ma lepszej wędliny.
- Call Of Duty: Ghosts
-
Odżywianie
A nie łatwiej samemu sobie cyca zrobić,pokroić go w filety i do bułki razowej z jakąś sałatką,bądź pomidorem?
-
Odżywianie
Kumam,ale tłuszcz spożyty odpowiada za uczucie sytości,więc w omlet z 20 białek mogę uwierzyć,ale całych 20 jaj to masakra.