Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pawelgr5

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pawelgr5 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Niewiele: Valve says Steam Machine's price is "significantly more" than it originally envisaged, and the launch quantity is "less than we wanted to be able to make" | Eurogamer.net
  2. Chłop jest kosmitą. Pojebany robi co chce.
  3. pawelgr5 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Masz rację bo sam na codzien uzywam pada od Xone i XSX do Steam ale na konsolach pomimo przejściówek nie wyobrażam sobie używac nic innego niż natywny sprzęt. Jak by Helix faktycznie miał pady z bajerami Dual Sense to nie ma chuja że kupiłbym go bez nowego pada. PC bardzo długo nie miał w tym temacie żadnego (obecnie to powiedzmy że pady od Xboxa) standardu więc ten Steam Controller też nim nie będzie. Konsole to inny rynek i będzie potężny backlash jak by takie rozwiązania były proponowane.
  4. pawelgr5 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    To by miało jakikolwiek sens tylko pod warunkiem, że Helix i PS6 będą miały pady 1:1 z obecną generacją. Obstawiam że MS jednak zrobi solidny upgrade i będzie kalka możliwości Dual Sense. Czy Sony coś kombinuje to już inna kwestia.
  5. pawelgr5 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Ja bym wolał mocny poślizg. Ta sytuacja nie będzie trwać wiecznie. Ceny muszą spaść.
  6. pawelgr5 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    OMFG no pojebało mocno. Najtańsza opcja bez pada i tak się mocno nie opłaca. Nie przy takiej mocy. Ja jednak odpuszczam.
  7. Dawać karnego i mamy meczyk. E: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  8. I akurat teraz wyłączyli sędziemu mikrofon.
  9. Bardzo dobrze. Belgia już drugi mecz wygląda jak zespół który powinien szybko spaść z rowerka.
  10. Szkoda, że MS goni ich do robienia średniaków jak Avoved czy The Outer Worlds (i jeszcze musza tracić czas na Grouded) a takie Pillarsy czy Tyrrany już nie zobaczymy. Zwłaszcza to drugie mogłoby być dojebane z budżetem Microsoftu. Podobno New Vegas 2 się robi ale nie uwierzę aż nie zobaczę trailera.
  11. To im nie pomoże chyba, że te paszporty będą rozdawane genialnym 18 latkom.
  12. I wtedy własnie w okolicach numeru 360 mógłby wjechac specjal o x360
  13. pawelgr5 odpowiedział(a) na lysyolec temat w Kącik RPG
    Uniblo to troche loteria z tego co forumek nie raz opisywał. Jak bewdziesz miał fart to dostaniesz ale jest szansa ze to bait.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.