Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Euro 2024
Carvajal chyba przypierdoli Kylianowi na pierwszym treningu xD
- Euro 2024
-
Euro 2024
Te obesrane murzyny jeszcze wygrają to Euro :/. No niestety to nie jest poziom na kadrę od lat.
- Elden Ring
-
Elden Ring
Tak, w obu grach są potwory . Dragon's Dogma 1&2 są chociaż trochę podobne system walki do serii Monter Hunter? Jeżeli tak (a chyba bardzo), w życiu nie powiedziałbym, że mają "lepszy" czy bardziej dopracowany combat, albo , że dużo zmienili przez 10 lat. A temat rozwoju z DD1 do DD2 to lepiej pominąć, bo w wielu aspektach jednak był na razie tylko regres. Po prostu inny combat, From też miało dużo skoków w bok za pośrednictwem BB, czy Sekiro, rzekłbym, że spróbowali już wszystkiego i ciężko już czymś zaskoczyć starych wyjadaczy. Ja tam bym powrócił za to do wolnych i wielkich bossów, może dodał możliwość wspinaczki na bossów jak w DD czy MH. Sekiro 2 czy BB2 powinny powstać, ale widzę wciąż niszę dla kolejnych soulsów :).
-
Konsolowa Tęcza
A remake Gothica to kto robi? Inne studio, tak?
- Elden Ring
-
Shin Megami Tensei V
@Suavek co to jest? Ten skill jest zablokowany amuletem/questem? Czy coś źle rozumiem? To z tego powodu nie mogę go użyć?
-
Vampyr
Pewnie jakiegoś jednego czy drugiego NPCa można poświęcić na dobry ending, zresztę popróbuje sam, zakładam, że podobnie jak w Banishers na ogólny "wynik" ma wpływ kilka rzeczy. Grind tutaj to raczej dla masochistów, to już lepiej kilka razy podchodzić do walki z bossem :).
- Elden Ring
- Elden Ring
-
Shin Megami Tensei V
Już spadł, w zasadzie pomógł dobór taktyki bardziej, aniżeli grind, ale kilka questów pozaliczałem przy okazji. Za mną duży story twist i gra nabrała rumieńców, jest dobrze .
-
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
Sam początek gry szczególnie, teraz 2gi akt robię to już lepiej, ale to wszystko jest takie nieczytelne na początku, sterowanie, rzucanie znaków, sidequesty na potwory, brak dobrego skalowania poziomu, no pełny oldschool :).
-
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
Dużo nie tracisz, tzn. lubię wszystko z Wiedźmina i mam miłe wspomnienia, ale dzisiaj ten gameplay to jest coś po prostu okropnego xD. Przy trójce jednak wszystko zrobili lepiej pod tym względem. Piszę z przyszłości kolejne x lat później i według mnie zestarzała się okropnie. Natomiast graficznie na PC z modami to jest prawie poziom W3. Story jak story, dla mnie top.
-
Shin Megami Tensei V
Ja jestem na story bossie w ścieżce Vengeance lvl 58 i trochę ściana, bo mój team w granicach 51 lvl i jestem gniecony przez ten drugi team bossów , więc zanosi się na lekki grind, którego przez pierwszych 30h nie musiałem robić dosłownie ani razu.
- Vampyr
-
Zakupy growe!
Czyli rozumiem, że pozostałe 3 tomy to cofka w czasie? Bo ten jest 2013-2023, tak?
-
Shin Megami Tensei V
Widać nawet po naszym forumie, że mało kto zagrał w IW day1, swoje zrobił też brak w GP i bliskość do premiery Final Fantasy. Sprzedaż to coś między FF VII Rebirth, a Persona 3 Reload, na pewno chwalili się milestonem 1 mln w obu przypadkach i oczekiwania jak zwykle mniejsze niż ma SE ze swoimi seriami, ale w dalszym ciągu jak na tak wyjebaną grę, nową i z settingiem proamerykańskim to powinno być ze 3+ mln. Trochę jednak te 23 tytuły do ogrania wcześniej chyba bolą ludzi, chociaż tak naprawdę mogliby zacząć od Y7 przecież :). P6 pewnie 1 mln to zrobi samych preorderów na Switcha 2 w 1 godzinie od zapowiedzi xD. No chyba, że Spencer kupi wyłączność do gamepassa ^^.
-
Persona phantom x
Ale przystojny ten Mara w tej wersji family friendly lol. Ostatnio mnie zaatakował w SMT V, ale w wersji zwykłej niestety xD.
-
Persona phantom x
Ktoś to sprawdzał?
-
PERSONA 3
Na razie P3 Reload jeszcze nie skończonym tematem jest, bo we wrześniu wychodzi całkowicie ponoć przerobiony gameplayowo Episode Aigis. 6 ma mieć podobno motyw zielony, oby Filip Spencer nie maczał w tym zbyt wielu paluszków xD. Gdyby nie ta chińska mobilka, to pewnie już by zapowiedzieli:/. Pewnie po Metaphorze, czyli po 11 października będzie zapowiedź.
-
PERSONA 3
Znany leaker od Person już dawno potwierdził, Persony są w takim gazie, że spokojnie zobaczymy P4 Remake jeszcze w tej dekadzie. Coś też jest mowa o P1 i P2, w które pewnie większość ludzi nie grała, ale to już więcej roboty.
-
Shin Megami Tensei V
Nie wiem, czy można już zaliczyć, ale Metaphor też zapowiada się na mix Persony, SMT i czegoś z Final Fantasy. Będzie kalendarz, social linki, social stats, mapa świata, ale nie będzie romansów :). W zasadzie to dalej tylko Atlus robi konkurencję dla Atlusa, bo są po prostu najlepsi w swoim fachu :). Jeszcze dodałbym ostatnie Yakuzy, które mają też ten aspekt simowy dosyć rozbudowany. Co do Marvel Midnight Suns tej porażki dalej nie rozumiem, to była świetna gra, świetny pomysł, świetne systemy zarówno walki( połaczenie z karcianką też dosyć niezwykłe) jak i te socjalne, znani bohaterowie, a mimo to flop sprzedażowy.
- Elden Ring
-
Euro 2024
Hiszpania i Holandia - o tych 2ch reprezentacjach na pewno nie można powiedzieć, że grają kompromitujący antyfutbol. W przestrzeni publicznej nawet w Anglii się śmieją z Anglików, we Francji to samo śmieją się z Francji. Ale najbardziej smuci fakt, że jednak mamy typowy Puchar Narodów Afryki, bo nawet w Hiszpanii pierwsze skrzypce grają jacyś obywatele Sahary.