Skocz do zawartości

Sea of Stars


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.12.2021 o 19:59, 20inchDT napisał:

Mam deja vu. Już to gdzieś widziałem. Ogór nie zakładał tematu?

 

Wyszukiwarka mówi, że tylko waliłem posty w temacie o Messengerze.

 

 

Gra wygląda na wideo na dość powolną, ale ta muzyczka jest mocarna. Pewnie ogram, ale mam nadzieję, że będzie jakiś lepszy feel, niż w większości ostatnich indyków zrzynających formę z Chrono Triggera. Kurczę, to nie forma powinna być tym, co bierzecie z Chrono Triggera w 2021 roku...

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
8 minut temu, Pupcio napisał:

Dziwne że chrono triggera nie ruszają. Gram na telefonie teraz ale mnie łapy bolą i wolałbym zagrać na sprzęcie dla normalnych ludzi

Czemu nie kupiłes na PC? Coś tam grasz juz na kompie przecież. Wersja na Steam dostała porządny update. Przywrócili starą grafikę nawet. Powinno byc git.

Odnośnik do komentarza

Chained Echoes, Sea of Stars u mnie też mają wyższy prio niż Octopath, po rozczarowującej jedyneczce. 

16 godzin temu, Daffy napisał:

Graficznie wspaniałe, muzycznie mocny zawód, system walki bez jakiegokolwiek tutorialu, walki jak i samo poruszanie się dość wolne

 

Spodziewałem się że demko zrobi większe wrażenie albo po prostu mam poprzeczkę ustawiona za wysoko po chained echeos

Czyli gorsze pierwsze wrażenie niż Chained Echoes? 

Odnośnik do komentarza

Tak, jeśli ktoś naprawdę siedzi w czymś takim jak "l o r e Messengera" mdr to znajdzie w tym jakąś atrakcję.

 

Trudno specjalnie coś o tym powiedzieć na razie, poza tym że akcja Sea of Stars ma miejsce przed powodzią. Można się domyślać, że w grze zostanie pokazane, jak doszło do wydarzeń które były daleką mityczną przeszłością w Messengerze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...