Skocz do zawartości

Suikoden I & II HD Remaster: Gate Rune and Dunan Unification Wars


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Szwed napisał:

Mi tam tła wyglądają lepiej w oryginale. Ale przemalowane arty na plus, bo niektóre były paskudne. Gdybym ograł to te 20 lat temu, a nie 2 lata temu, to bym się jarał dość mocno. Tak to bardzo fajnie, że wychodzi, ale bez ogromnych emocji.

u mnie też 0 jaranka. Niech mnie obudzą jak wyjdzie 3 i 5, a dwojke mogę sobie odpalić na psp

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

u mnie też 0 jaranka. Niech mnie obudzą jak wyjdzie 3 i 5, a dwojke mogę sobie odpalić na psp

3 i 5 jak i reszta gier z ps2 fatalnie się zestarzały. Tu mam mieszane uczucia screen z walki co wrzucił bzduras totalnie na niekorzyść remasterow za to ogólnie dwójka i tła faktycznie fajnie wygląda bo jedynkę trochę straszy w hd:

image0.thumb.jpg.a925e9affe8204566586bdb2acba8984.jpg

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie grałem nigdy, więc dla mnie to nowy produkt. Jeżeli jakość podobna jak FF VI pixel, to biorę na premierę, czy I i II są powiązane fabularnie ,czy jak w Finalach tylko dzielą uniwersum? 

Sa powiązane, w jedynce pojawia się sporo postaci które później wracają. Niektóre mają swoje wątki które naprawde warto znać. Polecam mocno zapoznać się z jedynką mimo, że całosciowo nie jest to poziom dwójki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, devilbot napisał:

Zrobiłem małe porównanko. O kurde ktoś zapomniał o teksturach i kolorach:

FcwiUrvacAEH2_L.jpeg.a970f9ffddcec079606e98425552283e.jpeg

 

FcwiKucaUAEOxcr.jpeg.d02d7f603569865ed881333a1bf116f5.jpeg

Nie jestem akurat przekonany czy porównanie dotyczy tego samego fragmentu gry i lokacji. Oba Suikodeny miały chwilami kiepskie otoczenie w trakcie walk. Ten "zremastrowany" screen walki może równie dobrze dotyczyć zupełnie innej lokacji.

Na przykład jednej z tych. 

Ale fakt, ta akurat arena walki prezentuje się kiepsko.

facd6633e9798ef90a8b.thumb.jpg.5beabcbec5e83eddbfd3913085033408.jpg

suikoden-psx-10_big.jpg.cac60b9e0e1c1f9d77858180221dab66.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie grałem nigdy, ale dużo dobrego słyszałem o Suikodenach. Zastanawiam się czy dla nowych osób dziś będzie to w miarę grywalne, bo wiadomo jak ktoś grał lata temu patrzy raczej przez okulary nostalgii. Boje się że archaizmy z ery PS1 będą odrzucać. Pewnie sprawdzę, za dużo razy widziałem Suikodena II w topkach najlepszych jRPGów, żeby przejść obojętnie obok klasyka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...