KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Wreszcie coś ruszyło
-
007 First Light
No akurat jeżdżenie to w Mafii było lepsze i to znacznie :), za to stealth znacznie gorzej, ale ogólnie też mam podobne odczucia. Btw 14 sierpnia DLC do Old Country, ja chętnie obadam.
-
Gothic Remake
Nie chce mi sie siadać do kompa na weekendzie, pewnie jutro zacznę grać, ale nie wystarczy podmienić dll w tej grze, trzeba Optiscaler, jak w starych grach? Męczące, że w 2026 dalej trzeba grzebać w takich rzeczach... Co do gry to z demka też pamiętam, że pada się od byle czego, z OG pamiętam mało, bo mi nie podeszła. Walka wymaga też teraz trochę skilla, a nie tylko staroszkolnej meta progresji, generalnie Ci co przeszli, a znają OG są zachwyceni. No i są poziomy trudności, w OG nie było, hard się ciągle skaluje z wieloma rzeczami, a ten zwykły to po prostu na początku jest trudny, a kończymy jako Bogowie. Ten film widziałem, zakładka difficulty
-
Fire Emblem: Fortune's Weave
Forumowi alkoholicy, najpierw jeden pisał o DS jakieś bzdety, teraz o Directie xD. Nie pisać na forum w sobotę, mówiłem. Będzie Avatar na bank, to jakaś teoria na razie, pewnie kryją do końca.
-
własnie ukonczyłem...
Recka jak recka, ale nigdy nie widziałem, żeby ktoś się tak zerzygał na genialne dzieło Low Roar. Requiescat in pace Ryan Karazija mam nadzieję, że tego nie czytasz.
- Final Fantasy VII Rebirth
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Daję symboliczne 1 zł- Final Fantasy VII Rebirth
Zostanie przy UE4 i wydanie Revelation na tym samym UE4 to decyzja idealna, Japończycy się rzucają na całą trylogię i teraz dopiero rozkręcą się z marketingiem. Mimo początkowych płaczów i decyzji biznesowych trylogia ma szansę na 25-30 mln kopii jak nic po wydaniu Revelation. Już sprzedali około 15 baniek jedynki i dwójki.- Final Fantasy VII Rebirth
- Xenoblade Genesis
Kto w końcu ma prawa do Xenogears? Nie grałem i nawet oficjalnie nie ma za bardzo na czym, poza tym Ci co grali mówią, że zajebista, ale niedokończona. Trzebaby rozwiązać wreszcie ten problem.- Final Fantasy Resonance
"Wiele osób mówiło, że chciałoby to jako tytuł konsolowy. Że nie zagrają, tylko dlatego, że to mobilka. Wkurzało mnie to." - mnie też- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Si, Gamepass do dzisiaj jest "piracony" na masową skalę, a przez kilka lat był dosłownie za 4 złote.- Gothic Remake
Duży patch wjechał na PC, konsole pewnie zaraz też, co pozwala wybrać poziomy trudności tego otwierania zamków. Gothic 1 Remake - Gothic 1 Remake — Patch 1.0.1 Is Live!...Gothic 1 Remake — Patch 1.0.1 Is Live! Hello Gothic Community, It has been one week since the release of Gothic 1 Remake, and we've received an incredible amount of feedback from all of you. Thank you Zakupiłem kopię, zobaczymy jak się teraz rąbie to drewno, 25 lat temu mnie to nie zachwyciło, ale teraz coś czuję będzie lepiej. 500k kopii, nieźle Gothic 1 Remake - Gothic 1 Remake Sells 500.000 Copies in...Half a Million Nameless Heroes: Gothic 1 Remake Sells 500.000 Copies in First Week Barcelona, Spain / Vienna, Austria - June 12th, 2026: The Gothic 1 Remake launched just one week ago and has already- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
To już Sezon 10 zaraz, ale to minęło- Fire Emblem: Fortune's Weave
O lol, gratulacje za wykminienie oferty :D.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Xbox wydawał na studia, wydawał przez lata za opłacanie gier devom do gamepassa i ostatnie 2-3 lata chcieli już zarabiać, ale nie mają na czym, bo wszystko jest za półdarmo, albo z 30% taxem dla Gabena lub PSN xD.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Chodzi o to, że obecnie zarabiają nie 30%+ jak mogliby, a 3%, było 2 dni temu w artykule 100 dni do końca Xboxa, to jest all time low.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
No jak widać nie bardzo. Ostatecznie Xbox obecnie za każde WYDANE 100 złotych zarabia 3 złote, to gorzej jak w branży handlu detalicznego.- Najpopularniejsze postacie z gier według Japończyków
Najpopularniejsze postacie z gier według Japończyków- Final Fantasy VII Rebirth
- Valor Mortis
Myślę, że może być nawet gorzej.- God of War Laufey
Analizowali się nad tym trailem tam :D? Widać wierne community, więcej razy oglądałem tylko trailer Part 2.- God of War Laufey
No Zelda tez miała reveal trochę później.- God of War Laufey
Przecież jest napisane, co brali pod uwagę w modelu. Nie widziałem, by o Spyro było 150 tematów na forach i 250 artykułów. - Xbox Series - komentarze i inne rozmowy