Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Wreszcie coś ruszyło
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Ogólne
    No akurat jeżdżenie to w Mafii było lepsze i to znacznie :), za to stealth znacznie gorzej, ale ogólnie też mam podobne odczucia. Btw 14 sierpnia DLC do Old Country, ja chętnie obadam.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Nie chce mi sie siadać do kompa na weekendzie, pewnie jutro zacznę grać, ale nie wystarczy podmienić dll w tej grze, trzeba Optiscaler, jak w starych grach? Męczące, że w 2026 dalej trzeba grzebać w takich rzeczach... Co do gry to z demka też pamiętam, że pada się od byle czego, z OG pamiętam mało, bo mi nie podeszła. Walka wymaga też teraz trochę skilla, a nie tylko staroszkolnej meta progresji, generalnie Ci co przeszli, a znają OG są zachwyceni. No i są poziomy trudności, w OG nie było, hard się ciągle skaluje z wieloma rzeczami, a ten zwykły to po prostu na początku jest trudny, a kończymy jako Bogowie. Ten film widziałem, zakładka difficulty
  4. Forumowi alkoholicy, najpierw jeden pisał o DS jakieś bzdety, teraz o Directie xD. Nie pisać na forum w sobotę, mówiłem. Będzie Avatar na bank, to jakaś teoria na razie, pewnie kryją do końca.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Recka jak recka, ale nigdy nie widziałem, żeby ktoś się tak zerzygał na genialne dzieło Low Roar. Requiescat in pace Ryan Karazija mam nadzieję, że tego nie czytasz.
  6. Mam to samo xD. Znicz 2 wraca do łask.
  7. Daję symboliczne 1 zł
  8. Zostanie przy UE4 i wydanie Revelation na tym samym UE4 to decyzja idealna, Japończycy się rzucają na całą trylogię i teraz dopiero rozkręcą się z marketingiem. Mimo początkowych płaczów i decyzji biznesowych trylogia ma szansę na 25-30 mln kopii jak nic po wydaniu Revelation. Już sprzedali około 15 baniek jedynki i dwójki.
  9. Nie no to był ex na PS5 i wtedy ustalali cenę z Panem Ryanem.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Switch 2
    Kto w końcu ma prawa do Xenogears? Nie grałem i nawet oficjalnie nie ma za bardzo na czym, poza tym Ci co grali mówią, że zajebista, ale niedokończona. Trzebaby rozwiązać wreszcie ten problem.
  11. "Wiele osób mówiło, że chciałoby to jako tytuł konsolowy. Że nie zagrają, tylko dlatego, że to mobilka. Wkurzało mnie to." - mnie też
  12. Si, Gamepass do dzisiaj jest "piracony" na masową skalę, a przez kilka lat był dosłownie za 4 złote.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Duży patch wjechał na PC, konsole pewnie zaraz też, co pozwala wybrać poziomy trudności tego otwierania zamków. Gothic 1 Remake - Gothic 1 Remake — Patch 1.0.1 Is Live!...Gothic 1 Remake — Patch 1.0.1 Is Live! Hello Gothic Community, It has been one week since the release of Gothic 1 Remake, and we've received an incredible amount of feedback from all of you. Thank you Zakupiłem kopię, zobaczymy jak się teraz rąbie to drewno, 25 lat temu mnie to nie zachwyciło, ale teraz coś czuję będzie lepiej. 500k kopii, nieźle Gothic 1 Remake - Gothic 1 Remake Sells 500.000 Copies in...Half a Million Nameless Heroes: Gothic 1 Remake Sells 500.000 Copies in First Week Barcelona, Spain / Vienna, Austria - June 12th, 2026: The Gothic 1 Remake launched just one week ago and has already
  14. To już Sezon 10 zaraz, ale to minęło
  15. O lol, gratulacje za wykminienie oferty :D.
  16. Xbox wydawał na studia, wydawał przez lata za opłacanie gier devom do gamepassa i ostatnie 2-3 lata chcieli już zarabiać, ale nie mają na czym, bo wszystko jest za półdarmo, albo z 30% taxem dla Gabena lub PSN xD.
  17. Chodzi o to, że obecnie zarabiają nie 30%+ jak mogliby, a 3%, było 2 dni temu w artykule 100 dni do końca Xboxa, to jest all time low.
  18. No jak widać nie bardzo. Ostatecznie Xbox obecnie za każde WYDANE 100 złotych zarabia 3 złote, to gorzej jak w branży handlu detalicznego.
  19. Najpopularniejsze postacie z gier według Japończyków
  20. SE Wie, że na S2 teraz jest teraz hype na FF7 Remake, szczególnie w Jp, na Famitsu widziałem, że nawet top 2, za jakimś chińskim czymś, przygotowania do Revelation pełną parą. Jak jakiś Japończyk 30-40 letni ma przejść trylogię FF7 w ciągu roku, to zrobi to w metrze, cena nieważna.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Rozi temat w Ogólne
    Myślę, że może być nawet gorzej.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Analizowali się nad tym trailem tam :D? Widać wierne community, więcej razy oglądałem tylko trailer Part 2.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    No Zelda tez miała reveal trochę później.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Przecież jest napisane, co brali pod uwagę w modelu. Nie widziałem, by o Spyro było 150 tematów na forach i 250 artykułów.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.