Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na lysyolec temat w Kącik RPG
    P3 remake wygląda na PC jak gra z roku 2007, dla porównania Metaphor na tym samym sprzęcie jak gra z 1898, jeszcze przed odkryciem technik antyaliasingu.
  2. Przecież cast z prequela 10x lepszy, niż Ci nowi, kto będzie płakał za nimi...
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Atlus ma z MS umowę na marketing i gamepass dla Person.
  4. Zniszczalność otoczenia na UE5, widać da się.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Po 2 milisekundowym teaserze wygląda, że będzie coś z horroru, zobaczymy.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Na razie jedyne mocne info, to, że nie będzie na S2.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Ehh no Geoff w tym roku wygrał konfy.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Ale beka, to leak pokazał więcej niż ten teaser, dodatkowo brak roku wydania, pewnie 2028.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Chyba ich pojebało z takim gównem na teaser.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Atlus
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Kolejna gra na 24 wrzesień xDD.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Zawsze wierzyłem w markę XBOX.
  13. 2h razem z E-Day Direct tak słyszałem od kolegi Geoffa.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Żeby blantmana robić 10 lat xD. Przesunęło się
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ogqozo temat w Kącik Sportowy
    W kobiecym tenisie nie ma obecnie specjalistek od traw, to jest random, zależy która ma kiedy okres.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Remasterowanie gry na 5/10, gdzie akurat oprawa była najlepszym elementem całosci i dzisiaj dalej robi to już naprawdę trolling, mają lepsze w portfolio.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Znam też taki przykład ze swojej klasy. Ja grać w RPG zacząłem od Baldurów, czyli jakoś 2 lata wcześniej, potem genialny Morrowind w 3D i już Gothic wydawał się dla mnie drewnem i nigdy go nie ukonczyłem, a kumpel w zasadzie po Gothicu przez całą podstawówkę nic innego nawet nie spróbował, bo grał tylko w to i nawet nie chciał słyszeć, że jest coś innego, być może lepszego. Na pewno to był jakiś fenomen tamtych lat, sequel podobnie. Recka remake'u PC Gamer: https://www.pcgamer.com/games/rpg/gothic-1-remake-review/ 60 / 100 Gothic 1 Remake may have made concessions for new players, but remains an RPG for people who think Daggerfall was the last good Bethesda game.
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Status tej produkcji polega na tym, że dla Januszy na PC w 2001 roku to był pierwszy RPG.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na lysyolec temat w Kącik RPG
    W sumie fakt mogą zrobić jak z P3 i P4, najpierw remastery potem rimejki.
  20. Przeszedłem jakoś 664 gry i tak mi się wydaję, hmm :). No z PC nie ma mowy że zrezygnują na tym etapie, ale patrząc przez pryzmat konsol sprawa oczywista, że nie będzie jęczenia, jak nie ma z czym porównać, poza tym zawsze tak było, że exy są bardziej dopracowane. Ja to nawet wywaliłbym pecety i zostawił do strategii, ale to już ortodox :).
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na lysyolec temat w Kącik RPG
    Metaphor i P3R też wyszły w tym samym roku, a do tego wtedy wyszła wielka Yakuza i Rebirth, nie ma żadnego problemu. 2027 to będzie 2024-2. P1 i P2 mają sens w remasterze? Tam chyba sporo trzebaby pozmieniać, nie wiem nie grałem, ale tak, żeby to było grywalne i wyglądało to raczej rimejk.
  22. Ciekawe, czy to ostatnia taka gra Sony. Jak nie wyjdzie uniwersalny hit na miarę pierwszego The Last of Us nikt już takiego budżetu im nigdy nie klepnie. To musi być coś genialnego, tylko za jaką cenę. Tam była tabelka, że była bardzo wysoka cena per sztuka, dużo kupiło na premierę potem ucichło trochę i przy serialu poszło znowu w górę. Generalnie ND z tych wszystkich kredytów od Sony już pewnie i tak przepaliło prawie wszystko i na pewno jest nerwowo.
  23. Niech anulują wszystko, gry ekskluzywne od wydawców first party premium smakują inaczej i chodzą lepiej. Microsoft zaczyna rozumieć.
  24. W leaku Insomniaca Part 2 miało 16 mln, a to było przed wydaniem PC i remastera z 2024. Na PC zeszło około miliona kopii według estymacji Steam db. Gra ciągle się sprzedaje.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.