Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Pokemony, Bayonetta, Fire Emblem? Wszystkie ocenione niżej/lub naprawdę nisko jak na Nintendo.
  2. Właśnie ta mapa to jest ból i zupełnie nie rozumiem, jak można tego bronić. Metacritic 88, tylko dlatego, że to Zelda.
  3. Wszystkie sequele w drugiej połowie życia Switcha zawiodły, często przez fatalną warstwę techniczną rodem z PS2 (tylko Xeno 3 dał radę). Niestety tutaj będzie to samo. Zagram kiedyś, nie ma tu nic nowego, Nintendo mogłoby juz iść do przodu, a nie odcinać kupony. Prawda jest brutalna dla fanów marki, ale inni odjechali trochę, lub też dojechali gameplayowo, a odjechali już zupełnie technologicznie.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    To jest najgorsza bron w grze moim zdaniem, nikogo nią nie ubiłem chyba, nawet z tymi detonatorami xD.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Podoba mi się bardziej niż RE2R, nie można oceniać gry tylko przez ilość zmian, tutaj jest oczywista oczywistość, że jest ich mniej, ale sama gra i jej design to top wszechczasów i nawet kolejne 20 lat tego nie zmieni. Tylko manualnie.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Jedyny wyznacznik ocen od graczy, to Steam, gdzie rzeczywiście trzeba grę posiadać. A tam jak jest każdy widzi. Kończę już zameczek, niemal 10h na liczniku, złoty remake. Delektuję się nim powoli wieczorkami.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Ta maszyna zabiła mojego Switcha Lite, myślę, że dopiero DLC do Xeno 3 i nowa Zelda go wskrzeszą. Tylko exy tam i to też patrząc już z obrzydzeniem na tej mały ekran i rozdziałkę 540p.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na c0ŕ temat w Ogólne
    Nowy Final Boss z ostatniego DLC - Castlevania pokonany, buildy na bleeding są przekozackie w tej grze, prawie jak god mode :D. Na razie chyba kończę przygodę, chociaż wiele biomów i wyższe poziomy trudności jeszcze gdzieś pozostawały, czuję się już i tak spełniony w tej grze. Wrócę pewnie jak będzie jakiś nowy content. Rzeczywiście jeden z lepszych rogalików, a już na pewno pod względem kontentu, bo jest tego masa i wszystko wysokiej jakości.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Ja lecę normal, zginąłem tylko 2 razy, a kilka razy miałem sytuację podbramkową, ale dopiero wbijam do zamku, tutaj się zacznie pewnie . Ogólnie poziom normal jest ok, nie uważam, żeby był za niski. A gra dowozi, im dalej tym lepiej, każdy aspekt poprawiony względem oryginału. Shotgun ma maxa już ulepszyłem, jest uzależniający :D. Po 6 chapterach u mnie to nota maksymalna, remake idealny.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Początkowe chaptery za mną. Piękna gra, ZNACZNIE rozbudowana względem oryginału. Wygląda i działa kapitalnie. Efektowna, mroczna, mięsista. No GOTY remaków w tym roku na 100%, sorry Dead Space, ale król jest tylko jeden.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Nie ma mechaniki dla looserów, że jak za dużo giniesz to pytają:)?
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Była tak krótka, że zanim kolega się zalogował, to w innej strefie czasowej już skończyli, dlatego niski peak :D.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na rastafuraj temat w Graczpospolita
    Gdzie takie ładne rośliny rosną?
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Popularność rośnie z części na część, wyłączając trójeczkę.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Podrzucam, może kogoś zainteresuje, jak chce dzisiaj RE4R na Decku odpalić. Wstępne info, wyciągnąć 40 fps się da z FSR 2.0. W opisie są ustawienia. Nie wymaga podpinania nowego protona.
  17. Odpaliłem dzisiaj, żeby przypomnieć sobie mechaniki jeden obóz bandytów. Jestem pod wrażeniem, jak po patchach ta gra wygląda, teraz to już nie top3, ale top1 i do tego tryb performance jest teraz ostry jak żyleta, będę po dlc calakował, myślę, że to dobry moment :).
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    No też muszę powiedzieć, że stary efekt był lepszy, ale zrobili, co chcieli fani :D.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Trzeba uważać z czerwienią w ustawieniach, ten Vram usage w grach Capcomu to dobry wyznacznik.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Czy jest szansa na 40 fps dla decka :). Na nim przejde drugi raz :). Dawno nie miałem takiego chyba na Resident, ostatni raz przy Village (ogólnie zawsze mam chyba na Residenty).
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Mi na Kinguinie anulowali preorder :D. Kupiłem drugi raz to samo i poszło (chyba od innego dostawcy). Ogólnie te sklepy z keyami niby są ok, ale jednak zawsze przy preorderze jest dreszczyk emocji, że coś spierdolą. Polecam bezpośrednio dać te 15% wincyj :D.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Dzisiaj mam nockę. Z RE4 of course :D. Nie ma mico stuttera z Denuvo? Good, very good :).
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Yakuza w PL dub to by była gra boża.
  24. Fajnie, że DLC po zakończeniu gry i ciekawe jak rozwiążą w 3jce temat Sylensa :/. DLC od Sony tyle kosztują. Tsushima też miało tę cenę, a było całkiem zacnym DLCkiem.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na c0ŕ temat w Ogólne
    Nie wiem jak to wyglądało na premierę, ale jak jesteś wprawiony, to leciutko i szybko porobisz DLC. Mi zajęło 15h "przejście" od zera do tego podstawowego bossa, wszystkie DLC biomy są trudniejsze, więc warto dalej robić podstawową ścieżkę, a dopiero potem resztę. Jest też Custom Mode.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.