Skocz do zawartości

Frakcje (aka niedojechany multiplayer od ND)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

ND ma chyba 2 zespoły i to multi pewnie robi B team. Cuckman gadał, że też nad czymś pracuje niezapowiedzianym. Decyzja dosyć zrozumiała, bo sony w zalewie swoich TPP adventure exów praktycznie nie ma ani 1 gry z wartym uwagi multi, gdzie MS tu zasadniczo ich wciąga dupą od zawsze(święta trójca halo, forza, gearsy)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Soban napisał:

Cuckman gadał,

Gadał że mają multiple projects, more than ever before.

 

mocno się rozrośli, kwestia tylko w jakich stadiach są te ich gry, Remake wychodzi zaraz, frakcje  w przyszłym roku? Cuckman wiadomo że nad nowym IP pracuje i może coś jeszcze w post produkcji

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Soban napisał:

ND ma chyba 2 zespoły i to multi pewnie robi B team.

Multi robią ci sami ludzie, którzy mają na końce multiplayer z Uncharted i TLoU. 

 

Tak jak obstawiałem ponad rok temu, zdania nie zmieniam, gra będzie wydana na wzór Apex, Fortnite itp., duży tryb battle royal, bo akurat świat TLoU nadają się do tego idealnie, plus inne tryby. Jeżeli tylko poziom będzie taki sam dobry jak w pierwszych Frakcjach, to znów multi na lata. 

 

Miałem nadzieję, że zaprezentują jakiś zwiastun, a tu pierwsze informacje dopiero w nowym roku. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli jakaś gra pasuje do battle royal to jest to tlou i jego uniwersum. Tylko bez skakania z samolotu LOL:pawel:  Już multiki w uncharted i tlou były naprawdę dobre i solidne a tutaj będzie to ich główny projekt na tapecie to jaranko i czekanko:banderas:

4 godziny temu, MaLeKrSkr napisał:

Czyli remaster dwójki dostaniemy pewnie przy okazji premiery tych "Frakcji". Ja na multi parcia nie mam, więc jak będzie to będzie. Remake sprawdzę, bo grałem w to na PS3. Swoją drogą kiedyś była mowa o jakimś sci-fi w kosmosie na wzór "Mass Effecta". Może nad tym pracują? 

Tak, było coś o mrocznej grze scfi, pewnie jakiś thiller. Czuję, że czeka nas generacja gier w klimatach dead space :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MaLeKrSkr napisał:

Mi to akurat nie przeszkadza, bo bardzo lubię takie klimaty. Pamiętam też, że były jakieś grafiki gry sci-fi połączonej z czasami arturiańskimi, ale czy to było legitne? 

Mi też pasują takie klimaty. Santa Monica chyba też coś podobnego klepie. Co do tej gierki naughty dog to pamiętam tylko, że jakieś castingi były ale więcej detali nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze pamiętam to seria komiksów, które zbieraliśmy w jednej części rozgrywała się gdzieś w kosmosie. Może już wtedy tworzono jakiś zarys nowego świata, fabuły, postaci itp. Martwi mnie kierunek w jakim idą, czyli gra jako usługa. Może jakościowo będzie dobrze ale koniec końców za dobrą zabawę będzie trzeba zapłacić więcej niż 350 zł... Jeżeli nie, to po co stawiać na gry jako usługi? Każdy chciałby mieć swoje GTA Online ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
On 6/9/2022 at 10:03 PM, Pupcio said:

Tworzone w nieskończoność i pewnie nie będzie miało nic wspólnego z multi jedynki. YEBAĆ. Chciałem w to grać 2 lata temu teraz mogą mnie w cuckmena cmoknąć :)

 

:sir:Z ust mi to mistrzu wyjąłeś. Nie dość że dwa lata po premierze to jeszcze nie za darmo oczywiście i trzy i pół bomby się należy :szekle:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...