Jump to content

Frakcje (aka niedojechany multiplayer od ND)


Figuś

Recommended Posts

ND ma chyba 2 zespoły i to multi pewnie robi B team. Cuckman gadał, że też nad czymś pracuje niezapowiedzianym. Decyzja dosyć zrozumiała, bo sony w zalewie swoich TPP adventure exów praktycznie nie ma ani 1 gry z wartym uwagi multi, gdzie MS tu zasadniczo ich wciąga dupą od zawsze(święta trójca halo, forza, gearsy)

Link to comment
3 minuty temu, Soban napisał:

Cuckman gadał,

Gadał że mają multiple projects, more than ever before.

 

mocno się rozrośli, kwestia tylko w jakich stadiach są te ich gry, Remake wychodzi zaraz, frakcje  w przyszłym roku? Cuckman wiadomo że nad nowym IP pracuje i może coś jeszcze w post produkcji

Link to comment

Oni jako nieliczni akurat trzymają się bardzo dobrze jak na gry AAA. Wcześniej(7 generacja) wydawali gry średnio co dwa lata, a teraz co trzy, wliczając spin offa uncharted i rimejk, to odpowiednio rok i dwa lata. Jakby utrzymywali takie tempo nadal, zachowując jakość, to nic, tylko się cieszyć.

Link to comment
7 godzin temu, funditto napisał:

Czyli ND robi GAAS.. to tyle w temacie, że GAASy będą robić te gorsze studia Sony, a te lepsze gry dla jednego gracza 

Spokojnie, zaraz się zmieni narracja i okaże się że te gry usługi to w sumie nie są takie złe

Link to comment
13 godzin temu, Soban napisał:

ND ma chyba 2 zespoły i to multi pewnie robi B team.

Multi robią ci sami ludzie, którzy mają na końce multiplayer z Uncharted i TLoU. 

 

Tak jak obstawiałem ponad rok temu, zdania nie zmieniam, gra będzie wydana na wzór Apex, Fortnite itp., duży tryb battle royal, bo akurat świat TLoU nadają się do tego idealnie, plus inne tryby. Jeżeli tylko poziom będzie taki sam dobry jak w pierwszych Frakcjach, to znów multi na lata. 

 

Miałem nadzieję, że zaprezentują jakiś zwiastun, a tu pierwsze informacje dopiero w nowym roku. 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Jeśli jakaś gra pasuje do battle royal to jest to tlou i jego uniwersum. Tylko bez skakania z samolotu LOL:pawel:  Już multiki w uncharted i tlou były naprawdę dobre i solidne a tutaj będzie to ich główny projekt na tapecie to jaranko i czekanko:banderas:

4 godziny temu, MaLeKrSkr napisał:

Czyli remaster dwójki dostaniemy pewnie przy okazji premiery tych "Frakcji". Ja na multi parcia nie mam, więc jak będzie to będzie. Remake sprawdzę, bo grałem w to na PS3. Swoją drogą kiedyś była mowa o jakimś sci-fi w kosmosie na wzór "Mass Effecta". Może nad tym pracują? 

Tak, było coś o mrocznej grze scfi, pewnie jakiś thiller. Czuję, że czeka nas generacja gier w klimatach dead space :)

Link to comment
4 minuty temu, MaLeKrSkr napisał:

Mi to akurat nie przeszkadza, bo bardzo lubię takie klimaty. Pamiętam też, że były jakieś grafiki gry sci-fi połączonej z czasami arturiańskimi, ale czy to było legitne? 

Mi też pasują takie klimaty. Santa Monica chyba też coś podobnego klepie. Co do tej gierki naughty dog to pamiętam tylko, że jakieś castingi były ale więcej detali nie kojarzę.

Link to comment

Jeżeli dobrze pamiętam to seria komiksów, które zbieraliśmy w jednej części rozgrywała się gdzieś w kosmosie. Może już wtedy tworzono jakiś zarys nowego świata, fabuły, postaci itp. Martwi mnie kierunek w jakim idą, czyli gra jako usługa. Może jakościowo będzie dobrze ale koniec końców za dobrą zabawę będzie trzeba zapłacić więcej niż 350 zł... Jeżeli nie, to po co stawiać na gry jako usługi? Każdy chciałby mieć swoje GTA Online ;)

Link to comment
  • 4 months later...
On 6/9/2022 at 10:03 PM, Pupcio said:

Tworzone w nieskończoność i pewnie nie będzie miało nic wspólnego z multi jedynki. YEBAĆ. Chciałem w to grać 2 lata temu teraz mogą mnie w cuckmena cmoknąć :)

 

:sir:Z ust mi to mistrzu wyjąłeś. Nie dość że dwa lata po premierze to jeszcze nie za darmo oczywiście i trzy i pół bomby się należy :szekle:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...