Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po tym, co zrobili z The Twin Snakes podchodzę mimo wszystko z lekkim dystansem. Bo bez Kojimy równie dobrze mogą coś spierdolić, albo tak mocno naciągnąć, że wyjdzie coś w stylu współczesnej adaptacji na Netflixie. A tymczasem tu potrzeba czegoś na miarę Remaku RE4 lub lepiej.

 

Ale cieszy kolekcja remasterów. Co prawda raptem rok temu ukończyłem na PS3, ale i tak kupię i przejdę po raz setny. Liczę, że będzie pudełko. A niech to jeszcze na PC wydadzą, to już w ogóle bajka, kupię dwa razy. :D

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, KJL napisał:

Jakby to miały by być rimejki takie jak w przypadku Resident Evil 2 na przykład to fajnie jakby zrobili całą trylogię. Nie wiem czemu zaczynają od trójki. 

Bo była pierwsza? Hahahah chronologicznie z największych odsłon to właśnie SE był pierwszy ;) 

Na Remake czekam mocno i biore w ciemno

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Whisker napisał:

Bo była pierwsza? Hahahah chronologicznie z największych odsłon to właśnie SE był pierwszy ;) 

Na Remake czekam mocno i biore w ciemno

 

Wiesz, może i był chronologicznie pierwszy, ale najlepiej wygląda. Najchętniej zobaczyłbym właśnie najpierw remake 1. 

 

Tak tylko dodam, że czytałem informacje na temat tych kolekcji i MGS IV nadal będzie nigdzie niedostępny.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że czwórka i inne Peace Walkery pojawią się w Volume 2, Volume 3 itd.

Ja osobiście nie mogę się doczekać tej trójeczki, ale tak jak piszecie, jest szansa, że wyjdzie z tego zabugowany gniot. W każdym razie czekam równie podekscytowany jak na FF VII po E3 w 2015 r.

Odnośnik do komentarza

Sądząc po tym wpisie developera, to cała seria zmierza na współczesne platformy. Tj. można przypuszczać, że kolekcja klasyków trafi również na PC i Xboxa. Cieszy mnie to niezmiernie. Oby tylko nie namieszali zbyt dużo, tylko i wyłącznie celem wycięcia wszelkich nawiązań do Konami i Kojimy...

 

Screeny z Delty jakoś dupy nie urywają, ale poczekamy, zobaczymy.

 

PS. Original voice characters

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Suavek said:

Sądząc po tym wpisie developera, to cała seria zmierza na współczesne platformy. Tj. można przypuszczać, że kolekcja klasyków trafi również na PC i Xboxa. Cieszy mnie to niezmiernie. Oby tylko nie namieszali zbyt dużo, tylko i wyłącznie celem wycięcia wszelkich nawiązań do Konami i Kojimy...

 

Screeny z Delty jakoś dupy nie urywają, ale poczekamy, zobaczymy.

 

PS. Original voice characters

 

Będzie też na Xboxa:

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Będzie też na Xboxa:

 

MGS3 jest potwierdzony na PS5, XSX i Steam. Ja się zastanawiałem tylko nad kolekcją MGS1-3, czy również na te platformy, ale myślę można spokojnie założyć, że tak.

 

Cyfra na PC, pudło na PS5. ;) Tj. o ile czegoś nie spartolą, niczym Rockstar.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Suavek napisał:

Ja się zastanawiałem tylko nad kolekcją MGS1-3, czy również na te platformy, ale myślę można spokojnie założyć, że tak.

Z notki prasowej wynika, że wpadnie "for the first time at latest platforms", ale kto ich tam wie. Może to oznaczać np. PS5 i PC, albo wszystko oprócz Xboxa jak to ostatnimi czasy wydawcy mają w zwyczaju robić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...