KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
FATAL FRAME/Project Zero II: Crimson Butterfly REMAKE
Graficznie jest zajebiście, jak się pójdzie dalej w wioskę to dopiero widać, że jest to dobrze zrobione. Walka też na normalu na początku (po demo) ok, sporo jest od razu możliwości, nie spodziewałem się, że to będzie takie wciągające fotografowanie.
-
FATAL FRAME/Project Zero II: Crimson Butterfly REMAKE
Taka moda :D
-
FATAL FRAME/Project Zero II: Crimson Butterfly REMAKE
O co chodzi?
-
FATAL FRAME/Project Zero II: Crimson Butterfly REMAKE
Strój z preordera bardzo fajny ^^. Ok, zagra się wieczorem, ciężko mi się wkręcić w klimat w ciągu dnia.
-
FATAL FRAME/Project Zero II: Crimson Butterfly REMAKE
Też na słuchaweczkach, dźwięk robi.
-
Crimson Desert
Brałem z ME, to teraz mnie zmartwiłeś, bo ten steelbook edition to jakiś biały kruk na kilka krajów tylko, ciekawe, czy ME się wywiąże.
-
Project Helix - dyskusje ogólne
Gry next gen "Helix" będą miały pewnie preset configu, normalnie taki jak na Steam Decku profile i tyle. Plus nowego UI jest taki, że od kwietnia będzie na Win11, więc do* czasu wyjścia Helixa może zdąży wyjść z Bety, podobno pobiera 9% mniej zasobów, niż załadowany Windows, więc każdy użytkownik PC Game Pass i Steama zyska od razu.
-
Project Helix - dyskusje ogólne
Devilbot zmienił narrację. Pojawiły się komplikacje w komunikacji korporacji z graczem.
-
Crimson Desert
Kupiłem steela w pudle na PS5 Pro, będę może żałował, ale chce grać na kanapie bez trzymanki, za kilka lat się zrobi double dip na PCMR w wersji 2.0.
-
FATAL FRAME/Project Zero II: Crimson Butterfly REMAKE
Na PC w 60 fps mam to samo odczucie xD. Niby 60 fps, a wszystko w slowmo. A i wyłączcie VRR sobie na PC, wtedy gra działa w 60 fps lepiej, nie wiem dlaczego tak jest, bo niby nic nie dropi, ale kamera płynniej chodzi. @Szermac widziałeś maksymalny film grain w photomode xD? btw na PC zapisy się same nie przeniosły, @Amer przenosiłeś sam, czy od nowa zaczynałeś?
-
FATAL FRAME/Project Zero II: Crimson Butterfly REMAKE
Ja normal, można zmienić w dowolnej chwili o dziwo.
-
Silent Hill 2 Remake
5 baniek wow
-
Champions League
Rosną szanse na finał Real-Barca, ew. Real-Atletico... Aczkolwiek ten Bayern w tym roku wygląda mocarnie i znowu mają reinkarnacje Robbena w zespole. Jakby Bayern sięgnął po LM, to Michael Olise musi zdobyć nagrody piłkarza roku, nie ma innej opcji. No chyba, że Francja nic nie zagra w MŚ.
-
Tormented Souls II
W TS2 jest dużo tego wyjmowania właśnie, przekładania, z tymi bateryjkami to chyba z 3 razy trzeba było żonglować, ja przynajmniej miałem tylko jedną parę, fajne to i dobrze zaanimowane.
-
Champions League
W ogóle ta ćwiartka z samymi nieoczywistymi drużynami, teoretycznie niby Arsenal to bierze, ale Bodo jest w takim gazie, że różnie może być.
-
Crimson Desert
-
Project Helix - dyskusje ogólne
Będzie FSR Diamond, ciekawe, czy nazwą go XSSR. do kawki skrót wydarzeń FSR Amestyst/Diamond, Następny będzie Emerald/Pearl xD, widać to fani poksów są.
-
Project Helix - dyskusje ogólne
Pewnie tak, z drugiej strony to w 95% rynek fanatyków Nvidii. AMD z szansami więc na powrót do dwucyfrowego marketshare :).
-
Project Helix - dyskusje ogólne
PC = Personal Console Jakby zrobili napęd to już był się pochwalili, szkoda, ale było to do przewidzenia.
-
Project Helix - dyskusje ogólne
Jeszcze w kuluarach plotki o wstecznej na PC, w sensie takim zwykłym, bo podobno żadnego "chipa" nie ma, pracują po prostu nad emulacją gier cyfrowych z Xboxa i Xboxa 360. To będzie nic innego jak brandowany pecet z ulepszoną nakładką z Roga Xbox Ally X. Szansa w tym, że będzie mocny w dobrej cenie, ale raczej nisza.
-
Champions League
xD A co Ty mi wysyłasz? Włosi, Anglicy? Lol, popatrz na wczorajsze i przedwczorajsze wyniki, a nie ranking.
-
Champions League
Wyglada na to, że z 6 klubów z Anglii zostanie może Arsenal, niesamowite osiągnięcie. Hiszpańskiego kluby po raz kolejny udowadniają, że w h2h są megaskuteczni.
-
Crimson Desert
Polacy wybrali dobry silnik, co moze pójść nie tak xD.
-
Project Helix - dyskusje ogólne
Nie wiem, próbuję doczytać, pewnie tak. Przecież GTA VI na tym nie pojdzie, prawda? A może jednak pójdzie xD. Raczej tak. Update: Microsoft is bringing the Xbox mode that originally shipped with the Xbox Ally handheld to more Windows computers "to select markets starting in April," as well as Advanced Shader Delivery, which precompiles shaders so you can download them alongside a game or its updates, instead of having to wait when you launch a title.
-
Project Helix - dyskusje ogólne