Jump to content

[*]


Cris

Recommended Posts

Kamila Skolimowska (lekkoatletyka , rzut młotem)

 

Zmarła niespodziewanie 18 lutego 2009 w czasie zgrupowania polskich lekkoatletów w Portugalii. Według informacji przekazanych PAP, zasłabła podczas treningu. Podczas transportu do szpitala w Vila Real de Santo António straciła przytomność. Mimo godzinnej reanimacji lekarzom nie udało się jej uratować.

 

Jej najlepsze osiągnięcia :

Złoty medal olimpijski w Sydney (2000)

Srebrna i Brązowa medalistka z 2002 i 2006 roku

 

bc3a6068e51a647019e0fd6d2944166c,24,1.jpg

Edited by Cris
Link to comment
Wpisujcie miasta które żegnają Kamilę!

 

Nie no,proszę was...

 

 

ale co się burzysz niepotrzebnie. Temat nie musi służyć wstawianiu smutnych minek, może być informatorem kto kiedy umarł, w jednym temacie, a nie jak kiedyś dla każdego oddzielny. Imo pomysł dobry, ja np. nie przeglądam wp, onetów i tym podobnych elektronicznych faktów.

 

Nikt ci nie każe tu wchodzić, to takie proste, skorzystaj z tego.

 

 

Link to comment
Jak Manor słusznie zauważył, temat od teraz służy jedynie celom informacyjnym. Nie piszemy od tej pory postów komentujących czyjąś śmierć, jedynie informacje, że jakiś sportowiec umarł i też coś o nim. Kto pierwszy, ten lepszy :twisted2:
Link to comment

Przyczyna śmierci Skolimowskiej

Śmierć spowodował prawdopodobnie zakrzep tętnicy płucnej, który może być kojarzony ze sterydami (zwiększają one prawdopodobieństwo zakrzepicy), ale równie dobrze z antykoncepcją hormonalną. W przypadkach niezwykle rzadkich śmierć może być wynikiem splotu wyjątkowych okoliczności - antykoncepcją hormonalną połączoną ze zmianą klimatu, zmianą cyklu dziennego aktywności, itd.

 

Przed igrzyskami w Pekinie Kamila przeszła badanie echa serca, które wykazałoby każdą wadę.

 

Była badana co pół roku, ostatnio 7 stycznia, kiedy przeszła dodatkowe kontrole. I choć krytyków systemu orzecznictwa sportowego jest wielu, to akurat Kamila była badana często i dokładnie. W Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej miała być znów w najbliższy poniedziałek.

Link to comment

slawomir_rutka.jpg

Były piłkarz m.in. Widzewa Łódź, Korony Kielce i Legii Warszawa - 34-letni Sławomir Rutka - popełnił samobójstwo. - Ciało Sławomira Rutki znalazła w niedzielę wieczorem jego żona po powrocie do domu. Mężczyzna powiesił się. Prokurator wykluczył udział osób trzecich.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Rutka

Edited by Cris
Link to comment
  • 1 month later...

Eddie Griffin - talentny koszykarz z niego był, ćpał przez dłuższy okres, dostał się samochodem pod pociąg, z tego co wiem to do końca sprawa nie została wyjaśniona, wg. mnie wysiadł psychicznie. Grał przez kilka sezonów u Rocketsów i w Mineapolis.

Link to comment

Marc-Vivien Foé (1975-2003) [*]

foe2.jpg

 

Piłkarz reprezentacji Kamerunu. 26-ego czerwca podczas meczu pomiędzy Kamerunem i Kolumbią niespodziewanie zasłabł.

Jak się poźniej okazało przyczyną zgonu był atak serca, który mógł być spowodowany niewykrytą wrodzoną wadą serca.

 

Więcej tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Marc-Vivien_Fo%C3%A9

 

 

Fragment jego zasłabnięcia

Link to comment

to była pierwsza śmierć piłkarza na boisku, jaką widziałem (nawet chyba w transmisji na żywo). Nieźle mnie wtedy zatkało. I potem mecz Kamerunu z Francją, kiedy Henry po strzeleniu bramki podnosi rękę do góry... nie zdawałem sobie sprawy że już 6 lat minęło.

Link to comment

Antonio_Puerta2.jpg

Antonio Puerta, były piłkarz Sevilli (1984-2007)

25 sierpnia 2007, w 31. minucie meczu Sevilla - Getafe, Puerta przeszedł atak serca, stracił przytomność i upadł na murawę. Dzięki natychmiastowej interwencji kolegów z drużyny, Andrésa Palopa i Ivicy Dragutinovicia, nie zakrztusił się własnym językiem. Po krótkiej chwili podniósł się o własnych siłach i pod opieką lekarza udał się do szatni, gdzie kolejny raz stracił przytomność. Piłkarza w ciężkim stanie odwieziono do szpitala. Według prasowych doniesień u zawodnika pięciokrotnie ustawała akcja serca. Zmarł 28 sierpnia o godzinie 14:30 w szpitalu Virgen del Rosario.

 

Docierają informacje, że nie było to pierwsze zasłabnięcie Puerty, z drugiej zaś władze klubu zapewniają, że przedsezonowe badania piłkarza nie były alarmujące. Według hiszpańskich mediów Puerta zasłabł nie po raz pierwszy. Piłkarz miał, według kolegów, winić za to zmienne warunki meteorologiczne. Władze Sevilla FC zapewniają, że przeszedł przed rozpoczęciem sezonu dokładne badania lekarskie, które nie wykazały żadnego zagrożenia dla zdrowia piłkarza

 

21 października 2007 roku na świat przyszedł syn Antonio, Aitor Antonio Puerta Roldan. Chłopiec urodził się zdrowy, ważył około 4 kg i jeszcze tego samego dnia został zarejestrowany jako członek klubu Sevilla FC.

 

 

wikipedia.pl

Edited by Hide999
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
Guest Pawlo_PL

Zmarł Robert Enke, bramkarz reprezentacji Niemiec

[*]

Enke nie żyje ?! Can't belive it... Świeczek stawiać nie będę, bo to głupie, ale oczywiście współczuję.

Edited by Pawlo_PL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...